منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مازارس، حسابرس ذخیره بایننس، حسابرسی ارزهای دیجیتال را ناگهان متوقف کرد

مازارس، حسابرس ذخیره بایننس، حسابرسی ارزهای دیجیتال را ناگهان متوقف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Mazars، شرکت حسابرسی و حسابداری محبوب که توسط بایننس و سایر شرکت‌های پیشرو ارزهای دیجیتال برای ارزیابی اثبات معکوس آنها استفاده می‌شود، خدمات حسابرسی ارزهای دیجیتال خود را موقتاً متوقف کرده است. بلومبرگ امروز این پیشرفت را گزارش کرد و فاش کرد که گزارش های حسابرسی قبلی در حال حاضر غیرقابل دسترسی هستند.

Mazars ممیزی ارزهای دیجیتال را متوقف می کند

در طول زمان انتشار، به نظر می رسد که صفحه وب اختصاص داده شده به خدمات حسابرسی ارز دیجیتال Mazars بسته شده است. Mazars هیچ بیانیه ای در مورد بسته شدن سرویس صادر نکرده است، اما سخنگوی بایننس تایید کرد که این شرکت خدمات حسابرسی رمزارز خود را متوقف کرده است.

به گفته سخنگوی بایننس، مازارز اعلام کرده است که به طور موقت کار خود را با تمام مشتریان رمزنگاری خود در سراسر جهان، از جمله Crypto.com، KuCoin و Binance، متوقف می کند. متأسفانه، این بدان معناست که فعلاً نمی‌توانیم با مزارس کار کنیم.»

Binance، KuCoin، Crypto.com و چندین شرکت رمزنگاری دیگر با Mazars برای ارائه گزارش حسابرسی در مورد ذخایر خود در ماه نوامبر، پس از فروپاشی صرافی رمزنگاری Sam Bankman-Fried، FTX، کار کردند. برای برخی از شرکت‌ها، مانند بایننس و کوکوین، حسابرس گزارش داد که برخی از دارایی‌های آنها بیش از حد وثیقه شده است.

کریپتو توییتر از توسعه امروز شگفت زده شد. مازارز هیچ دلیلی برای تعلیق ناگهانی سرویس حسابرسی کریپتو فاش نکرده است. با این حال، چند نفر حدس می زنند که ممکن است مشکلی در دم کردن وجود داشته باشد. برخی دیگر بر این باورند که بسته شدن سرویس می تواند نتیجه فشارهای نظارتی باشد.

نانسن: بایننس بیش از 56 میلیارد دلار دارد

طبق داده های نانسن، بایننس در حال حاضر بیش از 56 میلیارد دلار دارایی دارد. با توجه به تعلیق ناگهانی سرویس حسابرسی ارزهای دیجیتال امروز، مشخص نیست که آیا گواهی ارائه شده توسط Mazars در ماه نوامبر هنوز مرتبط است یا خیر. با این حال، این گزارش هنوز در وب سایت Binance قابل دسترسی است.

با توجه به توسعه امروز، Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس توییت کرد که کاربران همچنین می توانند سوابق موجود در بلاک چین را باور کنند. او گفت: «بلاک‌چین‌ها سوابق عمومی و دائمی هستند. قابل حسابرسی ترین دفتر کل است.»