منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لیگ برتر انگلیس با این پلت فرم ورزشی فانتزی بلاک چین برای ضرب کارت های پخش دیجیتال مبتنی بر اتریوم شریک می شود.

لیگ برتر انگلیس با این پلت فرم ورزشی فانتزی بلاک چین برای ضرب کارت های پخش دیجیتال مبتنی بر اتریوم شریک می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Sorare، یک پلتفرم ورزشی فانتزی مبتنی بر بلاک چین، با لیگ برتر انگلیس (EPL) برای ایجاد کارت های پخش دیجیتال مبتنی بر اتریوم برای پلتفرم خود همکاری کرده است. Sorare با ارائه امکانات تجارت منحصر به فرد و انحصاری توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بازارهای مختلف، در حال پیشروی موارد استفاده هیجان‌انگیز برای ورزش‌های فانتزی مبتنی بر اتریوم و جمع‌آوری کارت‌های دیجیتال است. این همکاری به طرفداران فوتبال در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا نسخه‌های مجازی کارت‌های بازیکنان مورد علاقه‌شان را بین یکدیگر ضرب، جمع‌آوری و مبادله کنند.

پس از اعلام رسمی شراکت در 30 ژانویه، یکی از نمایندگان سوراره اظهار داشت که مذاکرات بین آنها و لیگ مدتی است که در حال انجام است.

تصویر 656

در سال 2019، سوراره با امضای قرارداد با وستهم یونایتد به عنوان اولین شریک باشگاه انگلیسی خود، پیشرفت بزرگی در شبکه EPL ایجاد کرد. بر اساس گزارش‌ها، دو طرف به دلایل قراردادی بر سر قراردادی چهار ساله با ارزش‌های نامشخص قرارداد به توافق رسیده‌اند. این توافق در سال های آینده به نفع هر دو طرف خواهد بود.

سخنگوی این شرکت همچنین چگونگی ساختار این معامله را توضیح داد و سوراره در ازای حقوق مجوز، پرداخت اولیه را به لیگ پرداخت کرد. سپس، بخشی از سود حاصل از فروش کارت دیجیتال بین Sorare و لیگ برتر تقسیم می شود.

Sorare یک پلتفرم بی نظیر است که کارت های دیجیتال بازیکنان EPL را در بلاک چین اتریوم ضرب می کند. این پلتفرم از استاندارد توکن ERC-721 برای کارت‌های پخش NFT خود استفاده می‌کند و به طرفداران اجازه می‌دهد تا این توکن‌ها را جمع‌آوری و معامله کنند و از آن‌ها در لیگ ورزش‌های فانتزی استفاده کنند.

همچنین، Sorare کارت‌های دیجیتال EPL را راه‌اندازی می‌کند که قبل از خرید و فروش در بازارهای مشهور مانند OpenSea در دسترس هستند. متحد کردن طرفداران، بازیکنان و سازمان ها از طریق فناوری بلاک چین، ماموریت پلتفرم ورزش فانتزی بوده است.

برای Sorare، این فناوری نوآورانه کاربران را با تیم‌ها و باشگاه‌های مورد علاقه‌شان پیوند می‌دهد. ما از دیدن آن که نسل بعدی متعصبان ورزش و تجربیات سرگرمی را ایجاد می کند، هیجان زده هستیم.

بسیار نادر

در سال‌های اخیر، NFT‌ها به اقلامی بسیار پرطرفدار تبدیل شده‌اند، از کارت‌های معاملاتی دیجیتال و نکات برجسته ورزشی گرفته تا عکس‌های برتر NBA که در سال 2021 به شدت افزایش یافت. لیگ‌های فوتبال در سراسر جهان به طور فزاینده‌ای از پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین برای کلکسیون‌های خود استفاده می‌کنند.