منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لیست شیبا اینو در جمینی پس از افزایش ماه اکتبر

لیست شیبا اینو در جمینی پس از افزایش ماه اکتبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • شیبا اینو پس از یک صعود شهاب‌سنگ در جمینی فهرست می‌کند.
  • این افزایش با فهرست Coinbase آغاز شد.
  • سکه های سگ در بازار خوب عمل می کنند.

اکتبر ماه خوبی برای بازار کریپتو بود، زیرا بیشتر دارایی‌ها روند صعودی را طی کردند و از نظر ارزش به بالاترین سطح رسیدند. یکی از این سکه‌ها که روی موج سوار شد، شیبا اینو بود، یک سکه میم که برای به چالش کشیدن دوج کوین ساخته شد. اگرچه این دارایی کمی کاهش یافته است، اما مانع از آن نشد که صرافی برتر Gemini آن را در پلتفرم خود فهرست کند. در کنار افزایش بی‌سابقه دارایی‌های دیجیتال، پس از اینکه ارزش بازار آن افزایش چشمگیری داشت، وارد 11 دارایی برتر ارز دیجیتال شد.

فهرست کوین بیس باعث جهش قیمت شیبا اینو شد

بر اساس بیانیه صرافی رمزنگاری متعلق به Winklevoss، معامله گرانی که قصد خرید و مبادله میم کوین را دارند، می توانند این کار را در پلتفرم انجام دهند. همچنین، در این گزارش آمده است که دارایی های دیجیتال دیگری مانند USDC را برای تجارت به پلتفرم خود اضافه کرده است. سایر دارایی‌های دیجیتال روی پلتفرم شامل AUDIO، توکن بومی متعلق به Audius است که به کاربران امکان پخش موسیقی زنده را می‌دهد.

ظهور گسترده Shiba Inu از فهرستی در صرافی ارز دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو، Coinbase، ناشی شد. در حال حاضر، دارایی دیجیتال پس از افزایش شدید خود کاهش یافته است زیرا تنها 2 درصد در یک روز افزایش یافته است. بر اساس داده های جمع آوری شده از CoinGecko، دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.00005400 دلار معامله می شود.

سکه های میم سگ در بازار موفق شدند

دوج کوین، اولین میم کوینی که وارد بازار شد، شاهد رشد چشمگیری در بازار کریپتو بود و از قیمت زیر 0.50 دلار به قیمتی در حدود 0.73 دلار رسید. با این حال، این دارایی در حال حاضر اقبال خوبی را در بازار تجربه نمی کند زیرا در حال حاضر حدود 0.26 دلار معامله می شود و از زمانی که به 0.73 دلار رسید، 65 درصد از ارزش خود را از دست داده است. اگرچه Shiba Inu هنوز در بازار بسیار جدید است، اما از زمانی که وارد شده عملکرد فوق العاده ای داشته است. در حال حاضر این یک چالش جدی برای Dogecoin است. به عنوان یک چشم انداز، Shiba Inu در ماه گذشته حدود 800 درصد رشد کرد و به بالاترین رکورد جدید تاریخ 0.00008616 دلار رسید.

SHIB همچنین در هفته های گذشته از نظر ارزش بازار بالاتر از Dogecoin بوده است. با این حال، ثروت شیبا اینو کاهش یافته است زیرا دارایی دیجیتال اکنون دارای ارزش بازار 30 میلیارد دلاری است. در حال حاضر پایین تر از Dogecoin است و ارزش بازار اولی 34.2 میلیارد دلار است. دیگر سکه های سگ که اخیراً در بازار اقبال خوبی داشته اند، ELON، FLOKI هستند که SAMO نیز وارد این ترکیب شده است. سکه‌های سگ معامله‌گری با دقت خاصی ارائه می‌شوند، زیرا دارایی‌ها بی‌ثبات‌ترین هستند، و Dogecoin در رسانه‌های اجتماعی موجی برای پمپاژ دارد.