منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لو رفت: SBF در مورد نقشه راه برای بازیابی احتمالی FTX از هفته آینده بحث می کند

لو رفت: SBF در مورد نقشه راه برای بازیابی احتمالی FTX از هفته آینده بحث می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارز دیجیتال پیشرو Binance روز سه شنبه با یک تراکنش استراتژیک غیر الزام آور موافقت کرده بود تا صرافی تحت محاصره Sam Bankman-Fried FTX را به طور کامل به دست آورد. با این حال، معامله در روز چهارشنبه با شکست مواجه شد، و بایننس گفت: “مسائل خارج از کنترل یا توانایی ما برای کمک است.”

بارقه امیدی که مشتریان مجبور به بازیابی دارایی های رمزنگاری خود بودند، با این اعلامیه شکست خورد و به دنبال آن حمام خون طولانی در بازار رخ داد. گزارش ها همچنین نشان می دهد که کسری FTX حدود 8 میلیارد دلار است. صرف نظر از این، بنیانگذار سام بنکمن-فرید همچنان انعطاف پذیر است و آماده است تا مبادلات را از وضعیت نامرتب دریافت کند.

در یک لو رفته پیام شل به کارمندان FTX، Bankman-Fried چیزی را به اشتراک گذاشت که به نظر می رسد یک نقشه راه برای بازیابی احتمالی صرافی مشکل دار رمزنگاری شده است، که مشتریان آسیب دیده در بالاترین اولویت قرار دارند.

FTX برای پیگیری بودجه نجات

اوایل امروز، برخی منابع نزدیک به FTX گزارش دادند که این شرکت به دنبال افزایش بودجه اضطراری از طریق سهام و بدهی یا هر دو است. بانکمن-فرید این ادعاها را در پیامی به کارمندان تأیید کرد و گفت که شرکت از هفته آینده افزایش حقوق را انجام خواهد داد.

شاید اولین هدف در نقشه راه، بنیانگذار FTX گفت که افزایش افزایش اولویت اصلی خواهد بود و در نهایت می تواند ترکیبی از بین المللی FTX و بازوی مستقر در ایالات متحده، FTX.US باشد.

“هدف افزایش افزایش، انجام درست توسط مشتریان خواهد بود. دوم توسط سرمایه گذاران جدید فعلی و احتمالی؛ سوم همه شما بچه ها [the employees]سام بنکمن-فرید نوشت. من نمی‌خواهم هیچ حس اطمینانی نسبت به اتفاقی که خواهد افتاد به من بدهم، و نمی‌خواهم چیزی در مورد شانس موفقیت در اینجا بیان کنم.»

Bankman-Fried در این پیام اظهار داشت که جاستین سان از Tron یکی از سرمایه گذارانی است که برای افزایش بالقوه در تماس است. پیش از این، سان توییت کرد که تیم او با مقامات FTX برای ترسیم یک “راه حل جامع” برای احیا و بازگشت به حالت عادی برای همه کاربران FTX همکاری کرده است.

به عنوان بخشی از راه حل، FTX تجارت ارز دیجیتال بومی Tron، از جمله توکن های مبتنی بر Tron مانند BTT، JST، SUN، از جمله Huobi Token (HT) را دوباره فعال کرده است.

SBF می گوید بایننس هرگز برنامه ای برای ادامه معامله نداشت

Sam Bankman-Fried در حالی که در مورد تصمیم دیروز بایننس برای توقف معامله خرید، اظهار داشت که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال هرگز قصد انجام این معامله را نداشته است.

من نباید در یک خانه شیشه ای سنگ پرتاب کنم، بنابراین کمی در اینجا خودداری می کنم، جز اینکه بگویم: احتمالاً آنها [Binance] هرگز واقعاً برنامه‌ریزی نکرده‌ایم که این معامله را انجام دهیم، اما همین‌طور باشد: بدون در نظر گرفتن این موضوع، ما وظایف خود را در اینجا انجام خواهیم داد.»

لو رفت: SBF نقشه راه برای بازیابی احتمالی FTX از هفته آینده را مورد بحث قرار می دهد

در مقابل، بایننس گفت که می تواند به این معامله ادامه دهد، زیرا بررسی های لازم شرکتی، سوء استفاده از وجوه مشتریان و گزارش هایی مبنی بر اینکه آژانس های ایالات متحده از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شروع به بررسی وضعیت کرده اند.