منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لوگان پل توسط مشتریان شکایت کرد که ادعا کردند CryptoZoo او یک قالیچه است

لوگان پل توسط مشتریان شکایت کرد که ادعا کردند CryptoZoo او یک قالیچه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک شکایت دسته جمعی علیه CryptoZoo و Logan Paul ثبت شده است که ادعا می کند متهمان از میلیون ها دلار ارزهای دیجیتال از مشتریان کلاهبرداری کرده اند. در دادخواست از هر دوی آنها به عنوان متهم نام برده شده است.

چگونه کشیدن فرش ادعایی CryptoZoo اتفاق افتاد

با توجه به شکایتی که در دوم فوریه در دادگاه ناحیه غربی تگزاس توسط شاکی دان هلند ارائه شد، پل و مدیران CryptoZoo در ازای به دست آوردن توکن‌های غیرقابل تعویض خود (NFT) به مصرف‌کنندگان اجازه دسترسی انحصاری به دارایی‌های کریپتو را دادند، اما آنها هرگز تحویل ندادند. .

همانطور که در پرونده دادگاه گفته شد، پل و کریپتوزو NFT های خود را به بهانه های واهی به بازار عرضه کردند و ادعا کردند که خریداران NFT هایشان پاداش، دسترسی انحصاری به سایر دارایی های ارزهای دیجیتال و یک اکوسیستم آنلاین برای استفاده و بازاریابی NFT های CZ دریافت خواهند کرد.

در این پرونده همچنین ادعا شده بود که Paul و CryptoZoo در ارتباط با بازاریابی NFT های خود مرتکب کلاهبرداری شده اند. گفته می شود که خریداران بدون اینکه بدانند این تراکنش بخشی از یک شرکت کلاهبرداری بوده است، پول رمزنگاری را برای به دست آوردن این توکن ها منتقل می کردند.

اتهامات ذکر شده در شکایت شامل این است که پس از فروخته شدن همه NFT ها، متهم به سرعت پول را به کیف پول هایی که خودش نگه داشته بود منتقل کرد.

این شامل متهمانی می شود که اکنون به دلیل مشارکت در این پروژه تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند، مانند دستیار پل، دانیل استروبل، جفری لوین (مدیر پل)، ادواردو ایبانز (توسعه دهنده اصلی Crypto Zoo)، جیک گرین باوم (یکی از بنیانگذاران Crypto Zoo). اوفیر بنتوف و بن راث. در پرونده از همه این افراد به عنوان «متهم» یاد شده است.

اخبار مربوط به این شکایت دسته جمعی اندکی پس از آن منتشر شد که لوگان پل از حساب توییتر خود برای اعلام برنامه پاداش 1.3 میلیون دلاری برای افرادی که از گیم پلی خود ناراضی بودند، استفاده کرد.

او تلاش کرد تا به برخی از نگرانی‌های مطرح شده توسط Coffeezilla، یوتیوب‌بر محبوب رمزنگاری که ویدیوهای زیادی را منتشر کرده بود، پاسخ دهد.

سلبریتی ها برای تبلیغ NFT اخطار می کنند

با این حال، او تنها چهره مشهوری نیست که این کار را انجام داده است، زیرا بسیاری دیگر از جمله گوئینت پالترو، اوا لونگوریا، فلوید می‌ودر و تام برادی نیز این کار را انجام داده‌اند.

Truth In Advertising (TINA)، یک سازمان نظارت بر مصرف کننده در ایالات متحده، در آگوست 2022 به دیجی خالد، اسنوپ داگ و پاریس هیلتون هشدارهایی را برای بازاریابی توکن های غیرقابل تعویض (NFT) صادر کرد، بدون اینکه افشای مناسبی ارائه کند.

وضعیت مربوط به Logan Paul و CryptoZoo یادآور این نکته است که چقدر برای سرمایه گذاران رمزارز مهم است که از خطرات احتمالی مرتبط با هر گونه سرمایه گذاری مرتبط با ارزهای دیجیتال آگاه باشند.

برای خریداران بالقوه توصیه می‌شود که همیشه هنگام سرمایه‌گذاری هوشیار باشند و مطمئن شوند که همه وعده‌هایی که داده می‌شود قبل از انتقال وجه مشروع هستند – به‌ویژه زمانی که توسط افراد مشهوری که پروژه‌های رمزنگاری منحصربه‌فرد را تأیید می‌کنند، اغوا می‌شوند.