منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لغو تجزیه و تحلیل قیمت: UNI حمایتی در حدود 25.5 دلار پیدا می کند ، آماده می شود تا در مرحله بعد مرز 30 دلار را بشکند؟

لغو تجزیه و تحلیل قیمت: UNI حمایتی در حدود 25.5 دلار پیدا می کند ، آماده می شود تا در مرحله بعد مرز 30 دلار را بشکند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • UNI یک شبه برگشت.
  • پشتیبانی حدود 25.5 دلار پیدا شد.
  • Uniswap آماده است تا علامت 30 دلار بعدی را آزمایش کند.

تحلیل قیمت لغو نشده برای امروز صعودی است چرا که بازار پس از رسیدن به پایین ترین سطح خود در حدود 25.5 دلار در یک شب ، بار دیگر صعود کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که UNI/USD در آینده به سمت مقاومت 30 دلاری حرکت کرده و نوسان قبلی را پشت سر بگذارد.

لغو تجزیه و تحلیل قیمت: UNI حمایتی در حدود 25.5 دلار پیدا می کند ، آماده می شود تا در مرحله بعد مرز 30 دلار را بشکند؟  4
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین ، رهبر بازار 2.3 درصد ، در حالی که اتریوم 0.4 درصد افزایش یافته است. بقیه آلت کوین های برتر با عملکرد قیمت مشابه و با نوسان کم معامله می شوند.

حرکت بدون تخفیف در 24 ساعت گذشته: Uniswap به پایین ترین سطح خود در حدود 25.5 دلار می رسد

UNI/USD در محدوده 25.40 دلار – 28.33 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 6.83 درصد افزایش یافته و بالغ بر 546.8 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار در حدود 4.66 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه رتبه بازار در رتبه دهم قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته UNI/USD: آیا UNI آماده شکست بعدی 30 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم ببینیم که قیمت Uniswap پس از تعیین پایین ترین سطح ، در حدود 25.5 دلار ، دوباره شروع به افزایش می کند.

لغو تجزیه و تحلیل قیمت: UNI حمایتی در حدود 25.5 دلار پیدا می کند ، آماده می شود تا در مرحله بعد مرز 30 دلار را بشکند؟
نمودار 4 ساعته UNI/USD. منبع: TradingView

قیمت لغو خسارت طی هفته های گذشته با یک حرکت بسیار صعودی بسیار قوی حرکت کرده است. پس از یک بازآزمایی کوتاه مجدد از نوسان اصلی قبلی در حدود 14 دلار در 20 جولای ، UNI/USD شروع به سرعت در پیش گرفت و در 5 آگوست از نوسان قبلی در حدود 23.5 دلار عبور کرد.

از مقاومت 23.5 دلاری ، قیمت Uniswap همچنان در هفته گذشته صعود کرد تا این که در 7 اوت به 29 دلار رسید. دیروز ، صعود بیشتر نمی تواند انجام شود ، و بازار شروع به عقب نشینی کرد. سرانجام حمایت حدود 25.5 دلار در طول شب پیدا شد ، اما نزولی دیگر رد شد.

این پیشرفت قیمت منجر به یک مجموعه جدید پایین تر شد و UNI/USD را به سمت افزایش مجدد امروز فرستاد. به طور کلی ، انتظار می رود Uniswap طی 24 ساعت آینده صعود بیشتری داشته باشد و علامت 30 دلار به عنوان هدف اصلی مقاومت بعدی باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Uniswap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لغو شده نشان می دهد که روند صعودی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا پایین ترین سطح جدید در طول شب در حدود 25.5 دلار تعیین شد. در اوایل امروز ، UNI/USD بار دیگر شروع به افزایش کرد و در حال حاضر به نوسان قبلی نزدیک شده است ، که باید UNI را در 24 ساعت آینده به سمت صعودی بیشتر سوق دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.