منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لحظه بزرگ NFT: ویزا یک Cryptopunk به قیمت 165،000 دلار خرید

لحظه بزرگ NFT: ویزا یک Cryptopunk به قیمت 165،000 دلار خرید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

NFT دارایی ای است که هویت منحصر به فرد خود را دارد و نمی توان آن را تکرار یا کلون کرد. آنها اغلب برای تجارت بازی های ورق ، بازی های ویدئویی و کلکسیونی استفاده می شوند. در اصل ، آنها معادل رمز ارزهای کارت بیس بال هستند.

همانطور که همه می دانیم ، NFT ها بیشتر و بیشتر در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند. ایده داشتن دارایی دیجیتالی که قابل تخریب یا جعل نیست برای افرادی که برای حفظ حریم خصوصی و امنیت خود ارزش قائل هستند بسیار جذاب است. ویزا به تازگی با خرید CryptoPunk – سری NFT اولیه – به قیمت 165،000 دلار ، به تقویت جریان اصلی NFT کمک کرده است.

زمینه: یک خرید بسیاری

در حالی که ویزا 50 ETH صرف Cryptopunk کرده است ، این تنها یک خرید هزاران دلار از طریق NFT است که تنها در سال جاری میلیاردها دلار به فروش می رسد.

خرید ویزا در سال جاری بخشی از روند بسیار بزرگتری بود که در آن شرکت ها شروع به خرید توکن های غیرقابل تغییر کردند تا راهی برای درک و تجزیه و تحلیل بهتر دارایی های جدید که قبلاً در دسترس آنها نبود ، خریداری کنند.

بنگاه های بزرگ و سرمایه گذاران خرده فروشی همگی علاقه مند به خرید دارایی های غیر قابل تعویض به عنوان وسیله ای برای کسب بینش در مورد فرصت های جدید بازار هستند که در حال حاضر در مجموعه داده ها یا شاخص های مالی سنتی منعکس نشده است. این نشان می دهد که فروش NFT از چند میلیون سال گذشته به چند میلیارد دلار در سال جاری رسیده است.

خرید ویزا همچنین نکته مهم دیگری را در مورد مجموعه های دیجیتال برجسته می کند: آنها دیگر فقط برای استفاده کنندگان اولیه نیستند! بسیاری از سرمایه گذاران اصلی به دلیل کمبود و ویژگی های منحصر به فرد آنها در مقایسه با دارایی های سنتی سنتی مانند سهام یا اوراق قرضه ، به این نوع دارایی ها به عنوان فرصت های سرمایه گذاری احتمالی نگاه می کنند.

جزر و مد در حال تغییر

این نشان دهنده تغییری در نگاه موسسات به NFT ها است. NFT ها قبلاً به عنوان کلاهبرداری یا محدود به حوزه های اینترنتی cyberpunk در نظر گرفته می شدند. در ماه های اخیر ، ما تعدادی از موسسات مالی اصلی و حتی برخی از افراد مشهور مشهور را در زمینه توکن های غیرقابل انعطاف سرمایه گذاری کرده ایم.

این تغییر در احساس سرمایه گذاران به عوامل زیادی بستگی دارد ، اما در درجه اول به این دلیل است که کلکسیون دیجیتال در حال حاضر به عنوان فرصت های مناسب سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران سنتی شناخته شده است. در حال حاضر ، با افزایش علاقه سرمایه گذاران اصلی ، این می تواند آغاز موج جدیدی از پذیرش NFT ها به عنوان یک دارایی باشد.

سرمایه گذاران متوجه شده اند که NFT ها فرصت های منحصر به فردی برای سرمایه گذاری در دارایی هایی هستند که به دلیل محدودیت در دسترس بودن آنها (مانند کارت های ورزشی فیزیکی) ممکن است از طریق راه های دیگر در دسترس نباشد.

مفاهیم متاورس

افزایش NFTs همچنین به این معنی است که سرمایه گذاران بیش از هر زمان دیگری در حال حاضر به متاتورس های NFT مانند Next Earth به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری با ارزش بالقوه نگاه می کنند. در واقع ، Next Earth از زمان ارائه ITO یا Initial Tile Offering بیش از 1.1 میلیون دلار املاک مجازی فروخته است.

توکن های غیرقابل تعویض برای تعدادی از اهداف مختلف در metaverse استفاده می شوند. به عنوان مثال ، برخی پروژه ها ممکن است از آنها برای موارد درون بازی یا کلکسیون دیجیتال استفاده کنند. دیگران ممکن است از آنها برای نشان دادن حقوق مالکیت یا دسترسی به دارایی های واقعی مانند املاک یا کارت های ورزشی استفاده کنند.

معاملات املاک NFT به کاربران امکان می دهد با مالکیت زمین های مجازی با استفاده از نشانه های غیرقابل تعویض به جای دارایی های سنتی قابل تعویض مانند ETH ، تجارت کنند. این فقط یک برنامه کاربردی است که در آن NFT ها می توانند از طریق پلتفرم Next Earth در metaverse مورد استفاده قرار گیرند – بسیاری دیگر وجود دارد که می توانند در آینده پیاده سازی شوند.

خرید ویزا چگونه به متاورس کسب و کار سوخت می دهد

مشاغل همیشه به دنبال کانال های بازاریابی جدید و راه هایی برای جلب توجه مصرف کنندگان هستند. متاورس فرقی نمی کند. metaverse Next Earth یک راه عالی برای مشاغل برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان است ، و اکنون آنها گزینه دیگری را در نظر دارند: خرید قطعات زمین مجازی با نشانه های غیرقابل تعویض در بازار Next Earth.

خرید ویزا نشان دهنده اعتبار بزرگی برای NFT ها به عنوان یک دارایی است و همچنین نشان می دهد که چگونه سرمایه گذاران اصلی ارزش خود را به عنوان فرصت های سرمایه گذاری تشخیص می دهند. این احتمال وجود دارد که خریدهای بیشتری از این قبیل در آینده با آگاهی بیشتر افراد از وجود آنها انجام شود. ما هیجان زده هستیم که این برای همه افراد درگیر چه معنایی دارد: مصرف کنندگان ، مشاغل و توسعه دهندگان.