منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لاین به‌روزرسانی جدیدی را در مورد طرح‌های تبادل ارزهای دیجیتال خود اعلام می‌کند

لاین به‌روزرسانی جدیدی را در مورد طرح‌های تبادل ارزهای دیجیتال خود اعلام می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت پیام رسان ژاپنی لاین اعلام کرده است که خدمات تبادلی خود را در آغاز سال جدید متوقف می کند. طبق بیانیه این شرکت، از منابع خود برای توسعه سایر پروژه های مرتبط با بلاک چین استفاده خواهد کرد. در این بیانیه همچنین اشاره شده است که ثبت نام های جدید در این پلتفرم غیرفعال شده است زیرا سایر فعالیت ها قبل از شروع سال جدید متوقف می شود.

این شرکت با چالش‌های موجود در بازار کریپتو مواجه است

لاین، شرکتی که هم از توکن LN و هم از بلاک چین حمایت می‌کند، اشاره کرد که این تصمیم با در نظر گرفتن پیشرفت سرمایه‌گذاری‌های دیگر اتخاذ شده است. در این بیانیه آمده است که علیرغم تلاش‌های متمرکز برای فرار از چالش‌های بسیاری که شرکت با آن مواجه شده است، این شرکت باید صرافی Bitfront خود را تعطیل کند. با این حال، این شرکت خاطرنشان کرد که کاربران توکن LN و بلاک چین آن نباید از مسائلی که بر صرافی تأثیر می گذارد بترسند.

این شرکت همچنین تصریح کرد که تصمیم برای تعطیلی صرافی هیچ ارتباطی با اتفاق ناگوار اخیری که FTX در چند هفته گذشته با آن روبرو شد، ندارد. این موضوع باعث شده است که بسیاری از صرافی‌ها و شرکت‌های متصل با کاربرانی که نگرانی‌های خود را در مورد اعتمادشان به صرافی‌های متمرکز ابراز می‌کنند، مواجه شوند. جدول زمانی منتشر شده توسط این شرکت، خدمات را طی چند ماه آینده به حالت تعلیق در می آورد و مهلت خروج برای مارس سال آینده برنامه ریزی شده است.

Line به کاربران از برداشت آسان اطمینان می دهد

این شرکت خاطرنشان کرد که اگر هر کاربری نتواند در مهلت مقرر از خرید خارج شود، راه هایی برای مطالبه دارایی های خود در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. Line به دلیل برنامه پیام رسانی خود که نامی مشابه شرکت دارد، محبوب است. این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت های پیام رسانی، اخبار، ورزش و سایر اطلاعات را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه زمانی که در سال 2019 صرافی Bitmax را عرضه کرد، قابلیت‌های پرداخت را به پلتفرم وارد کرد.

Bitfront سال بعد با این شرکت که توکن LN خود را در همان سال شناور کرد عرضه شد. این شرکت با بازوی ژاپنی یاهو که در آن زمان در حال نفوذ به بخش کریپتو بود، وارد همکاری شد. در همان سال، این شرکت شرکت جدیدی را افتتاح کرد که بر پایگاه NFT این شرکت واقع در کره جنوبی و ایالات متحده نظارت می کرد.