منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لایت کوین در هر جایی با خدمات پرداخت VISA پذیرفته می شود

لایت کوین در هر جایی با خدمات پرداخت VISA پذیرفته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • لایت کوین توییت می کند که LTC در هر جایی که VISA باشد پذیرفته می شود.
  • کاربران سردرگم هستند که آیا به این معنی است که کارت لایت کوین VISA در سراسر جهان در دسترس خواهد بود یا خیر.
  • LTC در تلاش است تا با پذیرش گسترده تر به ATH قبلی خود بازگردد.

لایت کوین، آلتکوین منبع باز به همکاری قابل توجه خود با VISA ادامه می دهد. آلت کوین اکنون خواهد بود در هر جایی که ویزا باشد پذیرفته می شود. این بدان معناست که کاربران اکنون می توانند از لایت کوین برای پرداخت هر سرویس یا محصولی که پرداخت با کارت VISA را می پذیرند، استفاده کنند. این شامل خرده فروشان، خرید آنلاین، رستوران ها، خدمات دیجیتال و موارد دیگر می شود.

کارت نقدی رسمی VISA صادر شده توسط لایت کوین، ارز دیجیتال را به دلار آمریکا در زمان واقعی تبدیل می کند. برای استفاده از این کارت نقدی VISA، هیچ کارمزد تراکنش اضافی یا کارمزد واریز وجود نخواهد داشت، فقط الف هزینه ثابت ماهانه 5 دلار.

با این حال، اگر کاربران بیش از 750 دلار در هر ماه هزینه کنند، این هزینه ماهانه نیز لغو خواهد شد. کاربران همچنین می توانند این کارت را با اپلیکیشن کیف پول LTC متصل کنند.

اگرچه لایت کوین توییت کرد با اعلام امروز، کارت VISA آن تقریباً یک سال است که برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است. کاربران از آلت کوین می‌خواهند که اصطلاح «هرجا» را در رسانه‌های اجتماعی روشن کند. کارت LTC VISA هنوز فقط در ایالات متحده در دسترس است، با این حال، گفتن اینکه این توکن در هر جایی در دسترس است، نشان دهنده پذیرش در سراسر جهان است. بنابراین، هنوز گمانه زنی های زیادی برای تایید این آلتکوین در حال افزایش وجود دارد.

لایت کوین در همه جا با خدمات پرداخت VISA پذیرفته می شود

همکاری Litecoin و AMC Theaters

برای ماه‌ها، LTC در بازار کریپتو زیر رادار پرواز می‌کرد، زیرا آلت‌کوین‌های دیگری مانند Shiba Inu، Solana و Dogecoin در کانون توجه قرار گرفتند. با این حال، به نظر می رسد که رمزارز مبتنی بر بلاک چین بیت کوین در تلاش است تا سال را با رونق به پایان برساند.

همین 2 روز پیش، لایت کوین این را اعلام کرد تئاترهای AMC LTC را می پذیرند به عنوان پرداخت ها دارندگان LTC اکنون می توانند برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود با این توکن پرداخت کنند. اوایل این ماه، بانک مشترک المنافع استرالیا اعلام کرد که کاربران می‌توانند با اپلیکیشن رسمی بانکی خود، به همراه بیت‌کوین، بیت‌کوین کش و اتریوم، LTC را خریداری، بفروشند و نگه دارند.

بنابراین، لایت کوین در سه ماهه پایانی سال پیشرفت زیادی می کند. آلت کوین به پایان رسیده است 34 درصد در 7 روز گذشته. اما برای رسیدن به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 410.26 دلار که در ماه می ثبت شده بود، کارهای زیادی باید انجام دهد.

LTC در حال حاضر در معامله است 266.79 دلار، در زمان نگارش