منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لانچ پدها فرصت های بهتری را برای سرمایه گذاران عادی فراهم می کند

لانچ پدها فرصت های بهتری را برای سرمایه گذاران عادی فراهم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قبل از اینکه لانچر پدها یک چیز بودند، خرید بودند پیش فروش توکن ها غیر معمول بودند. زمانی که رمزارز برای اولین بار به وجود آمد، رمزنگاری پروژه ها از مرحله پیش فروش عبور نکردند بلکه فقط به صورت عمومی راه اندازی شدند. نمونه بارز آن بیت کوین است زیرا اولین ارز دیجیتالی بود که وجود داشت. بدیهی است که رمزارز بازار به هیچ وجه شبیه به فعلی نبود، اما مفهوم قیمت های نمادین پایین یکسان بود. در مراحل اولیه بیت کوین، هر کدام نشانه را می توان تنها با 1 دلار خریداری کرد که در حال حاضر مشابه توکن های پیش فروش است.

در حال حاضر بازارلانچ پدها فرصت های بهتری را برای سرمایه گذاران عادی فراهم می کنند زیرا پروژه های مختلف را در پیش فروش تبلیغ می کنند. با هدف کمک به پروژه‌های آتی برای ایجاد یک جامعه و جمع‌آوری سرمایه قبل از راه‌اندازی رسمی، به کاربران فرصتی برای سرمایه‌گذاری زودهنگام در پروژه‌های قوی با هزینه‌های کم داده می‌شود. اگر پروژه موفقیت های بزرگی را در بلندمدت دریافت می کند نشانه دارندگان با سود بیشتری پاداش خواهند گرفت.

چه چیزی یک پروژه پیش فروش را قابل اعتماد می کند؟

هنگام جستجو برای پیش فروش در پروژه‌ها، کاربران ممکن است در چنین مراحل اولیه نسبت به خرید توکن‌ها تردید داشته باشند. مطمئن از موفقیت آن نیست، به نظر می رسد یک ریسک بزرگ است. با این حال، مهم است که در مورد پروژه برای بررسی قابلیت اطمینان، ایمنی و کیفیت آن در حال سرمایه گذاری در آن هستید.

قبل از لانچ پد، انجام این کار دشوار بود. با این حال، امروزه با استفاده از لانچ‌پدها، یافتن پروژه‌های قابل اعتماد بسیار آسان‌تر شده است، زیرا بسیاری از سکوهای پرتاب فرآیند بررسی کاملی دارند که در آن همه پروژه‌ها برای ارزیابی انجام می‌شوند. بنابراین، پروژه های ترویج شده در این سکوهای پرتاب از نظر قابلیت اعتماد و همچنین پتانسیل آنها برای موفقیت در دراز مدت بررسی شده است.

کدام لانچ پدها برای استفاده بهتر هستند؟

از آنجایی که بازار به سرعت رشد کرده است، به سرعت کاملاً اشباع شده است. در حالی که برخی از آنها بهتر از دیگران هستند، اما همه آنها به طور قابل توجهی متفاوت هستند. برخی از لانچ‌پدها ترجیح می‌دهند بر روی یک منطقه خاص تمرکز کنند بازار مانند بازی یا NFT، در حالی که دیگران ترجیح می دهند طیف گسترده ای از پروژه ها را ترویج کنند تا بتوانند طیف وسیع تری از پروژه ها را هدف قرار دهند. رمزنگاری علاقه مندان

یکی از متنوع ترین و منحصر به فرد ترین لانچرهای موجود در بازار است BoostX. این یک زنجیره چندگانه است که پروژه های پیش فروش ساخته شده بر روی اتریوم، Solana، BNB Chain، Polygon و Terra را ترویج می کند. BoostX تضمین می‌کند که مجموعه‌ای از پروژه‌ها، از سکه‌های میم گرفته تا پروژه‌های DeFi را تبلیغ می‌کند تا همه کاربران بتوانند پروژه قابل اعتماد مورد علاقه خود را پیدا کنند.

علاوه بر این، BoostX منحصربه‌فرد است زیرا دارای ویژگی‌ای است که هیچ لان‌پد دیگری ندارد. داشبورد پویا این آزادی و انعطاف‌پذیری را برای سازندگان پروژه فراهم می‌کند تا پروژه‌های خود را سفارشی کنند پیش فروش. از قیمت گذاری گرفته تا پاداش های کاربر، هر پروژه ای که توسط BoostX تبلیغ می شود منحصر به فرد است. از این رو، بسیاری از کاربران دوست دارند از این لانچ پد برای انتخاب عالی آن استفاده کنند.

به همین ترتیب، پولکا استارتر یکی دیگر از لانچ پد عالی برای استفاده است. همچنین چند زنجیره بودن و ارائه طیف گسترده ای از پروژه ها به کاربران، کاربران می توانند اعتماد کنند پولکا استارتر تنها با انتخاب بهترین پروژه ها

علاوه بر این، پولکس ​​استارتر بر روی یک جایگاه خاص تمرکز نمی کند و همه انواع پروژه ها را برای کاربران خود تبلیغ می کند تا از بین آنها انتخاب کنند. با بیش از 35000 کاربر.

چرا سرمایه گذاری در پروژه های پیش فروش فرصت های بهتری را فراهم می کند؟

زیاد رمزنگاری کاربران ترجیح می‌دهند روی سکه‌های ثابت سرمایه‌گذاری کنند، با این حال، فرصت‌های مشابه پروژه‌های پیش‌فروش را فراهم نمی‌کنند. با اولین دارنده توکن، این شانس را دارید که با جامعه رشد کنید و احتمالاً در توسعه پروژه (بسته به اینکه در کدام یک سرمایه گذاری کنید). علاوه بر این، خرید توکن ها با هزینه های کم به این معنی است که اگر ارزش توکن در طول زمان افزایش یابد، این موارد نشانه دارندگان می توانند سود بیشتری کسب کنند. با این وجود، بهتر است تحقیقات بیشتری انجام شود زیرا خرید توکن‌های رمزنگاری با ریسک همراه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BoostX، لینک زیر را دنبال کنید:

سایت اینترنتی: https://www.boostx.finance

کلمات کلیدی: BoostX، Polkastarter، Crypto، Launchpad، پیش فروش، توکن، پروژه، بازار