منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت Toncoin با به روز رسانی های جدید و 20٪ سهام APY افزایش یافت

قیمت Toncoin با به روز رسانی های جدید و 20٪ سهام APY افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت Toncoin در مقایسه با سایر آلتکوین ها در بازار نزولی سال 2022 عملکرد فوق العاده ای داشته است. تحلیلگران زرادخانه Toncoin را به پیشرفت‌های اکوسیستم آن نسبت می‌دهند، علی‌رغم اینکه در روزهای اولیه خود با شکست‌های قابل توجهی مواجه شد.

Toncoin به اختصار TON واحد پول اصلی شبکه باز است که در سال 2018 توسط برادران دوروف، بنیانگذاران پیام رسان تلگرام توسعه یافت. نبردهای حقوقی با SEC منجر به ترک پروژه توسط برادران شد. بعداً چندین توسعه‌دهنده پروژه را انتخاب کردند و آن را به عنوان یک پلتفرم غیرانتفاعی منبع باز اجرا کردند.

تحولات اکوسیستم Toncoin

از زمان تغییر دست، جامعه TON متشکل از طراحان رمزارز، علاقه مندان، هنرمندان و توسعه دهندگان است. جامعه همچنان ارتباط نزدیکی با تلگرام دارد.

در 6 دسامبر، تلگرام اعلام کرد که کاربران می توانند با پرداخت TON شماره های ناشناس را در بلاک چین خریداری کنند. سپس، آنها از اعداد برای ثبت نام در برنامه اجتماعی استفاده می کنند. قیمت تون کوین از زمان اعلام به 2.8 دلار قبل از اصلاح 30 درصد افزایش یافت.

تعداد زیادی صرافی غیرمتمرکز در بلاک چین TON راه اندازی شده اند.

اخیراً بسیاری از DEX های جدید در شبکه TON راه اندازی شده اند و چندین شرکت نیز راه اندازی صرافی های خود را اعلام کرده اند و سایر صرافی ها به برنامه هایی برای ادغام بلاک چین اشاره کرده اند. آخرین مورد در این لیست رو به رشد DeDust است.

صرافی Bitget با برنامه هایی برای ارائه جفت معاملاتی TON/USDT امروز، سپرده ها و برداشت های TON را در دسترس قرار داد.

DefiLlama، مهم‌ترین مجموع داده‌های قفل‌شده با ارزش کل DeFi، TON را نیز به پلتفرم خود اضافه کرد.

کاربران Huobi اکنون می توانند TON را برای 20٪ APY به اشتراک بگذارند. ویژگی شرط بندی ثابت 30 روزه برای کاربرانی که KYC را تکمیل کرده اند در دسترس است که 5 دقیقه طول می کشد. این پیشنهاد در 20 فوریه 2023 یا زمانی که سهمیه به 1,211,000 تن برسد بسته می شود.

به‌روزرسانی‌های دیگر شامل پشتیبانی از کیف پول سخت‌افزاری Safepal TON، و کیف پول Atomic از نسخه ERC-20 Wrapped Toncoin است و پشتیبانی کامل از بلاک چین را در آغاز سال 2023 اضافه می‌کند.

می‌توانید این به‌روزرسانی‌ها را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی TON دنبال کنید.

عقب ماندگی های توسعه

مشکلات عمده توسعه TON در سال 2020 اتفاق افتاد. ابتدا، تلگرام در یک نبرد قانونی با SEC بر سر ادعای ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به مردم بود. گروه تلگرام بعداً از این دوره منصرف شد، مبلغی معادل 18.5 میلیون دلار پرداخت کرد و 1.2 میلیارد دلار را به سرمایه گذاران برگرداند.

در سال 2021، تیم کوچکی از توسعه دهندگان منبع باز به سراغ پایگاه کد، معماری و مستندات TON رفتند و توسعه TON را از سر گرفتند.

بزرگترین چالشی که اکوسیستم در سال 2022 با آن مواجه شد، عدم توافق در مورد عرضه در گردش TON است. جمع‌آوری‌کننده‌های مختلف آماری را با استفاده از فرمول‌هایی ارائه می‌کنند که به اندازه کافی تاریخ TON را ثبت نمی‌کنند.

برای غلبه بر این چالش، آنها تلاش جامعه را برای تعیین وضعیت حساب‌های غیرفعال پیشنهاد کردند. دویست و چهار حساب از این قبیل 1.08 میلیارد تن دارند.

از صاحبان این حساب‌ها درخواست می‌شود تا قبل از ساعت 00:00 UTC در 1 ژانویه 2023 تراکنش انجام دهند. انجمن به طور فعال اخبار را برای دستیابی به شرکت‌کنندگان بیشتری منتشر می‌کند.

چشم انداز قیمت تن کوین

TON در مقایسه با سایر آلتکوین ها در بازار نزولی 2022 عملکرد خوبی داشته است. این سکه در ماه ژوئن به پایین‌ترین حد خود سقوط کرد و به 0.79 دلار در پی شکست Terra Luna رسید. قیمت Toncoin از آن زمان تاکنون 300 درصد به قیمت فعلی خود افزایش یافته است.

در زمان انتشار، قیمت Toncoin 2.54 دلار بود.

افزایش قیمت Toncoin با به‌روزرسانی‌های جدید و 20% APY staking 1

از طریق تجزیه و تحلیل قیمت نمودار، می‌توانیم افت حرکت قیمت را از هیستوگرام MACD استنباط کنیم. MACD و خطوط سیگنال در حال حرکت به سمت بالا هستند، بنابراین قیمت ها می توانند بالاتر روند. شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI) تصحیح سکه را از موقعیت خرید بیش از حد نشان می دهد.

TON در سال 2022 عملکرد قابل توجهی داشته است و با احیای بازار کریپتو باید رکوردهای جدیدی را ثبت کند.