منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت سولانا دوباره افزایش می یابد و رمز ارز شماره 6 می شود ، XRP را برعکس می کند

قیمت سولانا دوباره افزایش می یابد و رمز ارز شماره 6 می شود ، XRP را برعکس می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • افزایش قیمت سولانا ، به 6 ارز رمزنگاری برتر تقسیم می شود.
  • سقف بازار سولانا در حال حاضر بیشتر از XRP است.
  • سرمایه گذاری زیاد DeFi در بستر SOL ، دلیل افزایش قیمت است.

در میان فروش در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، SOL وعده های بیشتری را نشان داده است زیرا قیمت سولانا 20 درصد دیگر را افزایش داده و از 200 دلار عبور کرده و به بالاترین سطح تاریخ خود رسیده است.

فروش اخیر باعث شد بازار ارزهای دیجیتال 15 درصد از کل ارزش بازار خود را از دست بدهد. با این حال ، SOL بخشی از سکه ها نبود با وجود اینکه آلتکوین های اصلی از بین رفتند.

در زمان نگارش این سطرها ، سولانا 212 دلار معامله می کند و ارزش بازار آن 61 میلیارد دلار است. افزایش و رشد قیمت سولانا باعث شده است که این ارز برای اولین بار تبدیل به ششمین ارز رمزنگاری بزرگ شود که XRP ریپل را سرنگون می کند. اگر سولانا تا پایان این هفته به پنج فهرست رمزنگاری برتر راه پیدا کند ، اصلا تعجب آور نخواهد بود.

قیمت سولانا از ماه آگوست در حال افزایش است. در کمتر از یک ماه ، SOL بیش از 350 درصد رشد کرده و به لیست ده رمزنگار برتر راه یافته است.

طبق گزارشات ، SOL در بین 10 ارز رمزنگاری برتر در طول هفته بهترین عملکرد را داشته است. ارزش آن بیش از 60 درصد افزایش یافته است.

این افزایش در هفت روز گذشته باعث شد تا SOL بتواند XRP را در رتبه بندی ارزهای رمزنگاری شده پس از اینکه SOL فقط Dogecoin را به شماره 7 تبدیل کرد ، آسان کرد. در حال حاضر شماره 6 است.

افزایش قیمت Solana ، نشان می دهد بازیکنان DeFi در پلت فرم بالا هستند

افزایش قیمت اخیر در Solana (SOL) در شرایطی است که فعالیت DeFi در این پلت فرم افزایش یافته است. داده های DeFi Llama نشان می دهد که در کل 7.5 میلیارد دلار روی این پلتفرم قفل شده است.

این نشان می دهد که در ماه گذشته ، بلاک چین Solana بیش از 6 میلیارد دلار به TVL اضافه کرده است. این بدان معناست که سرمایه گذاران DeFi در بستر Solana بسیار بالا هستند زیرا تحلیلگران شروع به مقایسه این پلت فرم با Ethereum کرده اند.

از نظر شاخص های فنی ، قیمت سولانا بیش از همه انتظارات است. صعود آن تقریباً سهمی و با شمعدان های هفتگی بزرگتر از آغاز ماه اوت است.