منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت دارایی وویجر توسط UCC آن در ماه مارس تعیین می شود

قیمت دارایی وویجر توسط UCC آن در ماه مارس تعیین می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کمیته اعتباردهندگان بدون امنیت (UCC) پلت فرم منحل شده وام دهی رمزنگاری شده وویجر اعلامیه گفت که مبلغ تخمینی بازیابی طلبکار بسته به ارزش ارز دیجیتالی که در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی در اختیار پلتفرم ویجر بود، افزایش یا کاهش خواهد یافت.

این طلبکار در مجاورت 20000 دلار از ویجر مطالبه خواهد کرد تا پول خود را پس بگیرد. بر اساس برآوردهای کمیته، نرخ بازیابی مورد انتظار برای همه طلبکاران، از جمله این مشتری خاص، در صورتی که ارزش رمزنگاری وویجر تا 18 دسامبر ارزیابی شود، 51 درصد خواهد بود.

اگر برای این مشتری اعمال شود، نشان می‌دهد که بازیابی پیش‌بینی‌شده 10200 دلاری ممکن است انجام شود (که برابر با 51٪ از مبلغ ادعا شده است).

از سوی دیگر، تاریخ محاسبه ارزش دارایی‌های کریپتو در پلتفرم وویجر، تاریخی است که از نظر زمانی به تاریخ پایان تراکنش نزدیک‌تر است، که کمیته پیش‌بینی می‌کند که در اوایل مارس 2023 باشد.

اگر قیمت ارزهای رمزپایه پس از 18 دسامبر به رشد خود ادامه دهد (همانطور که تا به حال انجام داده اند) بازیابی تخمینی بالاتر از 51٪ خواهد بود.

وویجر توسط بایننس خریداری می شود؟

سال گذشته برای وویجر سال سختی بود، زیرا این شرکت در جولای 2022 اعلام ورشکستگی کرد و دارایی های خود را به FTX فروخت، اما چند ماه بعد پرونده FTX برای ورشکستگی مشاهده شد. سال ویجر یک فاجعه بود. بیش از 1.7 میلیون نفر در حال حاضر منتظر اخبار مربوط به آینده دارایی های مالی خود هستند.

BinanceUS در بیانیه‌ای مطبوعاتی که در 19 دسامبر منتشر شد، اعلام کرد که این شرکت دارایی‌های Voyager Digital را به قیمت 1.022 میلیارد دلار در معامله‌ای که در ابتدای ژانویه به دادگاه‌های ورشکستگی ارائه می‌شود، خریداری خواهد کرد.

متأسفانه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مخالفت بسیار کمی را با معامله پیشنهادی که باعث می‌شود BinanceUS دارایی‌های یک وام‌دهنده ارز دیجیتال را خریداری کند که از آن زمان از کار افتاده است، ابراز کرده است.

در 4 ژانویه، SEC با اشاره به نگرانی‌ها در مورد کمبود اطلاعات در مورد توانایی BinanceUS برای تأمین مالی خرید، ماهیت فعالیت‌های پس از توافق، و اقدامات احتیاطی ایمنی که باید برای حفاظت از دارایی‌های مشتری بین و پس از آن اجرا شود، اعتراض محدودی ارائه کرد. تحصیل.