منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت جهانی فینیکس بیش از 5600 درصد افزایش یافت

قیمت جهانی فینیکس بیش از 5600 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• PHB کریپتو در عرض چند دقیقه از ارزش پنی به بیش از یک دلار رسید.
• Phoenix Global می‌توانست توسط CoinMarketCap از نظر ارزش تحت فشار قرار گرفته باشد.

بازار ارزهای دیجیتال آنقدر بی ثبات است که تنها چند دقیقه طول می کشد تا یک توکن ناشناخته در پلتفرم هایی مانند CoinMarketCap ترند شود. Phoenix Global، یک ارز دیجیتال که بر روی پلتفرم NEO کار می کند، بیش از پنج هزار درصد ارزش خود را افزایش داد و علاقه مندان را مشتاق به سرمایه گذاری کرد.

کریپتو PHB پس از نوسان قیمت بین 1 یا 2 سنت در هر توکن به 1.14 دلار رسید. به همین ترتیب حجم عملیات در مدت مشابه 3.79 میلیون دلار تا کمتر از 770 هزار دلار بوده است.

فونیکس گلوبال دوباره سر عقب می رود

فونیکس گلوبال

از زمان راه اندازی، Phoenix Global به یکی از توکن های فراموش شده در CoinMarketCap تبدیل شده است. PHB در پلتفرم تجزیه و تحلیل رمزارز در رتبه هزاران اول باقی مانده است و اکنون به سرعت به رتبه 501 رسیده است.

بر اساس گزارش‌ها، افزایش PHB به دلیل ادغام Dapps توسط NEO است که این توکن را در سپتامبر توسعه داد. این شرکت چندین راه حل غیرمتمرکز Apps را برای BSC توسعه داده بود. توسعه دهندگان همچنین پیشنهاد کردند توکن PHX خود را به Phoenix Global که تحت پروتکل BEP-20 قرار دارد دور بزنند.

این انتقال توکن های PHX به PHB در 2 نوامبر اتفاق افتاد و در نهایت فضای ذخیره سازی رمزنگاری PHB را بیش از 35 میلیون دلار افزایش داد. قبلاً این توکن عرضه ای داشت که از 4 میلیارد دلار تجاوز نمی کرد، بنابراین به روز رسانی بسیار خوبی بود.

همه این تغییرات باعث شد که CoinMarketCap قیمت توکن های قدیمی را از توکن های تجدید شده متمایز کند. بنابراین، وب سایت به این نتیجه رسید که قیمت جهانی فونیکس تنها در چند دقیقه به شدت افزایش یافته است.

خطای محاسبه در CoinMarketCap

اگرچه قیمت Phoenix Global یکی از بهترین ها در بین ارزهای دیجیتال باستانی بود، برخی از طرفداران رمزنگاری فکر می کنند که این یک خطا بوده است. سرمایه‌گذاران به این ایده چسبیده‌اند که CoinMarketCap به طرز بی‌معنی PHB را تحت فشار قرار داده است، حتی اگر نمودارها به یک خط صعودی نه چندان بالا اشاره کنند.

طبق CoinMarketCap واحد قیمت PHB برابر با 0.02174 دلار است که در 24 ساعت گذشته بیش از 18 درصد کاهش داشته است. اما CoinGecko نشان می دهد که ارزش توکن 0.19332 دلار است و 16.9 درصد از ارزش خود را در روز آخر از دست می دهد.

همین تفاوت کوچک در قیمت ها باعث می شود بسیاری از سرمایه گذاران محاسبات CoinMarketCap را زیر سوال ببرند. با این حال، فراموش نکنید که وب سایت هر ثانیه قیمت کریپتو را به روز می کند.