منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت اتریوم: ETH از ماه مه دوباره به 4000 دلار می رسد

قیمت اتریوم: ETH از ماه مه دوباره به 4000 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت اتریوم برای اولین بار از ماه مه به 4000 دلار رسید.
  • تحلیلگران می گویند اجرای جدید جدید به دلیل NFT ، DeFi ، ETF آتی بیت کوین است.

پس از ماه ها ، قیمت اتریوم با افزایش سرعت بازار رمزنگاری مجدداً به 4000 دلار رسید.

دومین ارز رمزنگاری شده جهان از نظر سرمایه بازار (ETH) هفته هاست که تلاش می کند به سطح مورد نظر برسد و این سطح را پس از 4 درصد در هفته گذشته شکست.

تحلیلگران چرخه صعودی اخیر در بازار ارزهای دیجیتال را به دلیل وجود توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ، پروتکل های DeFi و اولین ETF آتی بیت کوین ایالات متحده نسبت داده اند. پس از آغاز معاملات اولین صندوق معاملاتی آتی بیت کوین در ProShares ، بیت کوین ، بیت کوین نیز در 24 ساعت گذشته 3.7 درصد افزایش یافت و به بالاترین حد خود در تاریخ رسید و به بالاترین حد خود رسید و بیش از 65000 دلار رسید.

این پیشرفت در بازار ارزهای رمزنگاری شده به طور مثبتی از بین رفت ، زیرا کل ارزش بازار همه ارزهای رمزنگاری شده به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی بیش از 2.6 تریلیون دلار رسیده است.

در حال حاضر ، قیمت اتریوم از ماه مه به بالاترین حد خود رسیده است ، تقریباً در همان زمانی که بیت کوین به بالاترین سطح قبلی خود یعنی 64،804 دلار رسید.

قیمت اتریوم: تا 4000 دلار

قبل از رسیدن به این سطح ، قیمت اتریوم در کمتر از یک ماه دو برابر شد زیرا قیمت کاهش یافت و دوباره سریعاً افزایش یافت. در ماه مه ، آلت کوین شماره یک سقوط کرد و در حدود 2110 دلار معامله شد.

سپس این سکه چندین ماه بین 2000 تا 3000 دلار به بالا رفت تا سرانجام در اوایل آگوست 3000 دلار را شکست. از نظر فنی ، محبوبیت روزافزون NFT و تأمین مالی غیر متمرکز (DeFi) به اتریوم کمک کرده است تا تسلط خود را بر بازار دوباره اعلام کند.

از طریق قراردادهای هوشمند ، تعداد زیادی برنامه مالی غیر متمرکز در بالای اتریوم ساخته شده است که نیاز به موسسات متمرکز مانند بانک ها را دور می زند. بر اساس گزارش DeFi Pulse ، ارزش کل قفل شده (TVL) در برنامه های DeFi در طول سال 2021 به سرعت افزایش یافته است و افزایش اخیر در ماه اکتبر باعث شده TVL به بالاترین حد خود در 99 میلیارد دلار برسد.

همه اینها عواملی هستند که به ETH در سطح قیمت اخیر خود کمک کردند. در زمان مطبوعات ، این دلار با قیمت 4،125 دلار با ارزش بازار 486،547 دلار معامله می شود.