منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قرار دادن Crypto Crash 2022 در آینه دید عقب- Ethereum (ETH) و RoboApe (RBA)

قرار دادن Crypto Crash 2022 در آینه دید عقب- Ethereum (ETH) و RoboApe (RBA)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رسانه های اصلی در سراسر جهان به طور غیرمعمولی اصرار دارند رمزنگاری نگهدارنده ها برای فشار دادن دکمه وحشت، به عنوان بانک های بزرگ دست های خود را با خوشحالی می مالند سقوط کریپتو 2022 به کاشتن ترس در سراسر آیه رمزنگاری ادامه می دهد.

قرار دادن Crypto Crash 2022 در آینه دید عقب- Ethereum (ETH) و RoboApe (RBA) 1

با این حال، اکنون زمان وحشت نیست، اکنون زمان سرمایه گذاری است. سوپر آلت کوین اتریوم (ETH) قبلاً همه آن را دیده است، و تقریباً مطمئناً قوی تر از همیشه باز خواهد گشت. در حالی که یک رمزارز جدید توسعه یافته به نام RoboApe (RBA) می تواند در زمان مناسب برای انفجار در صحنه ظهور کند و می تواند سود زیادی برای سرمایه گذاران اولیه داشته باشد.

اتریوم (ETH) – نهایت سرمایه گذاری بلند مدت

اتریوم (ETH) در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1093 دلار معامله می شود که به طور قابل توجهی کمتر از قیمت آن در ابتدای ژوئن که 1900 دلار بود. این یک کاهش عظیم 47 درصدی در 2 هفته است. اگر آن را به نوامبر 2021 برگردانیم، زمانی که اتریوم (ETH) با قیمت 4891 دلار معامله می شد، افت حتی بزرگتر است.

در حالی که چند ماه عالی برای آلتکوین نبوده است سقوط کریپتو 2022، نشانه ها این است که اتریوم (ETH) دوباره افزایش خواهد یافت و قیمت پایین فعلی در واقع به معنای فرصتی عالی برای سرمایه گذاری است.

Wallet Investor (WI) یک الگوریتم پیش‌بینی معاملات مبتنی بر هوش مصنوعی است. مطالعات نشان داده است که میزان دقت آن بیش از 72 درصد است. در حالی که WI نوسانات بیشتر قیمت اتریوم (ETH) را در چند هفته آینده پیش‌بینی می‌کند، پیش‌بینی‌های بلندمدت به‌طور چشمگیری متفاوت است. این نرم‌افزار پیش‌بینی می‌کند که اتریوم (ETH) تا سقف 3060 دلار در سال به سال معامله شود. این افزایش 280 درصدی نسبت به قیمت امروز است.

این فقط الگوریتم WI نیست که این را نشان می دهد. بسیاری از کارشناسان در این زمینه الگوهای رشد مشابهی را برای اتریوم پیش بینی می کنند (ETH). با وجود عقب نشینی اخیر در بازار، اتریوم (ETH) نشان دهنده بازگشت سرمایه مادام العمر بیش از 700000 درصد است. این قطعاً بیشتر از آن چیزی است که می توانید با سرمایه گذاری در هر ارز فیات به دست آورید!

RoboApe (RBA) – به سیاره میمون ها خوش آمدید

RoboApe (RBA) یک توکن میم جدید و آینده‌نگر است که دنیای ورزش‌های الکترونیکی را طوفانی می‌کند. این در حال معرفی انواع ویژگی های جدید و جالب به جامعه بازی است و در طول پیش فروش خود بسیار محبوب شده است.

سقوط کریپتو

بسیاری از بازی‌های بازی برای کسب درآمد در حال حاضر متمرکز هستند و قدرت آن با تعداد معدودی در بالای اکوسیستم باقی می‌ماند. با این حال، RoboApe (RBA) قصد دارد با RoboApe (RBA) DAO این مورد را تغییر دهد، که به دارندگان توکن حاکمیت RBA اجازه می‌دهد در مورد تصمیمات کلیدی رأی دهند.

این نوع ایدئولوژی جامعه محور است که موج جدید را جذب می کند ارز دیجیتال سرمایه‌گذاران، زیرا کاربران می‌خواهند در تصمیم‌گیری‌های بزرگ در جامعه بیشتر صحبت کنند. توسعه دهندگان در RobApe (RBA) متوجه این موضوع هستند و این را در اولویت قرار داده اند که “صدای میمون ها شنیده شود و به آنها گوش داده شود.”

وب‌سایت RoboApe (RBA) خنک است و در بازار NFT جایگاه خوبی دارد. کاربران RoboApe (RBA) می‌توانند NFT سلاح‌ها و زمین‌ها را ضرب کرده و در بازار RoboApe بفروشند.

را RoboApe (RBA) پیش فروش در 17 می 2022 آغاز شد و تاریخ راه اندازی آن برای 29 آگوست تعیین شده است. توکن‌های RBA فقط با قیمت 0,006173 دلار در دسترس هستند و می‌تواند زمان خوبی برای استفاده از این سکه میم باشد، زیرا می‌تواند افزایش شهابی را تجربه کند.

درباره RoboApe (RBA) بیشتر بیاموزید:

به پیش فروش بپیوندید: presale.roboape.io/register

سایت اینترنتی: roboape.io

تلگرام: https://t.me/ROBOAPE_OFFICIAL