منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قرارداد جدید HIVE، جوهر کنعان برای 6500 ماینر پیشرفته BTC

قرارداد جدید HIVE، جوهر کنعان برای 6500 ماینر پیشرفته BTC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بلاک چین HIVE (BC) در حال تقویت عملیات استخراج بیت کوین (BTC) خود است. بنابراین، 6500 دکل معدنی اضافی را خریداری کرده است.
  • این شرکت دکل های خود را از کنعان دریافت می کند. ماشین‌ها از خط ماینرهای پیشرفته آوالون Canaan هستند.

HIVE BC اعلام کرده است که در حال خرید سخت افزار اضافی استخراج بیت کوین است. این دکل ها را از سازنده چینی Canaan خریداری خواهد کرد.

طبق این قرارداد، کنعان HIVE را با 6500 ماینر تامین می کند. این ماینرها از محدوده Avalon Canaan هستند. و آنها بر اساس فناوری پیشرفته این شرکت کار می کنند.

این پیشرفتی است که فرانک هلمز، رئیس اجرایی HIVE را خوشحال می کند. او اظهار داشت که آنها خوشحال هستند که روابط خود را با کنعان تقویت می کنند.

هولمز همچنین معتقد است که این رابطه به آنها کمک می کند تا به اهداف خود برسند. باز هم برای سهامداران شرکت ارزش ایجاد می کند. علاوه بر این، جریان نقدینگی و توانایی خود را برای پیگیری استخراج پایدار افزایش خواهد داد.

این خرید پس از خریدهای اخیر HIVE از Canaan انجام می شود. این به دنبال خرید 10400 دکل معدنی در سال جاری است. دومی این سفارش جدید را در سه قسط عرضه خواهد کرد.

کنعان می گوید که اولین مجموعه از سه هزار دستگاه را در دسامبر 2021 ارسال خواهد کرد. سی و صد دستگاه دیگر را تا ژانویه 2022 تحویل خواهد داد. چهارصد دستگاه نهایی این مجموعه در فوریه 2022 عرضه خواهد شد.

HIVE BC در حال گسترش است

HIVE BC اخیراً یک فرآیند گسترش را آغاز کرده است. در حال حاضر، بزرگترین نصب داده خود را در کانادا گسترش می دهد. با این توسعه، 20 مگاوات به تاسیسات نیوبرانزویک این شرکت اضافه خواهد شد.

این شرکت در استخراج بیت کوین و اتریوم (ETH) تخصص دارد. در مجموع، پنج کنسرت استخراج ارز دیجیتال در کانادا، ایسلند و سوئد را اداره می کند.

در حال حاضر، ظرفیت استخراج BTC حدود 1.2 اگزهاش (EH/s) در ثانیه است. خرید جدید آن را تا دسامبر به 2 EH/s افزایش می دهد. سپس در مارس 2022 به 3 EH/s افزایش خواهد یافت.

نانگنگ ژانگ کنعان نیز از این پیشرفت خشنود است. او می گوید این دستور جدید روابط دو شرکت را تقویت می کند. از نظر او، این قراردادها نشان دهنده ارزش دکل های معدنی آنها است.

علاوه بر این، آنها به نقاط قوت کنعان در ایجاد روابط قوی با مشتریان خود شهادت می دهند. ژانگ افزود که آنها به حمایت از فشار HIVE برای رشد تجارت ادامه خواهند داد. و از طریق Avalon Canaan به شرکای خود کمک می کند تا در سرمایه گذاری های معدنی خود پیشرفت کنند.

انقلاب ASIC کنعان

Canaan که در سال 2013 شکل گرفت، خود را در ساخت راه حل های درجه یک استخراج ارز دیجیتال تثبیت کرده است. چشم انداز این شرکت پیشرو بودن در ابر رایانه است.

در راستای این هدف از مدل به اصطلاح غنی سازی اجتماعی خود پیروی می کند. این اولین ASIC استخراج بیت کوین خود را در سال 2013 عرضه کرد. در سال 2018 کوچکترین تراشه ASIC جهان را به نمایش گذاشت.

این تراشه با اندازه گیری تنها هفت نانومتر، توسعه سخت افزار استخراج صرفه جویی در انرژی را امکان پذیر می کند. Canaan همچنین یک تراشه هوش مصنوعی را در همان سال منتشر کرد. تراشه RISC-V قابلیت های ASIC خود را بیشتر افزایش داد.

اخیراً، هر دو قیمت BTC و ETH افزایش یافته اند و ثروت ماینرهای رمزنگاری را بهبود بخشیده اند. به نوبه خود، آنها به افزایش اشتها برای تجهیزات ماینینگ کریپتو منجر شده اند. و HIVE یکی از شرکت‌هایی است که ظرفیت استخراج خود را تقویت می‌کند.

به عنوان مثال، Genesis Digital Assets 20 هزار دستگاه ماینینگ بیت کوین از این شرکت خریداری کرده است. همچنین می تواند بعداً 180 هزار دستگاه ماینینگ دیگر بخرد.