منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قانون جدید ژاپن توقیف رمزارزهای غیرقانونی را در نظر خواهد گرفت

قانون جدید ژاپن توقیف رمزارزهای غیرقانونی را در نظر خواهد گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک قانون جدید ژاپن که تضمین می‌کند که دارایی‌های غیرقانونی رمزارز مصادره می‌شوند، در حال حاضر در ژاپن در حال بررسی است. بر اساس گزارش ها، وزارت دادگستری کشور پیشنهادی ارائه کرده است که تضمین می کند که دارایی ها در موارد تحقیقات توقیف می شود. در صورتی که گزارش‌ها آب نخورند، مقامات و تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند دارایی‌های حاصل از جرم و جنایت در سال 1999 را مصادره کنند.

وزارت دادگستری در حال کار بر روی قانون جدید ژاپن است

بر اساس گزارش های متعدد، وزارت دادگستری اعلام کرده است که قبل از هر اقدامی، رایزنی داخلی انجام خواهد داد. برخی از احزاب درگیر در این مشورت شامل بازوی قانونگذاری دولت است. همچنین نگرانی‌هایی در مورد اینکه چگونه تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند کلیدهای خصوصی مورد نیاز برای دسترسی به کیف پول‌های جنایی را به دست آورند، وجود دارد. در این رایزنی که قرار است به زودی برگزار شود، این موضوع و بسیاری مسائل دیگر مورد بحث قرار خواهد گرفت.

این گزارش چارچوب زمانی این نشست را در حدود پایان این ماه قرار می دهد. قانون قبلی ژاپن در رسیدگی به اقداماتی که تنظیم‌کننده‌ها با مالکیت‌های غیرقانونی انجام خواهند داد، ناکام ماند. با این حال، این نگرانی وجود دارد که مجرمان ممکن است به عملیات مخرب خود با استفاده از دارایی ها ادامه دهند. بر اساس قانون فعلی ژاپن، تنظیم‌کننده‌ها فقط می‌توانند پول نقد، دارایی‌ها و دارایی‌های سیار مانند لوازم را مصادره کنند. با این حال، کریپتو یکی از مواردی نیست که به عنوان یک دارایی منقول برجسته شده است.

ژاپن قانون استیبل کوین را برنامه ریزی می کند

اگر این قانون پس از رای گیری داخلی تصویب شود، این وزارتخانه اقداماتی را انجام خواهد داد تا سایر جزئیات مورد نیاز را مشخص کند. و اگر جزئیات مورد نیاز مرتب شود، قانون ژاپن قبل از تصویب نهایی برای امضای نهایی به کابینه منتقل می شود. گزارش ها اشاره کرده اند که روند قانون جدید ژاپن با هیچ چالشی مواجه نخواهد شد زیرا این یک پیشنهاد پذیرفته شده است.

این پیشنهاد اخیر به دنبال قانون جدیدی است که استیبل کوین های صادر نشده توسط بانک مرکزی کشور را ممنوع می کند. بر اساس گزارش‌ها، مجلس به دنبال راه‌هایی برای اطمینان از ایمن بودن سیستم‌های آن‌ها و حفاظت از وجوه سرمایه‌گذاران است. شایعات حاکی از آن است که این قانون در پاسخ به اتفاق ناگواری عظیمی بود که در چند هفته گذشته برای Terra رخ داد. در صورت تصویب قانون جدید ژاپن، تنها به نهادهای مالی ثبت شده مجوز ایجاد استیبل کوین داده خواهد شد.