منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قانون بیت کوین: السالوادور سرسخت ، ویدئوی توضیح دهنده را منتشر کنید

قانون بیت کوین: السالوادور سرسخت ، ویدئوی توضیح دهنده را منتشر کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • دولت السالوادور ویدیوی توضیحی درباره قانون بیت کوین منتشر کرد.
  • دولت برای اعتراض و اقدام علیه تبدیل شدن پول قانونی به بیت کوین گوش های خود را از دست داده است.

دولت السالوادور ویدئوی توضیحی درباره قانون بیت کوین که اخیراً در پارلمان تصویب شده است ، منتشر کرده است. در این ویدئو نحوه عملکرد بیت کوین ، کیف پول چیوو و انتظاراتی که سالوادورها باید تا 7 سپتامبر با اجرای قانون بیت کوین داشته باشند ، توضیح داده شد.

این ویدئو به وضوح نشان می دهد که دولت سالوادور در برابر اعتراضات و شورش ساکنان خواستار لغو قانون بیت کوین است.

پیام تصویری توضیح دهنده قانون بیت کوین

در توضیح دهنده ویدئوی ارسال شده توسط رئیس جمهور نایب بوکل در روز سه شنبه ، وی خاطرنشان کرد که BTC در کنار دلار آمریکا تبدیل به قیمت قانونی خواهد شد.

در این ویدئو که به زبان اسپانیایی گفته می شود ، استفاده از بیت کوین اجباری نیست. در آن آمده است که مردم محلی می توانند پرداخت و دریافت پرداخت را به بیت کوین یا دلار انجام دهند. در این ویدئو آمده است که معاملات نقدی ، قیمت ها ، حقوق و حقوق بازنشستگی همچنان به دلار است.

“شما می توانید از کیف پول دولت به صورت رایگان برای انجام معاملات با بیت کوین یا دلار در هر زمان از روز و بدون هزینه استفاده کنید. همچنین می توانید از هر کیف پول دیگری برای انجام معاملات خود استفاده کنید. “

“با کیف پول ما ، شما یک جایزه بیت کوین به ارزش 30 دلار دریافت خواهید کرد تا هزینه کنید. شما می توانید بدون نیاز به رسیدگی به پول یا امضای کوپن ها از طریق تلفن همراه خود دلار یا بیت کوین پرداخت کنید. همچنین ، کسانی که از شما پول دریافت می کنند نیازی به پرداخت پول ، کارت یا پرداخت هزینه ندارند. شما می توانید در هر زمان از روز بدون دریافت هزینه ، حواله و ارسال کنید. “

این ویدئو با بیان اینکه پیام دولت السالوادور است و با تاکید بر اینکه “استفاده از بیت کوین آسان و اختیاری است” به پایان رسید.

رئیس جمهور بوکله روز دوشنبه در توئیتی اعلام کرد که 200 دستگاه خودپرداز Chivo نیز وجود خواهد داشت “که در آن مردم می توانند بدون پرداخت کمیسیون پول را برداشت کنند.

خشم در برابر پذیرش BTC

مردم سالوادور در گروه های خود علیه قانون بیت کوین قدم برداشته اند.

این اعتراض در حالی صورت می گیرد که رئیس جمهور ، نایب بوکل ، خود را برای روزی (7 سپتامبر) آماده می کند که قانون بیت کوین عملیاتی می شود. با فرارسیدن روز تنش سیاسی همچنان در حال افزایش است.

بی ثباتی و بی ثباتی بخشی از نگرانی های اصلی درباره قانون بیت کوین در این کشور است.

صدها معترض برای اعتراض به این قانون به خیابان ها آمدند. در میان گروه های سازمان دهنده ، کارگران ، جانبازان و مستمری بگیران حضور داشتند.

دلیل دیگر مخالفت مردم محلی با قانون ، سهولت استفاده از آن در تسهیل فساد در کشور است. آنها مدعی هستند که دولت بخاطر سیاستهای اقتدارگرا و غیر شفاف خود بدنام است.