منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قانونگذاران پاراگوئه بر سر لایحه جدید کریپتو اختلاف نظر دارند

قانونگذاران پاراگوئه بر سر لایحه جدید کریپتو اختلاف نظر دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قانونگذاران پاراگوئه لایحه اخیر را که به مقررات بیت کوین در این کشور می پردازد رد کرده اند. بر اساس جزئیات این گزارش، این لایحه توسط ماریو عبدو بنیتز، رئیس جمهور این کشور ارائه شده است. در اطلاعات مندرج در این گزارش، حدود 33 سناتور نسبت به این لایحه که یک چارچوب نظارتی برای فعالیت‌های معدنی در سراسر کشور انجام می‌شود، نارضایتی نشان دادند. در گزارش قبلی، قانونگذار در کشور لایحه‌ای ارائه کرد که به استخراج‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا از موضع خود در کشور در مورد مقررات مطلع شوند.

قانونگذاران پاراگوئه خواستار یک مقررات دوستانه هستند

پس از ارائه لایحه توسط قوه مقننه، رئیس جمهور بنیتس پس از ادعای اینکه فعالیت معدنچیان با شدت بالا و کسب و کار کم اشتغال است، آن را وتو کرد. این به‌روزرسانی جدید نشان می‌دهد که سناتورها مصمم بودند که چارچوب قانونی را که مناسب استخراج‌کنندگان به کشور باشد، بیاورند.

مقررات ارز دیجیتال پاراگوئه از زمانی که شهروندان آن شروع به معامله در دارایی های دیجیتال کردند، دست نخورده باقی مانده است. یکی از قانونگذاران پاراگوئه ادعا کرد که این کشور می تواند به فکر تبدیل آن به یک صنعت قانونی باشد تا بتوانند از شرکت ها و افرادی که در حال حاضر تجارت و فعالیت های خود را در این بخش انجام می دهند، مالیات دریافت کنند.

پاراگوئه دارای برق ارزان است

یکی دیگر از قانونگذاران پاراگوئه ادعا می کند که اگر این مقررات به مواردی که قرار است توجه کند، کشور ممکن است شاهد رونق اشتغال در این بخش باشد. قانونگذاران پاراگوئه بر این باورند که این کشور به دلیل برق ارزانی که به راحتی در سراسر کشور در دسترس است، می تواند به عنوان یک مرکز کریپتو کار کند. استخراج بیت کوین یکی از فعالیت های انرژی بر است که نیاز به برق زیادی دارد، به همین دلیل است که ماینرها به کشورهای دارای برق ارزان پناه می برند.

همچنین مجموعه ای از شرکت ها در چند سال اخیر به دلیل این عوامل وارد کشور شده اند. Bitfarms، یک شرکت رمزنگاری که مقر آن در کانادا است، چند ماه پیش اعلام کرد که به دنبال ورود به پاراگوئه برای استفاده از منابع غنی آن برای اهداف ماینینگ است. لایحه فعلی قرار است برای بحث و بررسی بیشتر به مجلس نمایندگان در کشور راه یابد. با سرعتی که بحث ها ادامه دارد، این لایحه می تواند در پایان سال رسما آماده شود. با این حال، یک لایحه خوب می‌تواند شرکت‌های بیشتری را وارد کشور کند و اشتغال و منافعی را برای اقتصاد کشور فراهم کند.