منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قانونگذاران برای اصلاح لایحه 1.2 تریلیون دلاری زیرساخت تلاش می کنند

قانونگذاران برای اصلاح لایحه 1.2 تریلیون دلاری زیرساخت تلاش می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بخشی از اعضای کنگره آمریکا برای تغییر در لایحه زیرساخت ها فشار می آورند.
  • قانونگذاران یک ابتکار دو حزبی را برای ارائه لایحه ای برای اصلاح بخش هایی که با دارایی های دیجیتالی سروکار دارند، رهبری می کنند.

گروهی از قانونگذاران آمریکایی که از بخش‌هایی از لایحه زیرساخت ناراضی هستند، برای اصلاح آن تلاش می‌کنند. رئیس جمهور جو بایدن این لایحه را روز دوشنبه امضا کرد و به قانون تبدیل شد. هدف اصلی آن بازگشایی وجوه برای تحریک رشد از طریق اقتصاد آمریکا است. اما برخی از مفاد آن با انتقاد اقشار مختلف مواجه شده است.

نمایندگان کنگره به بندهایی در قانون جدید مربوط به دارایی های رمزنگاری شده اعتراض دارند. بنابراین قانونگذاران یک گروه دو حزبی را تشکیل دادند تا تغییراتی در آن اعمال کنند.

این گروه توسط نمایندگان پاتریک مک هنری (R) از کارولینای شمالی و تیم رایان (D) از اوهایو رهبری می شود. آنها لایحه ای را تهیه کرده اند که به دنبال محدود کردن تعریف کارگزار دارایی رمزنگاری است.

این لایحه، که آنها نام آن را قانون حفظ نوآوری در آمریکا (KIIA) گذاشته اند، امروز برای معرفی است. هدف آن رفع ابهام پیرامون تعریف کارگزار ارز دیجیتال است. این تعریف در قانون امضا شده روز دوشنبه با اعتراض جامعه کریپتو مواجه شده است.

قانونگذاران به دنبال اصلاح قانون جدید هستند

قانون جدید کارگزار را به عنوان هر شخصی که مسئول خدماتی است که به طور منظم به دیگری در انجام معاملات دارایی های دیجیتال کمک می کند، توصیف می کند. دوستداران رمزنگاری می گویند این تعریف بسیار گسترده است. آنها همچنین آن را تهدیدی برای توسعه بخش کریپتو می دانند.

به نوبه خود، KIIA یک کارگزار را به عنوان هر کسی تعریف می کند که مایل است به فروش کریپتوها به دستور مشتریان خود در تجارت معمولی یا تلاش های تجاری خود کمک کند.

نماینده مک‌هنری ضمن اعلام این ابتکار گفت که معتقد است آنها می‌توانند بخش‌های ضعیف قانون را اصلاح کنند. با انجام این کار، آنها به دنبال اطمینان از انطباق قانون با عملکرد فناوری کریپتو هستند.

قانون جدید کارگزاران را ملزم می کند که هویت مشتریان خود را به سازمان امور مالیاتی فاش کنند. مجدداً، آنها باید فرم های 1099-B خود را ارائه دهند که جزئیات نحوه سرمایه گذاری آنها را نشان دهد.

فشار KIIA برای محافظت از کاربران شبکه مانند ماینرها و گره ها است. اگرچه این تراکنش‌های رمزنگاری را فعال می‌کنند، اما ممکن است اطلاعات مالیاتی کاربران پشت کیف پول‌های تراکنش را نداشته باشند. بنابراین، این تعریف بار را بر دوش گزارش تبادلات کریپتو می‌گذارد.

قانونگذاران به بند 6050 I اعتراض دارند

KIAA همچنین به دنبال تغییر قانون جدید گنجاندن دارایی های دیجیتال به توضیح خود در مورد پول نقد است. قانون این کار را برای رعایت قوانین مالیاتی ایالات متحده انجام داده بود.

بخش 6050I کد به وزیر خزانه داری اجازه می دهد تا تأثیرات این تغییر را بررسی کند.

این ماده همچنین مشاغل را موظف می‌کند که از تراکنش‌های بیش از 10000 دلار به IRS اطلاع دهند. بازیگران صنعت پیشنهاد کرده اند که این نیاز بخش کریپتو را از بین می برد.

کوین بردی، رئیس کمیته راه و روش مجلس نمایندگان نیز به این موضوع پرداخته است. او معتقد است که رمزارزها برای ماندن در آنجا هستند. بنابراین ابتکار KIIA گزارش ارزهای دیجیتال را مرتبط و ارزشمند می‌کند.

هشت قانونگذار دیگر، گروهی را که در صدر KIIA قرار دارند، تکمیل می‌کنند. همچنین بخشی از اعضای خود را از گروه بلاک چین می گیرد. این ابتکار عمل بسته شدن نادر صفوف جمهوری خواهان و دموکرات ها است.

مک‌هنری ارشدترین قانونگذار جمهوری‌خواه است که در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان حضور دارد. او لایحه های طرفدار صنعت کریپتو را در کنگره مطرح کرده است. با این حال، تحلیلگران در مورد شانس موفقیت آنها تردید دارند.