منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فیفا قرار است NFT ها را برای طرفداران در Algorand راه اندازی کند، در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید وجود دارد

فیفا قرار است NFT ها را برای طرفداران در Algorand راه اندازی کند، در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سازمان های ورزشی از تقاضای مشتریان برای کلکسیون های دیجیتال آگاه هستند. روند خرید NFT ها و کلکسیون های دیجیتال فیفا را وادار کرده است. سازمان بین المللی فوتبال از راه اندازی پلتفرم NFT خود خبر داد. این سازمان اعلام کرد که آماده است تا این ابتکار را در دست بگیرد.

این گام بدنه بین المللی فوتبال و مشتریان را در فضای دیجیتال نزدیک تر خواهد کرد. با راه اندازی این پلتفرم، مجموعه های دیجیتالی در پایان این ماه در دسترس مشتریان علاقه مند قرار خواهند گرفت. این سازمان گفت که این گامی به سوی دموکراتیک شدن است و طرفدارانی را از سراسر جهان جذب خواهد کرد.

در اینجا مروری مختصر از ماجراجویی جدید فیفا و تأثیر آن بر تجارت NFTها است.

فیفا پلتفرم NFT را با همکاری Algorand توسعه می دهد

سازمان بین المللی فوتبال در بیانیه ای، فدراسیون بین المللی فوتبال، گفت که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک پلت فرم جدید برای NFT ها است. این تغییر قبل از جام جهانی فوتبال در قطر رخ داده است. اطلاعات موجود نشان می دهد که این پلتفرم اواخر این ماه راه اندازی خواهد شد. این پلتفرم FIFA+ Collect نامگذاری شده است و مجموعه ای از مجموعه های دیجیتالی برای کاربران علاقه مند خواهد داشت.

مجموعه‌های دیجیتالی با مضمون فوتبال اولین نمونه از فیفا در نوع خود هستند، زیرا این سازمان قبلاً در این سطح درگیر این تجارت نبوده است. نمایندگان این سازمان در مراسم رونمایی از جزئیات کامل آن رونمایی خواهند کرد. منابع رسمی در بیانیه ای اعلام کردند که مجموعه های انحصاری و با نسخه محدود وجود خواهند داشت. این سازمان روز جمعه یک بیانیه مطبوعاتی در مورد رویداد آینده در رابطه با راه اندازی پلت فرم NFT منتشر کرد.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که مجموعه های دیجیتالی از رویدادهای مختلف خواهند بود. اینها شامل مسابقات جام جهانی فوتبال و جام جهانی زنان است. مدیر ارشد کسب و کار این سازمان، رومی گای، گفت که این مجموعه ها را برای طرفداران در سراسر جهان در دسترس قرار می دهد. او همچنین گفت که هواداری در حال تغییر است و مردم به روش های مدرن درگیر می شوند و این روند را هیجان انگیز می کند.

افزایش تقاضا برای کلکسیون های ورزشی دیجیتال

افزایش تقاضا برای کلکسیون های دیجیتال ناشی از افزایش علاقه به NFT ها و فناوری بلاک چین است. علاقه مندان به یادگاری های ورزشی و برچسب ها، فرصتی قابل دسترس برای طرفداران است. کلکسیون های گفته شده به آنها کمک می کند تا با بازیکنان مورد علاقه، رویدادها و غیره درگیر شوند. با ظهور پلتفرم های جدید، طرفداران به آنها علاقه نشان دادند.

طبق اطلاعات، FIFA+ Collec بر روی FIFA+، پلتفرم دیجیتالی که از طریق آن می‌توان به بازی‌های فوتبال در سراسر جهان دسترسی داشت، در دسترس خواهد بود.

پلتفرم NFT ابتدا به سه زبان انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی راه اندازی خواهد شد. بعداً با توسعه بیشتر پلتفرم، تعداد زبان‌ها افزایش خواهد یافت. این نهاد بین المللی فوتبال در اوایل سال جاری از همکاری با الگوراند خبر داده بود و راه اندازی پلتفرم مذکور بخشی از این قرارداد است. Algorand به ارائه دسترسی یکپارچه به Web3 و ارائه روحیه نوآورانه کمک می کند.

دبلیو شان فورد، مدیرعامل موقت الگوراند در مصاحبه ای گفت که این همکاری برای پر کردن شکاف فیفا برای ورود به Web3 انجام شده است. همانطور که این مراحل در حال انجام است، طرفداران فوتبال راحت تر می توانند با تیم های مورد علاقه خود تعامل داشته باشند و کلکسیون های دیجیتالی داشته باشند.

نتیجه

فیفا از راه اندازی یک پلتفرم NFT با همکاری Algorand خبر داد. پلتفرم مذکور دسترسی به کلکسیون های دیجیتال و تعامل با تیم ها یا رویدادهای مورد علاقه را برای طرفداران آسان می کند. انتظار می رود این پلتفرم اواخر این ماه عرضه شود و در FIFA+ در دسترس خواهد بود. فدراسیون بین‌المللی فوتبال گفت که این گامی است که برای همتراز شدن با فناوری‌های در حال توسعه و تضمین تجربه یکپارچه برای هواداران خود برداشته می‌شود.