منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فیس بوک قصد دارد کیف پول دیجیتال Novi را راه اندازی کند

فیس بوک قصد دارد کیف پول دیجیتال Novi را راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• این شبکه اجتماعی یک ارز رمزنگاری شده تحت عنوان “Diem” راه اندازی می کند.
• فیس بوک قبل از پایان سال پلتفرم Novi را راه اندازی می کند.

محبوب ترین شبکه اجتماعی در اینترنت ، فیس بوک ، خوشحال است که اولین کیف پول رمزنگاری خود “Novi” و رمزنگاری بومی خود “Diem” را راه اندازی می کند. شرکتی که توسط مارک زاکربرگ و دیگر دانشجویان دانشگاه هاروارد تأسیس شده است ، پیش از پایان سال وارد بازار ارزهای رمزنگاری شده می شود.

از سال 2020 قیمت ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین افزایش یافته است و بسیاری از شرکت های آمریکای شمالی به دنبال سرمایه گذاری روی آنها هستند. فیس بوک مانند دیگر شبکه های اجتماعی مانند توییتر ، ایجاد شده توسط جک دورسی ، به ارزهای رمزنگاری شده علاقه نشان داده است.

بازار ارزهای رمزنگاری شده و شبکه های اجتماعی

فیس بوک

دیوید مارکوس ، تاجر پشت پیشنهاد رمزنگاری در فیس بوک ، می گوید که تیمش به تجزیه و تحلیل نحوه ورود به دنیای رمزنگاری ادامه داده است. به عنوان خالق Diem ، مارکوس فکر می کند که این شرکت در بهترین موقعیت برای ورود به معاملات ارزهای رمزنگاری شده از طریق فیس بوک قرار دارد.

طبق اعلامیه ها ، این شرکت قصد دارد از توکن های غیرقابل تعویض در کیف پول رمزنگاری شده خود استفاده کند. نشانه های Non-Fungible یا NFT ماژول های داده ای هستند که در یک شبکه Blockchain ذخیره می شوند.

به گفته علاقه مندان به NFT ، این توکن ها برای کلکسیونرهایی است که به دنبال داشتن یک محصول مجازی منحصر به فرد هستند. چندین شرکت و افراد مشهور از ظهور NFT سود برده اند و این شبکه اجتماعی می خواهد به این سیستم سود بپیوندد.

با توجه به نظرات دیوید مارکوس ، کیف پول فیس بوک آماده راه اندازی است. با این حال ، این شرکت می خواهد ارز دیجیتال Novi و Diem را که قبلاً “Libra” نامیده می شد ، تبلیغ کند.

پس از اعلام رسمی ، طرح “Libra” استقبال ضعیفی داشت. تعدادی از نهادهای نظارتی و قانون گذاران معتقد بودند که این رمز سودآور نیست. راه اندازی Novi همچنین تحت تأثیر مشکلات داخلی شبکه اجتماعی قرار گرفته است. چند ماه پیش ، شرکت زاکربرگ به دلیل پولشویی و سرقت اطلاعات کاربران مورد تعقیب قرار گرفت.

فیس بوک از کیف پول رمزنگاری Novi سود خواهد برد

پس از همه اتهاماتی که فیس بوک وارد کرده است ، می خواهد خود را با کاربرانی که مدیریت می کند بازخرید کند. این شبکه اجتماعی قول داده است که یک کیف پول رمزنگاری ایجاد کند که قول محافظت ، ثبات ، پشتیبانی و شفافیت را برای تنظیم کنندگان ایالات متحده می دهد.

هدف این شرکت ایجاد یک پلتفرم ارز رمزنگاری شده و یک استیبل کوین است که به ارزش دلار می چسبد. با این حال ، این شرکت می خواهد کیف پول و استیبل کوین خود را در زمان های مختلف عرضه کند تا عملکرد مطلوب را تضمین کند.

مارکوس اظهار داشت که کیف پول Novi در ماه های آینده راه اندازی می شود و برای عموم آزاد است. این شرکت امیدوار است که کاربران با کیف پول جدید رمزنگاری شده سازگار شوند و همچنین از استیبل کوین جدید استفاده کنند.

توکن دایم قرار است در اواخر سال 2021 یا ژانویه 2022 راه اندازی شود ، اگرچه گفته می شود توسعه دهنده ارزهای رمزنگاری شده آخرین تصمیم را دارد.