منو سایت

فیس بوک به زودی وارد بازار NFT می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • فیس بوک ارائه خدمات NFT را آغاز می کند
  • غول رسانه های اجتماعی و رمز و راز عمیق آن.

دیوید مارکوس ، سرپرست فیس بوک فایننشال و خالق استیبل کوین فیس بوک ، Diem ، گفته است که در مقطعی ، غول رسانه های اجتماعی ممکن است به زودی از توکن های غیرقابل نفوذ (NFT) پشتیبانی کند.

مارکوس روز چهارشنبه در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که فیس بوک در حال بررسی راه هایی برای ورود به فضای NFT است. وی فاش کرد که غول رسانه ای در حال بررسی گزینه های متعدد برای معرفی ویژگی های NFT است ، زیرا خود را در موقعیت بسیار خوبی برای انجام این کار می بیند.

فیس بوک و وابستگی رمزنگاری شده به آن

اگرچه فیس بوک یک شرکت رسانه های اجتماعی است ، تنها به اتصال تمام جهان بسنده نکرده است. تحقیقات خود را در زمینه یافتن راه حل در فضای فناوری فین تک و ایجاد پلی بین رسانه های اجتماعی و فناوری فین تک ادامه داده است.

فیس بوک یکی از مهمترین ارزهای باثبات ، Libra را توسعه داد که در سراسر جهان مورد انتقاد نهادهای نظارتی در سراسر جهان قرار گرفت. پروژه Libra تحت تعدادی تغییرات قرار گرفته است و اکنون به عنوان Diem وجود دارد. به دلیل عقب نشینی مقررات جهانی ، انجمن Libra از آن زمان تلاش می کند تا استیبل کوین خود را راه اندازی کند

بخشی از پیشنهاد Diem یک ارز خصوصی است که به عنوان یک ارز رمزنگاری شده اجرا می شود ، اگرچه این پروژه هنوز در مرحله ساخت است.

فراتر از Libra/Diem ، غول رسانه های اجتماعی یک برنامه کیف پول Novi برای سیستم پرداخت Diem ایجاد کرده است. این برنامه بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است تا افراد بتوانند Diem را که به عنوان ارز رمزنگاری شده بدون حاشیه توصیف می شود ، آزادانه ، ایمن و مقرون به صرفه جابجا کنند. مارکوس فاش کرد که این شرکت هنوز Diem را به عنوان آخرین راه حل در نظر می گیرد.

مارکوس ، هنگام صحبت ، گفت: “هنگامی که یک کیف پول رمزنگاری خوب مانند Novi دارید ، باید در مورد چگونگی کمک به مشتریان در پشتیبانی از NFT ها فکر کنید.”

مدیر فیس بوک همچنین گفت که کیف پول رمزنگاری Novi اکنون پس از چند سال توسعه “آماده راه اندازی” است. او فاش کرد که این شرکت تصمیم گرفت راه اندازی خود را تا موافقت نهادهای نظارتی برای پیشبرد Diem متوقف کند.