منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فهرست کردن یک سکه در بایننس؟ در اینجا یک نکته قابل توجه از Changpeng Zhao است

فهرست کردن یک سکه در بایننس؟ در اینجا یک نکته قابل توجه از Changpeng Zhao است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • مدیر عامل بایننس راهنمایی در مورد نحوه درج سکه خود در لیست ارائه کرده است
  • وقتی نوبت به فهرست‌ها می‌رسد، فاکتورهای عددی به یک جنبه مهم تبدیل می‌شوند

مدیر عامل بایننس جزئیات مهمی را در مورد راه های فهرست شدن رمزارز در پلتفرم صرافی ارائه کرده است. چانگ پنگ ژائو طی مصاحبه ای با فوربس به این عامل اشاره کرد. وی بیان کرد که مهمترین جنبه برای فهرست کردن رمزارزها در بایننس، حجم شرکت کنندگان فعال است.

این افسر اجرایی همچنین به چندین دلیل اشاره کرد، از جمله کل آدرس‌های پر جنب و جوش در بلاک چین – پیروان پلتفرم آنلاین و موارد دیگر. با این حال، حجم کاربران تاثیر اولیه است.

وی در ادامه اظهار داشت که یک سکه با تعداد زیادی کاربر در لیست قرار خواهد گرفت. از آنجایی که این عامل تعیین کننده است، او نمونه ای از نشانه های جوک را ذکر کرد، جایی که او ادعا کرد که متوجه نمی شود، اما چون اکثر مردم از آن استفاده می کنند، بایننس آن را فهرست کرده است. او با بیان اینکه بایننس خواسته های جامعه را برآورده می کند، تکمیل کرد و هر تصمیم فردی به حساب نمی آید.

چندین راه برای ردیابی سریع فهرست سکه های خود

طبق CZ، فاکتور حجم تنها در میان چندین راه برای فهرست کردن یک توکن در صرافی غیرمتمرکز است. وی تصریح کرد که هرچه مخاطبین بالاتر باشد، ارزش محصول بیشتر است. و این سطحی ترین شمارش است. برای این موضوع، عاقلانه است که ارقام را در فرم درخواست اضافه کنید. این تأثیر زیادی بر روی برنامه دارد. CZ به بیان نکاتی در مورد لیست Binance ادامه داد.

سرگئی خیتروف، یکی از پیشگامان عرصه فهرست‌بندی رمزنگاری، این را می‌گفت. صرافی های بزرگ رمزنگاری از توکن های جزئی اجتناب می کنند. او معتقد است که آن‌ها به‌جای فهرست‌بندی، درآمد بیشتری از معاملات کسب می‌کنند.

پلتفرم های صرافی اصلی به لیست ها متکی نیستند. با این حال، اکثر پروژه ها نمی توانند این مفهوم را درک کنند. اولین قدم این است که یک پروژه باید به آن توجه کند، ایجاد یک مخاطب – یک جامعه بزرگتر است. ارقام لازم نیست 500 یا 10000 نفر از رسانه های اجتماعی باشند، بلکه یک مخاطب طبیعی قابل توجه است. سرگئی اضافه کرد. او اشاره کرد که بهترین راه برای تازه کارها شروع از مبادلات کوچک ناشناخته است.

در حال حاضر، بایننس از 346 ارز دیجیتال منحصر به فرد پشتیبانی می کند. مجموعه شامل ارزهای دیجیتال مهمی مانند بیت کوین و اتریوم است. علاوه بر این، سایر سکه های میم معروف مانند DOGE و SHIB نیز در دسترس هستند. آلتکوین های دیگری نیز در این پلتفرم موجود هستند. بایننس تا کنون روزانه 28 میلیارد دلار معامله می کند.

بایننس بالاترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال است

از سوی دیگر، نزدیکترین رقیب بایننس OKEx تاکنون 312 سکه را فهرست کرده است. این پلتفرم دارای خلاصه 24 ساعته با حجم معاملات روزانه حدود 7 میلیارد دلار است. سومین پلتفرم صرافی کوین بیس است. این شرکت در آمریکا مستقر است و تنها از 123 توکن پشتیبانی می کند. ارزش معاملات کوین بیس در 24 ساعت 6 میلیارد دلار است.

با این حال، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) پلتفرم‌های عظیمی هستند زیرا بیشترین ارزهای دیجیتال را فهرست کرده‌اند. بنابراین، PancakeSwap، یک DEX که بر روی BSC کار می کند، شامل 3200 توکن است و Uniswap بیش از 1800 رمز ارز فهرست شده دارد.

در ماه اکتبر، PancakeSwap توکن جدیدی به نام SQUID را فهرست کرد. این یک کلاهبرداری رمزنگاری بود که از یک فروشگاه فیلم سرچشمه می گرفت. این توکن اندکی پس از عرضه حدود 45000 درصد رشد داشت.