منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فرم‌های مالیاتی بریتانیا اکنون بخش جداگانه‌ای برای سرمایه‌گذاری‌های کریپتو دارد

فرم‌های مالیاتی بریتانیا اکنون بخش جداگانه‌ای برای سرمایه‌گذاری‌های کریپتو دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بریتانیا با معرفی بخش جداگانه ای برای دارایی های رمزنگاری شده در فرم های اظهارنامه مالیاتی، گام دیگری در جهت تنظیم ارزهای دیجیتال برداشته است.

این حرکت به عنوان بخشی از چارچوب جامع رمزنگاری کشور است که به تدریج در حال توسعه است. انتظار می‌رود که دسته دارایی‌های کریپتو در فرم‌های مالیاتی در سال‌های 2024-25 ظاهر شود.

مقاله گزارش بریتانیا در مورد بودجه ملی برای بهار 2023

در 15 مارس، وزارت خزانه‌داری بریتانیا گزارشی درباره بودجه ملی برای بهار 2023 منتشر کرد. این سند اصلاح فرم‌های خودارزیابی دارایی‌های کریپتو را اعلام کرد.

این تغییرات توسط مؤسسه منشور مالیات (CIOT)، نهاد حرفه ای پیشرو که سیاست های مالیاتی ملی را تجزیه و تحلیل می کند، مورد استقبال قرار گرفت.

با این حال، CIOT همچنین بر نیاز به اقدامات اضافی برای مقابله با ناآگاهی گسترده از پرداخت مالیات و الزامات گزارش‌دهی کریپتو تاکید کرد.

در اوایل ماه مارس، اداره رفتار مالی (FCA) به خزانه داری گزارش داد که با تصویب لایحه خدمات مالی و بازارها در پارلمان، “در نیمه راه یک تنظیم مجدد کاملا بلندپروازانه” است. پس از تصویب، این لایحه به FCA اختیارات نظارتی جدیدی بر صنعت ارزهای دیجیتال می دهد.

در میان هرج و مرج در بخش بانکداری پس از فروپاشی شعبه بانک سیلیکون ولی در بریتانیا، جرمی هانت وزیر دارایی بودجه بهار 2023 را روز چهارشنبه ارائه کرد.

این بودجه درباره تصمیماتی که دولت بریتانیا برای بازگرداندن ثبات اقتصادی، حمایت از خدمات عمومی، و پایه‌گذاری رشد بلندمدت گرفته است، بحث می‌کند.

این بودجه همچنین مالیات و هزینه ها را مورد بحث قرار می دهد و به طور خاص به “مقابله با مروج اجتناب مالیاتی” می پردازد. دولت بریتانیا در حال برنامه ریزی برای معرفی جرایم جنایی جدید برای کسانی است که از پرداخت مالیات فرار می کنند و به زودی در مورد این موضوع مشورت خواهد کرد.

تغییرات در فرم های مالیاتی خود ارزیابی

سند وزارت خزانه داری به اصلاح فرم های مالیاتی خود ارزیابی بریتانیا برای حسابداری دارایی های ارز دیجیتال اشاره می کند. در اطلاعیه خزانه داری توضیح داده شده است: «دولت در حال ایجاد تغییراتی در فرم‌های اظهارنامه مالیاتی خود ارزیابی است که باید مبالغ مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده را جداگانه شناسایی کرد. تغییرات در فرم های مالیاتی سال مالیاتی 2024-25 اعمال خواهد شد.

بودجه وزیر دارایی و خزانه داری بریتانیا به دنبال بودجه سالانه اخیر جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده برای سال 2024 است که شامل سیاست های مالیاتی پیشنهادی برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است.

بودجه بایدن با هدف حذف مبادلات مشابه، که به عنوان بخش 1031 نیز شناخته می شود، از کد درآمد داخلی حذف می شود.

معرفی یک بخش مجزا برای دارایی‌های رمزنگاری شده در فرم‌های اظهارنامه مالیاتی توسط بریتانیا، گام مهمی در جهت تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال است.

این نشان دهنده تعهد کشور به توسعه یک چارچوب جامع رمزنگاری است و انتظار می رود که به افزایش آگاهی از تعهدات مردم در این زمینه کمک کند.

در حالی که این اقدام مورد استقبال مؤسسه مالیاتی منشور قرار گرفته است، اقدامات بیشتری برای مقابله با ناآگاهی گسترده در مورد پرداخت مالیات و الزامات گزارش دهی کریپتو مورد نیاز است.

برنامه‌های دولت بریتانیا برای مقابله با مروج اجتناب مالیاتی و معرفی جرایم جدید کیفری برای کسانی که از پرداخت مالیات فرار می‌کنند، پیشرفت‌هایی در این زمینه است.

همانطور که چارچوب کریپتو بریتانیا به شکل‌گیری ادامه می‌دهد، جالب است که ببینیم چگونه با چارچوب‌های دیگر کشورها، به‌ویژه ایالات متحده مقایسه می‌شود.