منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فرماندار تگزاس می گوید بیت کوین برای شبکه برق این ایالت خوب است

فرماندار تگزاس می گوید بیت کوین برای شبکه برق این ایالت خوب است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دیروز، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، تایید خود را با ارز دیجیتال معروف به بیت کوین اعلام کرد. مستندسازی بیت کوینیک حساب توییتر که اطلاعاتی در مورد بیت کوین ارائه می دهد، کلیپی را منتشر کرد که در آن، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، تمایل خود را برای تبدیل این ایالت به مرکز تمام فعالیت های بیت کوین ابراز کرد. ابوت همچنین اظهار داشت که بیت کوین برای شبکه برق ایالت مفید است.

بر اساس بیانیه فرماندار، ایالت تگزاس از پتانسیل بیت کوین و آنچه که برای سایر نقاط جهان متضمن آن است آگاه است. ابوت ادامه می دهد و می گوید که می خواهد ایالت او نقشی محوری در آن ایفا کند.

ابوت بر این واقعیت تأکید می کند که تگزاس بستری را برای افرادی که در بیت کوین فعال هستند فراهم می کند و اطمینان می دهد که آنها مکانی برای ملاقات در آنجا دارند. ما به پیشرفت در بیت کوین و بلاک چین ادامه خواهیم داد.

ابوت گفت که ایالت او از بیت کوین حمایت می کند، به توسعه آن کمک می کند و بستری برای آن فراهم می کند. علاوه بر این، وی تاکید کرد که بیت کوین در خط مقدم نوآوری در سراسر جهان قرار دارد.

تگزاس و بیت کوین

هنگامی که توسط خبرنگاری پرسیده شد که فرماندار چه کاری انجام داده است تا تگزاس را قادر به تبدیل شدن به یک کشور بیت کوین کند، او پاسخ می دهد که تگزاس علاوه بر پذیرش این فناوری، مقرراتی را برای تسهیل عملیات پیرامون بیت کوین وضع کرده است.

علاوه بر این، ابوت فاش می‌کند که ایالت تگزاس کارگروهی را ایجاد کرده است که بر روی قوانینی تمرکز می‌کند که ایالت را به محیطی مطلوب‌تر برای بیت‌کوین تبدیل می‌کند. علاوه بر این، تگزاس خود را به عنوان یک ایالت ضد مقررات می بیند زیرا نمی خواهد خیلی محدود کننده باشد.

با این وجود، دولت می خواهد در جهت توسعه زیرساختی کار کند که به فناوری بلاک چین و بیت کوین امکان موفقیت می دهد.

او این اطلاعات را به اشتراک می‌گذارد که شبکه برق در تگزاس هم باز و هم مستقل است، برخلاف ساختارهای قدرتی که در اکثر ایالت‌های ایالات متحده یافت می‌شود، که از ساختارهای قدرت به شدت کنترل شده مانند یک برنامه واحد برق در هر ایالت تشکیل شده است.

علاوه بر این، مردم تگزاس این گزینه را دارند که برق را از یک تامین کننده برق محلی خریداری کنند، که این فرصتی را برای دیگران فراهم می کند تا در مواقعی که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد، مانند زمانی که تقاضای قابل توجهی برای برق وجود دارد، استفاده از برق را کاهش دهند. از یک طوفان

اگرچه سیاستمداران دوستدار بیت کوین در تگزاس از سرمایه گذاری های استخراج بیت کوین در منطقه استقبال کرده اند، منابع طبیعی این ایالت هنوز بسیار قابل توجه است.

استخراج بیت کوین انرژی زیادی مصرف می کند، بنابراین منابع انرژی جایگزین مانند انرژی خورشیدی و باد کمک بزرگی خواهد بود. در سال های آینده، ایالت ایالات متحده مطمئناً از سایر کشورها به عنوان محل اصلی استخراج بیت کوین پیشی خواهد گرفت.

فرماندار تگزاس از شکست FTX نگران نیست

در اجلاس بلاک چین تگزاس که در 18 نوامبر در آستین برگزار شد، لی براچر، رئیس گروه تجاری غیرانتفاعی شورای بلاک چین تگزاس، خاطرنشان کرد که چالش‌های پیش روی این بخش به دلیل ناتوانی FTX و احتمالاً فعالیت‌های تقلبی به طرز چشمگیری افزایش یافته است و زمان آن فرا رسیده است که آستین ها را بالا بزنند و دست به کار شوند.

جمهوریخواهان در این ایالت، به ویژه فرماندار گرگ ابوت، در تمایل خود برای تبدیل این ایالت به محل انتخاب اول صنعت کریپتو و بلاک چین ابراز علاقه کرده اند، حتی تا آنجا که در اواخر سال گذشته قوانین طرفدار صنعت را تصویب کردند.

ابوت پس از فروپاشی FTX، هدیه بزرگ بانکمن-فرید به حریفش، بتو اورورک، را مسخره کرد و از سیاستمدارانی که پول او را پذیرفته بودند، خواست آن را بازپرداخت کنند.

با این حال، فرماندار به طور کلی در مورد ارزهای دیجیتال تردیدی ایجاد نکرد. اگرچه اکثر پول های FTX به دموکرات ها تعلق گرفت، میلیون ها بیشتر به جمهوری خواهان در سراسر کشور داده شد.