منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فایل PayPal و Western Union برای علائم تجاری خدمات کریپتو

فایل PayPal و Western Union برای علائم تجاری خدمات کریپتو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پی پال و وسترن یونیون هر کدام سه درخواست علامت تجاری جدید برای مجموعه متنوعی از خدمات کریپتو ارسال کرده اند. علاوه بر این، برنامه های PayPal برای لوگوی پرداخت تایتان هستند. پس از مشاهده موفقیت ارزهای رمزنگاری شده، بزرگان مالی معتبر این فناوری نوآورانه را پذیرفته اند.

علامت تجاری کلمه، نام، نماد، طرح یا عبارتی است که برای شناسایی و تشخیص محصول یا خدمات و منبع آن استفاده می شود. هنگام تلاش برای علامت تجاری یک ارز دیجیتال، الزامات می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

رمزارزی که فقط به عنوان یک وسیله مبادله عمل می کند، مانند پول نقد سنتی، ممکن است به عنوان یک محصول یا خدمات واجد شرایط نباشد. با این حال، یک مورد یا سرویس مربوط به یک تابع می‌تواند علامت تجاری نام یک ارز دیجیتال را فعال کند.

وسترن یونیون به علائم تجاری کریپتو می پیوندد

از آنجایی که وسترن یونیون با رقابت متنوع و فزاینده‌ای در کسب و کار حواله‌ها مواجه است، به نظر می‌رسد پرونده‌های علامت تجاری آن به بورس دارایی و کالا، بیمه و سکه آن اشاره دارد. علائم تجاری خدمات کریپتو در حال افزایش است و این غول مالی برای توسعه خدمات مالی خود به سرعت در حال افزایش است.

ممکن است وسترن یونیون با قضاوت در مورد برنامه های کاربردی علامت تجاری اخیر شرکت، آماده ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری باشد. این جدیدترین تلاش این شرکت برای نفوذ به حوزه رمزنگاری است. تا کنون اثر بخشی داشته است.

در 18 اکتبر، وسترن یونیون برای سه علامت تجاری ثبت نام کرد. به گفته مایک کوندودیس، وکیل علامت تجاری، این برنامه‌ها عملیات‌هایی مانند مدیریت کیف پول، انتقال دارایی‌های دیجیتال و مشتقات کالا، صدور نشانه‌های ارزش، و خدمات دلالی و بیمه را پوشش می‌دهند.

اتحادیه غربی یک ارائه دهنده برجسته خدمات حواله بین مرزی است و علاقه و بدبینی اولیه نسبت به ارزهای دیجیتال نشان داده است. در سال 2015، برای تسویه پرداخت های حواله با ریپل همکاری کرد.

سه سال بعد، این مشارکت در مرحله آزمایشی باقی می ماند. در نتیجه، وسترن یونیون اعلام کرد که در آینده نزدیک خدمات انتقال کریپتو ارائه نخواهد کرد.

بازار حواله در حال رشد رقابتی تر است. امسال چندین شرکت رمزنگاری به بازار مکزیک پیوستند. علاوه بر این، راه‌حل‌های مختلف برای شمول مالی جایگزین‌هایی برای ارائه‌دهندگان حواله معمولی ارائه می‌دهد.

وسترن یونیون در حال آماده شدن برای ارائه خدمات حواله و موارد دیگر در بازار کریپتو، مانند صرافی دارایی های دیجیتال و بیمه است. علاوه بر این، ممکن است توکن خود را نیز راه اندازی کند. وسترن یونیون یک بازار شلوغ و رقابتی را پذیرفته است که اخیراً PayPal و MasterCard در آن تسلط داشته اند.

پی پال قرار است پیشنهادات دیجیتال را گسترش دهد

پی پال یک اپلیکیشن علامت تجاری جدید را ثبت کرده است که به ایجاد یک سرویس مرتبط با ویژگی های متعدد فناوری بلاک چین اشاره دارد. ثبت نام در 18 اکتبر به شدت نشان دهنده ظهور یک بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) است.

پی پال دو درخواست علامت تجاری لوگو ارسال کرد. اولین مورد مربوط به “نرم افزار قابل دانلود” برای تجارت و ذخیره ارزهای دیجیتال است. بخش دوم به خدمات پردازش پرداخت مرتبط با ارز دیجیتال می پردازد.

گزیده ای از یکی از برنامه های کاربردی علامت تجاری توضیح می دهد که این علامت شامل «نرم افزار قابل دانلود برای ارسال، دریافت، پذیرش، خرید، فروش و ذخیره سازی است.

علاوه بر این، انتقال، تجارت و مبادله ارز دیجیتال، ارز مجازی، ارز دیجیتال، استیبل کوین، دارایی های دیجیتال و بلاک چین، دارایی های دیجیتالی، توکن های دیجیتال، توکن های رمزنگاری و توکن های ابزار را پوشش می دهد.

پی پال در حال حاضر از خرید ارزهای دیجیتال در پلتفرم خود پشتیبانی می کند. با این حال، این ارسال اطلاعات بیشتری را پیشنهاد می کند. عبارات بایگانی دامنه بسیار گسترده تری از دارایی ها را در بر می گیرد. مایک کندودیس، یک وکیل ثبت شده علامت تجاری در USPTO، در توییتر اظهار داشت که این برنامه به NFT و متاورس مربوط می شود.

اگرچه هیچ تاییدی در این مورد وجود ندارد، اما اگر واقعیت داشته باشد، شوکه کننده نخواهد بود. این شرکت مالی به فهرست طولانی شرکت‌هایی می‌پیوندد که در حال راه‌اندازی طرح‌های Web3 و metaverse هستند.

طی دو سال گذشته، پی پال تمرکز خود را بر روی ارزهای دیجیتال افزایش داده است. ابتدا، این کسب و کار اعلام کرد که کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را در سایت خود خریداری کنند، که خبر مهمی از بازار بود.

با این حال، اخیراً به کاربران اجازه داده است که این وجوه را به کیف پول های خارج از پلتفرم منتقل کنند. اواخر سال گذشته فاش کرد که عملکردهای مرتبط با رمزنگاری اضافی را اجرا خواهد کرد. بازار NFT می تواند یکی از این پیشرفت ها باشد.

در ابتدای این ماه، کاربران رسانه‌های اجتماعی متوجه شدند که شرایط خدمات بازنگری شده PayPal به این تجارت اجازه می‌دهد تا ۲۵۰۰ دلار از مصرف‌کنندگان برای اشتراک‌گذاری اطلاعات نادرست دریافت کند. بعداً شرکت اعلام کرد که این یک نادیده گرفتن بوده است.

اخیراً، پی پال با شبکه TRUST کوین بیس همکاری کرد. بسیاری این را به عنوان تأیید این صنعت می‌دانستند. شبکه TRUST به قوانین سفر صنعت بانکداری پایبند است و در عین حال از امنیت و حریم خصوصی مشتریان محافظت می کند.

در اوایل سال جاری، پی پال همچنین یک شورای مشورتی برای بیت کوین و فناوری بلاک چین ایجاد کرد. مدیران این شرکت اظهار داشتند که تعامل با دولت ها برای غلبه بر موانع و استفاده از امکانات ضروری است.

علائم تجاری مرتبط با رمزارز بازار را هجوم آورده اند

تعداد فزاینده ای از شرکت ها درخواست های علامت تجاری را با USPTO متصل به کریپتو و متاورس ارسال کرده اند. فرمول یک هشت درخواست علامت تجاری برای “F1” ارسال کرد که شامل محصولات و خدمات کریپتو و متاورس متعددی در اوایل این ماه بود.

علاوه بر این، فورد در ماه گذشته 19 درخواست علامت تجاری مشابه را ثبت کرد. eBay دو درخواست مربوط به علامت تجاری را در ژوئن ثبت کرد. در نهایت، متا، مالک فیس‌بوک، پنج مورد را در ماه می و مسترکارت در ماه آوریل، پانزده مورد را ثبت کرد.