منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فایل های Voyager Digital برای ورشکستگی فصل 11 در نیویورک

فایل های Voyager Digital برای ورشکستگی فصل 11 در نیویورک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

«وقتی باران می‌بارد، می‌بارد» ضرب‌المثلی است که در دنیای رمزارز صادق بوده است. چند ماه است که بخش ارزهای دیجیتال با بدشانسی روبرو شده است. Voyager Digital Ltd.، یک کارگزار، روز چهارشنبه برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد و مشکلات صنعت را تشدید کرد. Voyager Digital به لیست در حال رشد کسب و کارهای CeFi که از سقوط Three Arrows Capital و کاهش ارزش دارایی های ارزهای دیجیتال آسیب دیده اند، پیوست.

فایل های Voyager Digital برای ورشکستگی

وویجر دیجیتال، یک صرافی ارزهای دیجیتال که معاملات، برداشت‌ها و سپرده‌گذاری‌ها را یک روز پس از هالووین متوقف کرد، برای بخش 11 ورشکستگی در دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک ثبت نام کرده است. با توجه به پرونده ورشکستگی Voyager’s Chapter 11، این شرکت مسئولیتی بین 1 تا 10 میلیارد دلار دارایی به بیش از 100000 طلبکار دارد.

از زمان اوج سال گذشته، بازار کریپتو تقریباً 2 تریلیون دلار از ارزش خود را از دست داده است. این در بحبوحه انقباض مالی در سراسر جهان رخ داد که منجر به از دست دادن نقدینگی و شرط‌بندی‌های اهرمی شد که منفجر شدند.

Voyager Digital LLC و Voyager Digital Holdings دو بخش این تجارت هستند. پس از اعلام ورشکستگی ایالات متحده در تعطیلات چهارم ژوئیه در 5 ژوئیه، صرافی بدبخت زمان کمی را تلف کرد. روز چهارشنبه، وویجر توضیح داد که این مانور بخشی از “طرح سازماندهی مجدد” است.

این استراتژی مشتریان را قادر می‌سازد تا دوباره به حساب‌هایشان دسترسی داشته باشند و Voyager Digital ارزش را به مشتریان بازگرداند. رویه‌های ورشکستگی فصل 11 تمام فعالیت‌های دعاوی مدنی را متوقف می‌کند و در عین حال به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد برنامه‌های برگشتی را توسعه دهند.

ما قویاً به آینده صنعت اعتقاد داریم، اما نوسانات طولانی مدت در بازارهای ارزهای دیجیتال و پیش‌فرض Three Arrows Capital، ما را ملزم به انجام این اقدام قاطع می‌کند.

مدیرعامل استفان ارلیش

Voyager Digital، یک شرکت مالی مستقر در نیویورک، جدیدترین عضو این بخش است که با مشکلات مواجه شده است. ماه گذشته، صندوق تامینی Three Arrows Capital پس از ناکامی در بازپرداخت طلبکاران منحل شد. صدها میلیون دلار از وویجر دریافت کرده بود.

Voyager Digital معاملات ارزهای دیجیتال، سهامداری و محصولات بازدهی را ارائه داد. برداشت از شرکت های ارائه دهنده خدمات با بازده بالا مانند شبکه سلسیوس، بابل فاینانس، و Vauld با خشک شدن نقدینگی متوقف شده است. Voyager Digital وامی به ارزش حدود 675 میلیون دلار را که ماه گذشته به Three Arrows Capital صادر شده بود اعلام کرد.

بسیاری از مشکلات اخیر صنعت کریپتو را می توان به سقوط TerraUSD در ماه می ردیابی کرد. این استیبل کوین تقریباً تمام ارزش خود را به همراه توکن جفت شده خود از دست داد.

راه پیش رو چیست؟

روز چهارشنبه، Voyager Digital اعلام کرد که بیش از 110 میلیون دلار پول نقد دارد و دارایی های رمزنگاری شده را در اختیار دارد. در نظر دارد با استفاده از ابزارهای معمولی حقوق کارکنان را پرداخت کند و مزایای اولیه و برنامه های مشتری خاص آنها را بدون وقفه حفظ کند.

این شرکت در تلاش است تا از صندوق تامینی رمزارز که شامل فرآیند انحلال قضایی در جزایر ویرجین بریتانیا است، بازیابی کند. بازارهای کریپتو پس از ثبت نام امروز اندکی کاهش یافتند. در نتیجه بیت کوین در ساعت 1:31 بعد از ظهر در سنگاپور با 2.4 درصد ضرر به 19950 دلار رسید.

این پرونده در حالی صورت می‌گیرد که کارشناسان صنعت بررسی خود را بر روی شیوه‌های تجاری وویجر افزایش می‌دهند، به‌ویژه اینکه چگونه شرکت فهرست شده در کانادا در مواد بازاریابی اعلام کرده است که سپرده‌های سرمایه‌گذاران توسط بیمه شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) محافظت می‌شود.

بیمه FDIC از سپرده های نقدی بانکی تا سقف 250000 دلار محافظت می کند. با این حال، پول نقدی که به استیبل کوین تبدیل می شود را پوشش نمی دهد. برخی از افراد، از جمله کاپولا، گفته اند که بازاریابی وویجر در مورد رسیدگی به سپرده ها گمراه کننده است.

علاوه بر این، در صورت ورشکستگی یک بانک، بیمه FDIC آغاز می شود – این بار، وویجر توسط بانک تجاری متروپولیتن بیمه شد. هیچ تضمینی برای زنده ماندن در صورت سقوط وویجر وجود ندارد. بر اساس این پرونده، Voyager حدود 1 میلیون دلار به گوگل بدهکار است.

به گفته این شرکت، ۱۰۰ میلیون دلار پول نقد، ۳۵۰ میلیون دلار پول نقد در متروپولیتن و ۱.۳ میلیارد دلار ارز دیجیتال دارد. همچنین اعلام کرد که 650 میلیون دلار از Three Arrows بدهکار است.

استفان ارلیش، مدیرعامل وویجر، در توییتی در 6 ژوئیه اظهار داشت که مشتریانی که رمزارز در حساب های خود دارند، ترکیبی از رمزنگاری، سرمایه Three Arrows Capital (3AC) و سهام مشترک را تحت طرح پیشنهادی این شرکت بازیابی خواهند کرد.

وی همچنین افزود که مشتریانی که دلار آمریکا در حساب خود دارند، پس از تکمیل فرآیند آشتی و جلوگیری از تقلب با بانک تجاری متروپولیتن، می توانند به این وجوه دسترسی داشته باشند. Voyager Digital اظهار داشت که بخشی از فرآیند سازماندهی مجدد این شرکت برای ارائه درخواست های “روز اول” است که به آن اجازه می دهد به فعالیت خود ادامه دهد.

تصویر 49
فصل 11 ورشکستگی

در همان تاپیک توییتر، ارلیش اظهار داشت که احساس می‌کند فصل 11 بهترین راه برای مشتریانش است و همه متغیرها را در نظر می‌گیرد و اطمینان می‌دهد که دارایی‌های پلتفرم محافظت می‌شوند و وویجر به کار خود ادامه می‌دهد.