منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فاش شد: SEC ایالات متحده یک دفتر بررسی پرونده ارزهای دیجیتال باز می کند

فاش شد: SEC ایالات متحده یک دفتر بررسی پرونده ارزهای دیجیتال باز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (US SEC) اعلام کرد که در حال بررسی برنامه هایی برای راه اندازی یک دفتر تخصصی در ماه های آینده است. طبق به‌روزرسانی، این دفتر فقط در رسیدگی به فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری مانند بررسی پرونده‌های دادرسی مربوط به رمزنگاری تخصصی خواهد بود. SEC ایالات متحده در بیانیه خود اشاره کرده است که به دنبال ارائه یک رویکرد عملی تر برای دارایی های دیجیتال است.

SEC ایالات متحده قصد دارد این دفاتر را تا پاییز افتتاح کند

SEC ایالات متحده در بیانیه خود اعلام کرد که در حال حاضر در حال بررسی ایده راه اندازی دو دفتر است که فقط در معاملات کریپتو تخصص دارند. دفتر اول عمدتاً برای دارایی های کریپتو خواهد بود، در حالی که دفتر دوم در کاربردهای صنعتی و سایر خدمات تخصص خواهد داشت. این دو مرکز جدید جدیدترین اضافه شده به بیش از هفت مرکز تخصصی در بررسی پرونده های رمزنگاری در ایالات متحده خواهند بود.

به گفته رگولاتور، آنها یک جدول زمانی دارند که هر دو دفتر را تا پایان امسال تکمیل و آماده بهره برداری کنند. در این اطلاعیه همچنین اشاره شده است که این دفاتر بر اساس فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند رتبه‌بندی می‌شوند و همه آن‌ها تحت برنامه بررسی افشای اطلاعات که قبلاً بخش مالی شرکت ایجاد کرده بود، رتبه‌بندی می‌شوند.

گری جنسلر می خواهد اوراق بهادار تحت قانون ثبت شود

در این اطلاعیه همچنین اشاره شد که اولین دفتری که در زمینه دارایی‌های کریپتو کار می‌کند به DRP در بررسی چندین پرونده مرتبط با دارایی‌های دیجیتال کمک خواهد کرد. SEC ایالات متحده توضیح داد که راه اندازی دفتری برای بررسی این موارد به آنها کمک می کند تا منابع را در جهت درست جمع کنند. در بیانیه یکی از مدیران بخش مالی شرکتی آژانس، رشد عظیم تجربه شده توسط بازار کریپتو یکی از محرک هایی بود که نیاز به دفتری با رویکرد عملی به امور تخصصی را به وجود آورد.

او اشاره کرد که این دفاتر جدید به آنها کمک می کند تا بر روی مناطق خاص تمرکز کنند تا به آنها در انجام ماموریت تعیین شده خود کمک کنند. به گفته گری جنسلر از SEC ایالات متحده، بازار با بیش از 10000 توکن اشباع شده است و معتقد است که بیشتر آنها اوراق بهادار هستند. وی خاطرنشان کرد: این اوراق طبق قانون مجاز به فعالیت هستند. جنسلر همچنین اشاره کرد که دستورالعمل‌های خاصی را برای کارکنانش گذاشته است تا اطمینان حاصل شود که آنها به کارآفرینان کمک می‌کنند تا دارایی‌های دیجیتال خود را به عنوان اوراق بهادار ثبت کنند.