منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • غول خرده فروشی Walmart ممکن است به زودی پذیرفتن پرداخت رمزنگاری شده را آغاز کند ، در اینجا دلیل آن آمده است

غول خرده فروشی Walmart ممکن است به زودی پذیرفتن پرداخت رمزنگاری شده را آغاز کند ، در اینجا دلیل آن آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • غول خرده فروشی Walmart برای استخدام یک متخصص رمزنگاری
  • متخصص Crypto به Walmart برای ایجاد یک ارز دیجیتال کمک می کند
  • سایر شرکت های آمریکایی قبلاً پرداخت رمزنگاری را پذیرفته اند

غول خرده فروشی آمریکایی Walmart اشاره کرده است که ممکن است در ماه های آینده پذیرش پرداخت های رمزنگاری را آغاز کند. این پس از آن است که غول خرده فروشی برای استخدام یک متخصص رمزنگاری جای خالی ایجاد کرد.

جای خالی ارز دیجیتال در فروشگاه مربوط به ارز دیجیتال و محصول ارزهای رمزنگاری شده است که مسئول توسعه استراتژی ارز دیجیتال و نقشه راه برای شرکت خواهد بود. اگرچه جزئیات بیشتری ارائه نشده است ، اما منطقی ترین حالت این است که Walmart قرار است پرداخت های رمزنگاری شده را آغاز کند.

عملکرد متخصص رمزنگاری در غول خرده فروشی ، فروشگاه Walmart

در آگهی منتشر شده در صفحه LinkedIn Walmart آمده است که این شرکت “به دنبال یک رهبر بصیر است” تا موقعیت اصلی ارزهای دیجیتال و ارزهای رمزنگاری شده را پر کند. این فرد یک استراتژی ارز دیجیتال برای فروشگاه بزرگ ایجاد می کند.
در آگهی آمده است: “شما مسئول توسعه استراتژی ارز دیجیتال و نقشه راه محصولات خواهید بود.” “به عنوان یک متخصص در ارزهای دیجیتال/ ارزهای رمزنگاری شده و فناوری های مرتبط با Blockchain ، شما چشم انداز نقشه محصول و قابلیت ها را هدایت خواهید کرد.”
این فرد همچنین “سرمایه گذاری و مشارکت های مرتبط با رمزنگاری را مشخص می کند” ، در جزئیات آگهی.

الزامات اساسی برای این موقعیت عبارتند از مدرک کارشناسی (گرچه MBA ترجیح داده می شود) ، بیش از ده سال تجربه در مدیریت محصول یا برنامه ، تجاری سازی فناوری و تجربه با اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده و فناوری های مرتبط.

درست مانند Walmart ، آمازون نیز اخیراً جای خالی متخصصان رمزنگاری در این شرکت را باز کرده است. در ماه جولای ، جای خالی در آمازون برای یک رهبر محصول باتجربه بود که استراتژی ارز دیجیتال آمازون و بلاک چین و نقشه راه محصول را توسعه می داد.

این منجر به گمانه زنی شد که آمازون پرداخت بیت کوین را می پذیرد ، اما سخنگوی این شرکت قبول نکرده است که غول خرده فروشی پرداخت بیت کوین را به زودی بپذیرد.

با وجود فروشگاه هایی در ایالات متحده ، بسیاری از آنها پذیرش پرداخت های رمزنگاری را آغاز نکرده اند. با این حال ، چندین شرکت فناوری ، رستوران ها ، هتل ها و ارائه دهندگان مهمان نوازی در حال دریافت پرداخت های رمزنگاری شده هستند. برخی از آنها Burger King ، KFC ، AT&T و سایر موارد هستند.