منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • غول خرده فروشی مکزیکی Grupo Elektra به زودی بیت کوین لایتنینگ را تصویب می کند

غول خرده فروشی مکزیکی Grupo Elektra به زودی بیت کوین لایتنینگ را تصویب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • Grupo Elektra ، شرکت خرده فروشی و بانکداری مکزیکی ، از شبکه Bitcoin Lightning پشتیبانی می کند.
  • این شبکه امکان تراکنش سریعتر و ارزانتر با بیت کوین را فراهم می کند و برای پرداخت های خرد ایده آل است.

به گفته مالک میلیاردر ، ریکاردو سالیناس پلیگو ، یک شرکت بزرگ مالی و خرده فروشی در مکزیک ، Grupo Elektra ، به زودی پذیرش پرداخت با بیت کوین را آغاز می کند. تصویب ارز رمزنگاری شده پیشرو بیت کوین (BTC) برای پرداخت طی سالها بطور قابل توجهی افزایش یافته است ، به ویژه از طریق مفهوم Lightning بیت کوین.

به زودی این شرکت خرده فروشی به یکی از بزرگترین شرکتهای آمریکای لاتین تبدیل می شود که از پروتکل پرداخت لایه دوم بیت کوین پشتیبانی می کند.

Grupo Elektra از پرداخت های BTC پشتیبانی می کند

میلیاردر مکزیکی به تازگی توییت کرد شبکه بیت کوین لایتنینگ در فروشگاه های Grupo Elektra پیاده سازی می شود. شبکه پرداخت بیت کوین به مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی هزینه اقلام موجود در فروشگاه را با BTC پرداخت کنند بدون اینکه نگران معاملات کند یا هزینه های معاملاتی گرانقیمت باشند که معمولاً در شبکه اصلی بیت کوین تجربه می شود.

قبل از اعلام Grupo Elektra ، میلیاردر فاش کرده بود که بانک او ، Banco Azteca ، اولین بانکی است که از بیت کوین در مکزیک پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه ریکاردو سالیناس پلیگو معتقد اصلی به ارز رمزنگاری شده بود ، این امر کاملاً شگفت آور نیست. او یکبار قصد خود را برای اختصاص ده درصد از سبد سهام خود در بیت کوین اعلام کرد.

پذیرش بیت کوین لایتنینگ افزایش یافت

شبکه Lightning اساساً یک راه حل لایه دو است که در شبکه بیت کوین توسعه داده شده است تا با استفاده از کانال های پرداخت دو طرفه که به صورت زنجیره ای در زمان واقعی حل و فصل نمی شوند ، معاملات سریع و ارزان را با بیت کوین انجام دهد. این شبکه طی ماه های گذشته به عنوان راه حلی برای مقیاس پذیری با BTC از استقبال گسترده ای برخوردار شده است.

برای پرداخت های خرد در BTC ایده آل است و بنابراین ، مانع پذیرش جریان اصلی بیت کوین برای پرداخت را کاهش می دهد. OKEx یکی از معدود پلتفرم های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده است که از شبکه لایه دو پشتیبانی می کند. صرافی مستقر در مالت در ماه آوریل گفت که این شبکه می تواند هزینه متوسط ​​تراکنش های بیت کوین را به “کمتر از 0.01 سنت” در زمان متوسط ​​”1-3 ثانیه” کاهش دهد.