منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • علی بابا حراج NFT را برای توسعه دهندگان و هنرمندان بازی راه اندازی کرد

علی بابا حراج NFT را برای توسعه دهندگان و هنرمندان بازی راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پذیرش NFT در چین افزایش می یابد در حالی که پکن تجارت ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع می کند.
• علی بابا می تواند پس از حراج سپتامبر پذیرش توکن های غیرقابل تعویض را افزایش دهد.

تجارت الکترونیکی ، گروه علی بابا ، بازار خود را برای تجارت NFT با حراج باز کرد. این شرکت موفق بستری را برای نوازندگان ، توسعه دهندگان نرم افزار ، نویسندگان و هنرمندان ایجاد کرده است تا تلاش کنند تا توکن های غیرقابل تعویض خود را بفروشند.

این توسعه دهندگان وب سایت حراج از توکن های مختلف غیرقابل تعمیر در داخل سرویس استفاده کرده اند. این حراج ها در ماه سپتامبر آغاز می شود ، اگرچه تاریخ خاصی برای این رویداد بزرگ در آسیا مشخص نشده است. این حراج ها با حداقل قیمت 100 یوان آغاز می شود که معادل 15 دلار است. افرادی که می خواهند در حراج شرکت کنند باید حداقل 500 یوان (77 دلار) سپرده گذاری کنند.

گروه علی بابا از روند NFT استفاده می کند

NFT

جای تعجب نیست که بزرگترین فروشگاه چین ، گروه علی بابا ، از رونق NFT در هنر و سایر روندهای جهانی استفاده کرده است. این توکن های غیرقابل تعویض با فناوری Blockchain پشتیبانی می شوند و انحصاری قطعات هنری مجازی وجود دارد.

NFT ها پس از تصویب آنها در بن بست در اوایل تابستان بازگشت. حجم معاملات توکن غیرقابل تغییر در روزهای اخیر افزایش یافته است.

در حراج قطعه ای منحصر به فرد از بنای تاریخی سیچوان به نمایش گذاشته می شود. به همین ترتیب ، مجری نقاشی های متمرکز بر جنگ ستارگان و بازی های ویدیویی مورد علاقه مانند Grand Theft Auto و Wasteland 2 را ارائه می دهد. به گفته جاش یی ، خبرنگار South China Morning Post ، این حراج توکن های غیرقابل تغییر بسیاری از ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد.

یی نشان می دهد که مطمئن نیست از مزایده به درستی مجوز گرفته است. توکن های غیر قابل تعویض در بلاک چین دارای حق چاپ که کمیته در سیچوان مدیریت می کند ذخیره می شوند. این توکن ها را می توان ذخیره کرد و در Bit Universe ، که یک برنامه برای شبکه های اجتماعی در چین است ، مشاهده کرد.

بازار توکن های غیرقابل انعطاف در چین شتاب می گیرد

علیرغم اینکه دولت تجارت ارزهای رمزنگاری شده در این کشور را ممنوع کرده است ، توکن های غیرقابل تعویض در چین اولویت یافته اند. در ماه ژوئن ، مقامات پکن با NFT ها دوست تر بودند و در همان ماه روزنامه SCMP اعلام کرد که چین در تلاش است تا از فناوری Blockchain استفاده کند.

آژانس های مالی مرتبط با گروه علی بابا از آغاز تابستان چندین حراج توکن غیرقابل تغییر ایجاد کرده اند. حتی مجله SCMP نیز توکن های خود را ایجاد کرده است و آنها تجربه خوبی در حراج داشتند.

شرکت چینی Tencent نیز در آغاز ماه اوت به جنبش NFT پیوست. این شرکت در آسیا جرات فروش فایلهای صوتی از یک برنامه گفتگوی بسیار محبوب در کشور را داشت. همه چیز نشان می دهد که توکن های غیرقابل تعویض در چین تنظیم نمی شوند ، به این امید که تحریم های بیت کوین برداشته شود.