منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عرضه بیت کوین با افزایش 52000 دلاری بیت کوین افزایش یافت

عرضه بیت کوین با افزایش 52000 دلاری بیت کوین افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • پس از افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 52000 دلار ، میزان سود بیت کوین به حداکثر خود در 3 ماه اخیر رسید.
  • افراد بیشتری هنوز BTC را جمع آوری می کنند. بیش از 1.7 میلیارد دلار BTC از صرافی ها در 24 ساعت گذشته منتقل شد.

بیت کوین (BTC) ، ارز دیجیتال پیشرو ، در ماه سپتامبر به خوبی شروع به کار کرده است. قیمت به تدریج در میان چندین شاخص صعودی ، از جمله کاهش موجودی در همه مبادلات ، افزایش یافته است. پس از اخبار السالوادور در مورد پذیرش بیت کوین ، قیمت بیت کوین در روز دوشنبه بیش از 52000 دلار افزایش یافت و در نتیجه تعداد آدرسها و عرضه بیت کوین در وضعیت سود افزایش یافت.

87.8 supply عرضه بیت کوین در بازگشت به سود 3 ماهه

مطابق با داده ها از Glassnode ، بیش از 16.49 میلیون عرضه BTC (7d MA) در میان افزایش قیمت ، سود برگشت داده است. این بدان معناست که 87.8 درصد از عرضه بیت کوین و 34.069.565 آدرس در حال حاضر در وضعیت سود قرار دارند. آخرین باری که چنین تعداد آدرسهایی سودده بود سه ماه پیش بود ، قبل از سقوط اواسط ماه مه.

این داده ها با تغییرات قیمت در بیت کوین ارتباط دارد. افزایش بیت کوین باعث افزایش تعداد آدرس ها در سود می شود ، در حالی که کاهش قیمت سودآوری آنها را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، میزان زیان بیت کوین نیز به 2،274،560.001 BTC کاهش یافته است که کمترین میزان در 3 ماه گذشته را نشان می دهد.

تجمع بیت کوین همچنان ادامه دارد

تمام خروجی های مبادله ای زنجیره ای بیت کوین همچنان در حال افزایش است ، که نشان دهنده سطح بالای تقاضا و انباشت در بازار بیت کوین است. بسیاری از تحلیلگران خروجی ها را اعلام کرده اند و کاهش عرضه BTC در صرافی ها معیارهای سالمی است که می تواند قیمت را در روند صعودی حفظ کند.

در 24 ساعت گذشته ، جریان خالص مبادلات زنجیره ای منفی شد -413.9 میلیون دلار ، به این معنی که خروج از مبادلات بیشتر از ورودی ها بوده است. در هر Glassnode ، بیش از 1.7 میلیارد دلار بیت کوین منتقل شد.