منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طلا در برزیل توکن شد: یک مقام قانونی پروژه کریپتو را پیشنهاد کرد

طلا در برزیل توکن شد: یک مقام قانونی پروژه کریپتو را پیشنهاد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً یکی از اعضای مجلس قانونگذاری در برزیل درخواست توکن طلا را کرده است. بر اساس گزارش‌ها، این مقام پیشنهاد کرد که پیوند با کریپتو مشکل استخراج نامنظم انجام شده در قلمرو ملی را برای بهبود شفافیت آن برطرف کند.

Wapichana Joenia، قانونگذار طرفدار تجارت کریپتو، معتقد است که اگر از فناوری به نحو مطلوب استفاده شود، می تواند به نفع کشور باشد. این مقام همچنین به دنبال پرداختن به سایر پروژه های قانونی با بازار کریپتو است که می تواند موج جدیدی از پیشرفت های فناوری را در برزیل به همراه داشته باشد.

توکن سازی طلا با بلاک چین

طلا

اخیراً، یکی از اعضای مجلس قانونگذاری برزیل، واپیچانا جونیا، علناً در مورد عملیات معدنکاری نامنظم در این کشور، به ویژه در آمازون صحبت کرد. به گفته واپیچانا، بیش از 50 درصد تجارت ملی طلا از اینجا و البته از عملیات غیرقانونی انجام می شود.

برخی از پلتفرم های برزیلی مانند Boletim Bitcoin در مورد استخراج طلا صحبت کرده اند که باعث آسیب زیست محیطی می شود. از سوی دیگر، واپیچانا همچنین در مورد سوء استفاده و قطع درختان در این مناطق معدنی صحبت می کند.

با در نظر گرفتن این نکات، Wapichana قانون استخراج و تجارت طلای دوستانه تری را بر اساس فناوری بلاک چین پیشنهاد می کند. یک طرح تجاری ایجاد خواهد شد که برای ثبت و به دست آوردن طلا در حالی که شفافیت آن را حفظ می کند.

این مقام گفت که ANM یک پلتفرم وب واحد ایجاد خواهد کرد که برای رسیدگی به پروژه خدمت می کند. با این حال، واپیچانا اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع ارائه نکرد.

پروژه های توکن سازی با فناوری بلاک چین

طلا

برای مدت طولانی، تلاش هایی برای ایجاد پروژه های توکن سازی با فناوری بلاک چین انجام شده است، بنابراین برزیل مروج آن نخواهد بود. با این حال، برزیل به کشور پیشرو در آمریکای جنوبی تبدیل شده است که این طرح تجاری را بر اساس رمزارزها پیشنهاد می کند.

قانونگذار Wapichana تنها به دنبال توقیف طلا از طریق توکن سازی است و بنابراین قادر به جلوگیری از تخلفات بیشتر در آمازون است. به همین ترتیب، این طرح تجاری برای شهروندان برزیلی و خارجی علاقه مند به طلا برای سرمایه گذاری در آن استفاده می شود.

بسیاری از عوامل مالی اشاره می‌کنند که توکن‌سازی در بلاک چین راه خود را با طلا باز کرد، اما بعداً بازارهای دیگر را پوشش داد. پروژه های توکن سازی در حال حاضر به 544 میلیارد دلار می رسد و این رقم همچنان در حال رشد است.

پس از مشاهده این ارقام در حال افزایش، تعجب آور نیست که سازمان های نظارتی هر کشور سعی در ایجاد قوانینی بر اساس پروژه های توکن سازی دارند. اما، هنوز هم سناریویی است که همه نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند، بنابراین تعدادی از این مروجین از این ایده دست کشیده و در نهایت آن را رها می کنند. در نتیجه، انتظار می‌رود که مقامات برزیل با طرح کریپتو پیش بروند.