منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طرفدار Mavs در تبلیغات Voyager Digital به جایزه 100 هزار بیت کوین دست یافت.

طرفدار Mavs در تبلیغات Voyager Digital به جایزه 100 هزار بیت کوین دست یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • طرفدار دالاس ماوریکس (Mavs) برنده بیت کوین (BTC) به ارزش 100،000 دلار در این تبلیغات است. این تبلیغ با همکاری تیم و وویجر دیجیتال.
  • دالاس و وویجر قرارداد شراکتی پنج ساله امضا کرده بودند. این قرارداد باعث می شود که وویجر به شریک رسمی جهانی تیم تبدیل شود. این کمک خواهد کرد تا طرفداران بسکتبال را در معرض کریپتو و فرصت هایی که در آن نهفته است، قرار دهند.

یکی از طرفداران بسکتبال خبرهایی را برای شلیک به BTC به ارزش 100000 دلار منتشر کرده است. Isiah Stone، یکی از حامیان Mavs، پول را در یک رویداد تبلیغاتی جمع آوری کرد. مبلغی که باشگاه در تبلیغاتی پرداخت کرده است.

Mavs رویداد پنجشنبه شب را با حمایت Voyager برگزار کرد. قبل از Mavs Vs. بازی سن آنتونیو اسپرز و شامل چندین تست بود.

آقای استون در تمام چالش های تبلیغاتی در صدر قرار گرفت. اولین مورد یک ضربات پرتاب آزاد بود که با یک چالش سه امتیازی همراه بود. در نهایت، او یک سبد را از وسط زمین غرق کرد تا پاداش خود را بگیرد.

شات برنده Isiah Stone BTC در روز پنجشنبه

تبلیغات روز پنجشنبه آغاز تعاملات عمومی بین دالاس و وویجر دیجیتال بود. این دو چهارشنبه گذشته قراردادی پنج ساله برای افزایش آگاهی از رمزارزها در سطح جهان امضا کردند. این توافق باعث می شود که آنها در تبلیغات تعاملی طرفداران مرتبط با رمزارز همکاری کنند.

در حین انعقاد قرارداد، مارک کوبان، مالک Mavs گفت که از شراکت با وویجر مفتخرند. او افزود که کریپتوها در حال تغییر تفکر ما در مورد امور مالی هستند.

Collabo به نفع بسیاری خواهد بود

کوبان همچنین خوشبین بود که همکاری آنها به نفع طرفداران بسکتبال در سطح جهانی باشد. برای شروع، آنها با Voyager Digital و پیشنهادات آن آشنا می شوند. علاوه بر این، آنها یاد خواهند گرفت که چگونه از آن برای رشد سرمایه گذاری خود استفاده کنند.

توافق روز چهارشنبه فراتر از افزایش آگاهی طرفداران بسکتبال درباره رمزارزها است. علاوه بر این، ویجر را حامی رسمی جهانی Mavs می کند.

همچنین حقوق نامگذاری انحصاری بر روی Dallas’s Gaming Hub را خواهد داشت. این مرکز میزبان تیم لیگ NBA 2K Mavs است.

وویجر نیز از رابطه جدید آنها هیجان زده است. استیو ارلیش، مدیرعامل این شرکت، گفت که این مشارکت آنها را قادر می‌سازد تا توده‌ها را در مورد رمزارزها آموزش دهند. از طریق آن، آنها یاد خواهند گرفت که چگونه رمزنگاری را برای استفاده روزانه بپذیرند.

علاوه بر این، آنها محصولات سرمایه گذاری جایگزین را برای به دست آوردن آزادی مالی یاد خواهند گرفت. و آنها نحوه استفاده از رمزارزها را در ایجاد ثروت بین نسلی خواهند فهمید. Ehlrich ماوس و مارک کوبان را شرکای بزرگی برای همکاری با آنها نامید.

Mavs پیشگامان کریپتو هستند

لیگ های NBA نسبت به رمزارزها پذیرا بوده اند. به عنوان مثال، کوین بیس، قراردادی بلندمدت با 5 شرکت بسکتبال آمریکایی منعقد کرده بود. علاوه بر لیگ مردان، این شریک رسمی برای بسکتبال WNBA، ایالات متحده است. همچنین همین نقش را برای لیگ های 2K و G این ورزش ایفا می کند.

این توافق نشان می دهد که Coinbase مسئول بهبود تعاملات رمزنگاری با حامیان خواهد بود. کیت روش از Coinbase تأیید می کند که آنها تعاملات تعاملی را با طرفداران جهانی بسکتبال برقرار خواهند کرد.

دالاس ماوریکس کوبایی پیشگام در پذیرش رمزارز NBA است. آنها در پذیرش پرداخت‌های مبتنی بر رمزارز پیشتاز بوده‌اند. از سال 2019 طرفداران آن می‌توانستند بلیط‌های روز مسابقه را با استفاده از BTC خریداری کنند.

دالاس از آن زمان این گزینه را گسترش داده است تا شامل شود دوج کوین (DOGE). علاوه بر این، برنامه وفاداری آن به طرفداران کریپتو پاداش می دهد. علاوه بر بیت کوین، می توانید کالاهای تیم ها را با استفاده از DOGE یا Ethereum نیز خریداری کنید.

پنجشنبه شب فقط برای استون خوب نبود. تیم محبوب او با امتیاز 104 بر 99 از سن آنتونیو پیش افتاد. آنها مجبور بودند برای نتیجه تلاش کنند، زیرا در بیشتر بازی از میهمان عقب افتاده بودند.