منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طرفداران کریپتو درباره اقدامات SEC علیه صندوق های مبادله بیت کوین بحث می کنند

طرفداران کریپتو درباره اقدامات SEC علیه صندوق های مبادله بیت کوین بحث می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• برخی از حامیان کریپتو معتقدند که کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده در حال دستکاری تجارت BTC است.
• پس از رد SEC یک صندوق جدید مبادله ای، قیمت بیت کوین تحت تاثیر قرار نگرفت.

پس از اینکه SEC در ایالات متحده جمعه گذشته صندوق معامله شده در بازار بیت کوین وانک را رد کرد، حامیان کریپتو اظهارات خود را ارائه کردند. یکی از برجسته ترین مدافعان پیتر برانت است که اخیراً به هواداران گفته است که باید مقاومت کنند.

طرفداران ارزهای دیجیتال پس از اعلامیه های SEC بحثی را برانگیخته اند، جایی که برانت پیشنهاد می کند که وال استریت نباید تشویق شود تا بیت کوین رمزنگاری شده را به یک محصول توزیع تبدیل کند. معاملات کریپتو در حال تجربه یک زمان پرتنش بین رگولاتورهای SEC است که مجدداً اقداماتی را علیه آنها و طرفداران توکن اعمال کرده اند.

ETF New Vaneck توسط SEC رد شد

طرفداران کریپتو

پارلمان آمریکای شمالی به تنظیم کننده ارشد SEC انگیزه داد تا در ابتدای نوامبر یک ETF با بیت کوین را تصویب کند. اما در کمتر از نیمه ماه، رگولاتورها صندوق معاملاتی جدید را رد کردند و گفتند که این صندوق حمایتی ندارد و ممکن است یک کلاهبرداری باشد. پس از این رد، طرفداران کریپتو نظر خود را ارائه کردند زیرا غیرمنطقی به نظر می رسد که این ETF جدید با بیت کوین پس از تکمیل اولین صندوق رد شده است.

اولین صندوق معاملاتی با بیت کوین که توسط ProShares راه اندازی شد، بیش از 1 میلیارد دلار عملیات ارسال کرد که یک رکورد بود. بعداً، رئیس کمیسیون بورس به مردم گفت که چه دلایلی باعث شده است که ETF بیت کوین را تأیید کنند.

به گفته پیتر برانت، یکی از بزرگترین حامیان ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران باید از مشارکت در صندوق های مبادله بیت کوین خودداری کنند. برانت معتقد است که این صندوق های تامینی با توانمندسازی کارگزاران در وال استریت که فقط به دنبال تبدیل ارزهای دیجیتال به یک محصول توزیع هستند، بازار مجازی را بی اعتبار می کند.

طرفداران کریپتو معتقدند مقررات SEC برای دستکاری است

کارآفرین پرستون پایش معتقد است که ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین بر روی رشوه و کنترل متمرکز هستند. پیش از مقررات وضع شده توسط این کمیسیون نیز صحبت می کند و می گوید این تنها به نفع قدرتمندان وال استریت خواهد بود.

برخی از حامیان کریپتو معتقدند که این صندوق های معاملات آتی BTC به راحتی قابل تغییر هستند، به همین دلیل است که مقامات آمریکایی اجازه داده اند تجارت جریان داشته باشد. یکی از کاربران در توییتر اظهار داشت: کمیسیون سهام ایالات متحده از ETF جدید جلوگیری کرد زیرا در سطح دستکاری مناسب نیست.

اما طرفداران کریپتو فکر می کنند این رد تحمیل شده توسط SEC بر قیمت بیت کوین تأثیری نداشته است. قیمت بیت کوین با افزایش جزئی 3.03 درصدی در هفت روز گذشته در 64023 دلار باقی مانده است. ارز دیجیتال پیشرو در بازار مجازی در محدوده تاریخی باقی می ماند. این احتمال وجود دارد که تا قبل از پایان سال، طبق نظر بسیاری از کارشناسان بالای 70000 دلار قیمت گذاری شود.