منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طرح بهبودی جدید درجه سانتیگراد به بیرون درز کرد

طرح بهبودی جدید درجه سانتیگراد به بیرون درز کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ضبطی که اخیراً از رهبری سلسیوس به بیرون درز کرده است، برنامه استراتژیک برای بازپرداخت هزینه مشتریان را بررسی می کند، که شامل انتشار دارایی های بسته بندی شده جدید برای تجارت در سایر پلتفرم ها می شود.

در ضبط ارائه شده توسط تیفانی فونگ، مشتری درجه سلسیوس و شخصیت عمومی که متهم به اشتراک گذاری ضبط قبلی جلسه تمام دستی لو رفته بود، به نظر می رسد که بنیانگذار شرکت و مدیر ارشد فناوری، نوک گلدشتاین، توضیحات کامل تری از پیشنهاد شرکت برای بازپرداخت هزینه مصرف کنندگان Earn ارائه می دهد. .

این طرح توزیع توکن‌های بسته‌بندی‌شده، معروف به توکن‌های Cx است، تا نمادی از نسبت بدهی‌های شرکت به میزان موجودی آن باشد، ابتدا با قرار دادن باقی‌مانده وجه نقد تعیین‌شده برای بازپرداخت مشتری در کیف‌پول‌ها. مشتریانی که بیت کوین خود را نگه داشته اند، برای مثال، توکن های CxBTC را دریافت خواهند کرد.

مشتریان می‌توانند هم‌اکنون توکن‌های بسته‌بندی شده خود را بازخرید کنند یا بازخرید را تا زمانی که بودجه بیشتری به دست می‌آید به تعویق بیاندازند. گلدشتاین به استخراج ورودی، درآمدهای ETH از شرط‌بندی‌ها و سایر سکه‌هایی که ممکن است نقد شوند اشاره کرد.

او در این کلیپ صوتی افزود: هر چه بیشتر صبر کنید، احتمال بسته شدن شکاف بیشتر می شود. با این حال، شما همیشه می توانید بازخرید کنید.

سلسیوس برای احیای تلاش می کند

به گفته گلدشتاین، سلسیوس قصد دارد علاوه بر روش بازخرید، امکان داد و ستد توکن‌های پیچیده شده را در پلتفرم‌های اضافی نیز فراهم کند. به گفته وی، کاربران ممکن است توکن های خود را از Uniswap یا سایر پلتفرم ها خارج کنند و به بازار اجازه دهند ارزش توکن ها را تعیین کند.

به گفته فونگ، قبل از دریافت فایل ضبط شده از جلسه تمام دستی فاش شده، او این ضبط را در 1 سپتامبر دریافت کرد. فونگ تاکید کرد که با توجه به تاخیر، اهداف سلسیوس ممکن است در روزهای پس از دریافت مطالب تغییر کرده باشد.

مشتریانی که می‌خواهند دارایی‌های خود را از سلسیوس پس بگیرند، از زمان آغاز روند فصل 11 در جولای سال جاری، پرونده ورشکستگی را دنبال می‌کنند. دو هفته پیش در طی یک جلسه تمام دستی شرکت، الکس ماشینسکی مدیر عامل شرکت در حال بحث در مورد طرحی برای راه اندازی مجدد شرکت با نام رمز کلوین روی نوار ضبط شد.

به گفته کمیته طلبکاران، که طرفداران مصرف کنندگان و طلبکاران در طول فرآیند ورشکستگی، Mashinsky با آنها ملاقات کرد و پیشنهادی ارائه کرد. با این حال، کمیته به طور علنی موضع خود را در مورد این ایده ابراز نکرد. گرگوری پسچه، وکیل کمیته طلبکاران، در آن زمان به دادگاه فاش کرد که گروه در حال صحبت با سلسیوس است و از آن درخواست کرده بود که یک طرح کامل را به دادگاه ارائه دهد.

یک قاضی تصمیم گرفت تا یک بازرس خارجی را برای بررسی امور اداری و مالی سلسیوس در طول آن جلسه تعیین کند، اقدامی غیرعادی که به دلیل تناقضات درک شده در شهادت‌های مدیران و «بی‌نظمی‌های مالی شدید» ضروری ارزیابی شد.

در زمان نگارش این مقاله، کمیته طلبکار و نمایندگان سلسیوس هیچ اظهارنظر رسمی نداشته اند.