منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صورتحساب زیرساخت دو حزبی به ارزش 1.2 تریلیون دلار می تواند برای ارزهای دیجیتال مضر باشد

صورتحساب زیرساخت دو حزبی به ارزش 1.2 تریلیون دلار می تواند برای ارزهای دیجیتال مضر باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • مجلس نمایندگان لایحه زیرساختی پیشنهادی دو حزبی تحت حکومت پرزیدنت بایدن را تصویب کرد.
  • در حالی که این به معنای بهبود مسیرهای حمل و نقل، ارتباطات و ابزار در کشور است، اما برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال دردسر ایجاد می کند.

5 نوامبر روزی بود که مجلس نمایندگان گامی برای تصویب لایحه زیرساختی دو حزبی به ارزش 1.2 تریلیون دلار برداشت. این امر با تمرکز بر زیرساخت های فیزیکی و اجتماعی به نفع شهروندان آمریکایی است. این لایحه دارای دو بخش است: ابتکار Build Back Better و لایحه زیرساخت سنتی دو حزبی.

پیش از این تصویب، موارد متعددی وجود داشت که اجرای این لایحه را به تاخیر انداخت. برخی از تصویب سریع‌تر کمپین Build Back Better بر روی لایحه زیرساخت‌های دو حزبی و بالعکس حمایت کردند. با این حال، لایحه دو حزبی بر ابتکار Build Back Better ترجیح داد.

با این حال، این لایحه درهای بیشتری را برای ایجاد شغل و استانداردهای زندگی بهتر برای شهروندان ایالات متحده باز خواهد کرد. علاوه بر این، بر رشد خطوط حمل‌ونقل از جمله راه‌آهن و بزرگراه تأثیر خواهد گذاشت. مردم همچنین می توانند انتظار مسکن بهتر و آب پاک تری برای خانه های خود داشته باشند.

جامعه کریپتو از این نتیجه راضی نیست، با توجه به اینکه قوانین مالیاتی ناخوشایند کریپتو این لایحه را همراهی می کند. چندین طرف سؤالاتی را در مورد این موضوع مطرح می کنند و می گویند که این حرکت پیشرفت فناوری و بازار دیجیتال را کند می کند.

چگونه لایحه زیرساخت دو حزبی بر کریپتو تاثیر می گذارد

لایحه زیرساخت دو حزبی با قانون تنظیم بخش کریپتو تحت عنوان “ساختار بازار دارایی دیجیتال و قانون حمایت از سرمایه گذاران” همراه بود. آقای Don Beyer در اواخر ژوئیه این موضوع را فاش کرد تا توضیحات بیشتری در مورد صنعت کریپتو ارائه دهد.

علاوه بر این، قرار است اثر تورم در اقتصاد ایالات متحده را مهار کند که منجر به هزینه‌های بیشتر برای شهروندان این کشور شد. دولت ایالات متحده همچنین کاهش شتابزده ارزش پول ملی خود را به رسمیت می شناسد و تلاش ها برای صرفه جویی در منابع مالی را بی اثر می کند. کریپتو به‌عنوان یک دارایی موفق در دو سال گذشته و یک سرمایه‌گذاری جایگزین که مردم در این زمان‌های چالش‌برانگیز همچنان از آن استفاده می‌کنند وارد اینجا می‌شود.

بیت کوین برترین رمزارز موجود در بازار امروز است و توانسته در سال جاری از مرز 60000 دلار عبور کند. عرضه ثابت 21 میلیون توکن ارزش آن را به طور مداوم افزایش می دهد و از آن در برابر تورم محافظت می کند. افزایش پذیرش کریپتو نشان‌دهنده افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران به دارایی‌های دیجیتال است که منجر به رشد متعاقب آن‌ها می‌شود.

با این وجود، این لایحه مقررات سخت گیرانه ای را در مورد ثبت استفاده از دارایی دیجیتال و مالیات های مربوط به آن وضع می کند. برخی از احزاب نگران قدرتی هستند که این لایحه به SEC و CFTC در تنظیم فضای کریپتو آمریکا می دهد. همچنین، هیچ توضیح صریحی در مورد اینکه یک کارگزار چه کسی خواهد بود، وجود ندارد، که می‌تواند مسائل حقوقی را برای سرمایه‌گذارانی که معامله می‌کنند یا HODL ایجاد کند.

احساسات مخلوط

برای مدت طولانی، دولت ایالات متحده فاقد دستورالعمل های روشن برای کمک به تنظیم بخش کریپتو بود. به گفته هیستر پیرس، کمیسیونر SEC، SEC باید راه مناسبی برای پوشاندن حفره‌های موجود در مقررات کریپتو بیابد. این نکته دوباره مطرح شد زیرا EFF سردرگمی در کلمات استفاده شده در لایحه را بیان کرد.

لایحه زیرساخت دو حزبی همچنین به بانک‌های فدرال رزرو این حق را می‌دهد که CBDC ایالات متحده را صادر کنند، که می‌تواند برای استیبل کوین‌ها مشکل‌ساز باشد – به این ترتیب، توزیع و استفاده از آنها غیرقانونی تلقی می‌شود.

به گفته سناتور پت تومی، این مقررات برای کاربران کریپتو غیرعملی است و می‌تواند تلاش‌ها برای پیشرفت فناوری را دخیل کند. یک کاربر توییتر این لایحه را شرح می دهد به عنوان مغایر با قانون اساسی در حالی که بیانگر عدم ارزش آن برای حریم خصوصی شهروندان و آزادی مالی است. گام‌هایی که دولت برمی‌دارد برای ساختن یا تخریب بخش کریپتو بسیار مهم خواهد بود.