منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صنعت رمزنگاری علیه برنامه ریزی مالیات بر رمزنگاری قیام کرد

صنعت رمزنگاری علیه برنامه ریزی مالیات بر رمزنگاری قیام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قانونگذاران ایالات متحده قصد دارند مالیات هنگفتی بر ارزهای رمزنگاری شده اعمال کنند
  • رمزنگاران می گویند که هدف قانونگذاری از بین بردن رمزنگاری است

ذینفعان و دیگر اعضای صنعت رمزنگاری در حال حاضر اقداماتی هستند که توسط قانونگذار ایالات متحده انجام می شود تا سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه را به تعهدات مالیاتی عظیمی متعهد کند.

به گفته اعضای جامعه رمزنگاری ، اصلاح مالیات بر رمزنگاری ، واکنش منفی زیادی به فضای رمزنگاری نوظهور خواهد داشت.

در یک طومار گروهی ، FightFortheFuture ، آنها با سنا تماس می گیرند تا رمزنگاری را ذخیره کند که عملکرد آنها را به عنوان هشدار قرمز توصیف می کند.

در این طومار اشاره شده است که ماده مورد بحث سناتورهای آمریکایی آنقدر ضعیف نوشته شده است که می تواند اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده را خرد کرده و نظارت دولت ایالات متحده را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

این لایحه ، که صنعت رمزنگاری نسبت به آن بسیار شکاک است ، پس از آنکه به نظر می رسد دولت بایدن از اصلاحیه مالیاتی که پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) و اثبات سهام (PoS) را هدف قرار می دهد ، حمایت کرده است ، نگرانی بیشتری را برای جامعه به دنبال دارد.

اسکناس های حمایت شده توسط سناتورها راب پورتمن و مارک وارنر قصد دارند دامنه مالیات بر معاملات رمزنگاری را گسترش داده و الزامات گزارشگری جدیدی را برای نهادهایی که به عنوان “کارگزاران” طبقه بندی شده اند ، معرفی کنند.

دو شبکه به دلیل ویژگی اثبات کار از مقررات بیت کوین و اتریوم معاف هستند.

بازیکنان صنعت رمزنگاری شورش می کنند

فراتر از حرکت گروه FightFortheFuture ، سایر بازیکنان فعال در فضای رمزنگاری ، اقدامات عمدی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که قوانین مالیاتی علیه رمزنگاری ها به نتیجه نمی رسد.

Zak Cole ، CTO پلتفرم تجاری غیرمتمرکز Slingshot ، یک الگو برای ساکنان سناتورهای پیامکی طراحی کرده و با مالیات ارزهای دیجیتال مخالف است.

بانکمن فرید ، به بهانه خود ، گفت که در صورت تصویب لایحه جدید ، شرکت ها چاره ای جز این نخواهند داشت که یا ایالات متحده را تعطیل یا ترک کنند ، زیرا “آنها حتی اگر بخواهند نمی توانند مطیع باشند”. تأثیر آن فقط ایجاد زیرساخت های رمزنگاری و نوآوری در ساحل خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد که سناتورهای ران وایدن ، پت تومی و سینتیا لومیس ، که پیشنهاد مالیات جایگزین ارز دیجیتال را ارائه کردند ، کنار گذاشته شد.

این رویکرد معدنچیان رمزنگاری و توسعه دهندگان را از عنوان “کارگزار” معاف می کند. متأسفانه برای بسیاری از افراد در صنعت رمزنگاری ، این معافیت لحاظ نشده است.