منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صندوق وام‌دهنده کریپتو به آخرین پلتفرم برای توقف خدمات تبدیل می‌شود

صندوق وام‌دهنده کریپتو به آخرین پلتفرم برای توقف خدمات تبدیل می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلتفرم معاملاتی و وام‌دهی کریپتو Vauld برداشت مشتری را به دلیل نوسانات فعلی در بازار ارزهای دیجیتال از روز دوشنبه به حالت تعلیق درآورده است.

مدیر عامل Vauld Crypto Exchange، Darshan Bathija، در یک پست وبلاگ اظهار داشت که این امر ناشی از عوامل مختلفی از جمله شرایط ناپایدار بازار است.

افت بازار کریپتو با سقوط UST Stablecoin آزمایشگاه Terraform، توقف برداشت شبکه سلسیوس و عدم پرداخت وام های سه Arrows Capital در 12 ژوئن 2022 آغاز شد.

Bathija اضافه کرد که مبارزات مالی همکاران تجاری مهم آنها به طور اجتناب ناپذیری بر وام دهنده مشکل دار رمزنگاری تأثیر می گذارد. علاوه بر این، او به روندهای موجود بازار اشاره کرد که منجر به برداشت قابل توجهی از مشتریان بیش از 197.7 میلیون دلار از 12 ژوئن شده است.

استراتژی بازسازی Vauld در میان جو بازار ارزهای دیجیتال

بر اساس این وبلاگ، Vauld به طرز تهدیدآمیزی Kroll، بخش مشاوره آسیا و اقیانوسیه را به عنوان مشاور مالی خود برای بررسی احتمالات احتمالی سازماندهی مجدد انتخاب کرده است. علاوه بر این، مشاور حقوقی Rajah & Tann در سنگاپور و Cyril Amarchand Mangaldas در هند را حفظ کرده است.

شرکت قصد دارد از دادگاه‌های سنگاپور درخواست تعلیق کند، که یک اقدام حقوقی مربوط به ورشکستگی است که یک شرکت می‌تواند در حین مذاکره با طلبکاران انجام دهد. به گفته باتیجا، این امر به منظور ایجاد فضای تنفسی برای شرکت برای اجرای تمرین سازماندهی مجدد پیشنهادی انجام خواهد شد.

مدیرعامل همچنین اضافه کرد که این شرکت به لطف توقف خروج Vauld پس از مشورت با مشاوران حقوقی و مالی، قادر به بررسی امکان پذیر بودن گزینه های تجدید ساختار خواهد بود.

حدود دو هفته پیش، Vauld پس از اعلام برنامه‌های خود برای کاهش 50 درصدی دستمزد مدیرعامل، هشدار شدیدی داد. این شرکت همچنین 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد.

تعداد فزاینده ای از شرکت ها اجازه فعالیت در پلتفرم های خود را متوقف کرده اند و مشتریان را نگران پول خود کرده اند. سلسیوس اولین شرکت بیت کوینی بود که برداشت خود را متوقف کرد.

Vauld توسط سرمایه گذاران برجسته ای مانند Valar Ventures، Coinbase Ventures، و Pantera Capital توسط Peter Thiel حمایت می شود. این تجارت تا به امروز 27.5 میلیون دلار سرمایه گذاری دریافت کرده است. Bathija ادعا می کند که Vauld به طور فعال با سرمایه گذاران احتمالی گفتگو می کند.

Vauld در سال 2018 راه‌اندازی شد و مانند پلت‌فرم‌های مشکل‌دار مانند سلسیوس، وویجر و بلاک‌فای، استقراض و وام‌های مبتنی بر دارایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین یک صرافی ارز دیجیتال را راه اندازی می کند که تجارت را امکان پذیر می کند.