منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صندوق بازنشستگی Rest Super برای ورود به فضای کریپتو در استرالیا

صندوق بازنشستگی Rest Super برای ورود به فضای کریپتو در استرالیا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • Rest Super ممکن است اولین صندوق استرالیایی باشد که به فضای کریپتو می‌پیوندد.
  • این افشاگری، Rest را به اولین ابر صندوق قابل توجهی تبدیل می‌کند که پیشرفت‌هایی را در فضای ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد.
  • میزان سرمایه گذاری Rest Super برای عموم نامشخص است.

Rest super اولین طرح بازنشستگی استرالیایی است که علاقه واقعی به قرار دادن اعضای خود در معرض کریپتوها نشان می دهد. حرکت Rest Super ممکن است حلقه مفقوده در راه اندازی سرمایه گذاری های سازمانی در دارایی های مجازی در استرالیا باشد.

در جریان آخرین مجمع عمومی، اندرو لیل، مدیر سرمایه گذاری شرکت، این موضوع را مطرح کرد. او رمزارز را به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند پاک کرد. علاوه بر این، او به اعضا اطلاع داد که قصد دارند بخشی از پول خود را در دارایی های مجازی سرمایه گذاری کنند.

اندرو روشن کرد که سرمایه گذاری بی ثبات است. بنابراین، تخصیصی که به سرمایه گذاری در حوزه کریپتو انجام می شود، یک سرمایه گذاری متنوع خواهد بود. یکی از مواردی که او به جلسه اطلاع داد، توانایی یک دارایی مجازی برای رشد با گذشت زمان است. بنابراین، اندرو احساس می‌کند که سرمایه‌گذاری رمزنگاری یک جنبه ضروری از سبد سهام آنها است.

اما مقدار سرمایه گذاری، نحوه سرمایه گذاری و زمان سرمایه گذاری نامشخص است. رسانه ها منتظر Rest Super برای نظرات هستند.

سرمایه گذاری های سازمانی در ارزهای دیجیتال ذره ذره شکل می گیرند

قصد Rest Super برای قرار دادن اعضای خود در معرض ارزهای دیجیتال حرکت شگفت‌آوری نبود. بازار رسیده بود و خبرها به زودی می آمدند. با این حال، طرح های مهم دیگری برای مخالفت با پیشنهاد سنا گرد هم آمده اند. پیش از این، سنا ارائه مجوز تصدی برای چنین سرمایه‌گذاری‌هایی را پیشنهاد کرده بود. رست پس از چند بار تردید به سکه های دیجیتال علاقه مند شد.

اخیراً شایعاتی مبنی بر برنامه‌های شرکت سرمایه‌گذاری کوئینزلند (QIC) برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال منتشر شده است. این طرح بعداً مذاکرات را کم رنگ کرد. با این حال، این سازمان گفت که افراد به اشتباه اطلاعات را ضمنی ارائه کردند. آنها قصد ندارند از طرف اعضا در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

در یک حادثه مشابه، Aussie’s Super نیز همین موضع را گرفت. آنها با وجود گذشت زمان، هرگونه سرمایه گذاری در دارایی های مجازی را رد کردند.

با این حال، پلتفرم های مبادله نشان می دهد که سرمایه گذاری های نهادی در راه است. عامل حیاتی بعدی برای جریان اصلی ارزهای دیجیتال در سرزمین استرالیا، سرمایه گذاری های سازمانی خواهد بود. لاسانکا پررا گفت که چندین مدیر صندوق در معرض شخصی با رمزارزها قرار دارند. بنابراین، آنها منتظر انحراف بازار هستند. او افزود که پس از سرمایه‌گذاری موفقیت‌آمیز هر طرحی در رمزارز، دروازه‌های سیل باز خواهند شد. با این حال، مقاومت زیادی از سوی سرمایه گذاران حیاتی در حال حاضر وجود دارد.

ماه بزرگی برای ارزهای دیجیتال در استرالیا بود. تنظیم‌کننده‌ها، سیاست‌گذاران و حتی بانک‌ها نسبت به طبقه دارایی گرم شده‌اند. این به دنبال سالها نادیده گرفتن بازار به عنوان چیزی جز علوفه سوداگرانه است.

گزارش سنا در مورد رژیم پیشنهادی صدور مجوز توسط دولت

اخیراً، پانل سنا گزارشی در مورد رژیم پیشنهادی مجوز تحت حمایت دولت برای کریپتوها ارائه کرد. این مقررات تقلیدی از رگولاتورهای سنگاپور بود.

در صورت تصویب این گزارش، پررا معتقد است که سرمایه گذاری های نهادی در استرالیا را تسریع می کند. همچنین، می تواند نوردهی را بسیار سریعتر از حد انتظار افزایش دهد. علاوه بر این، اگر ETF بیت کوین را معرفی کنند، ممکن است چیزها را تسریع کند، که ممکن است زودتر اتفاق بیفتد.