منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صعودی: مسترکارت هفت استارت آپ ارز دیجیتال را برای برنامه رشد انتخاب می کند

صعودی: مسترکارت هفت استارت آپ ارز دیجیتال را برای برنامه رشد انتخاب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت پرداخت جهانی مسترکارت اعلام کرده است که هفت استارت‌آپ رمزنگاری را انتخاب کرده است که در برنامه مسیر شروع خود قرار خواهند گرفت. در چند سال گذشته، این شرکت به شرکت‌ها در سراسر بازار کمک کرده است تا رمزارز را بیشتر بپذیرند. در اعلامیه این شرکت، این برنامه با هدف کمک به استارت‌آپ‌ها در سرتاسر جهان در جهت پذیرش بازار کریپتو طراحی شده است.

این شرکت می خواهد یک ارتباط بین Web2 و Web3 ایجاد کند

طبق بیانیه منتشر شده توسط Mastercard، شرکت‌هایی که در فهرست نهایی این برنامه قرار گرفته‌اند، پلتفرم‌های گیت‌وی Fasset و Digital Treasures Center واقع در سنگاپور هستند. Mastercard در اوایل سال در یک پروژه مشترک با سابق بود. با توجه به جزئیات، آنها در تلاش بودند تا برای افراد غیربانکی در اندونزی شامل مالی شوند.

دیگر شرکت‌های فهرست‌شده شامل Loot Bolt، پلتفرمی با تمرکز بر ارائه پرداخت‌های اجتماعی برای برنامه‌های Web3، Quadrata، Uptop و ابزار رسانه‌ای مبتنی بر بلاک چین Take Back The Mic بودند. شرکت های منتخب دست در دست هم با Mastercard کار خواهند کرد تا به آنها در ایجاد پل بین Web2 و Web3 کمک کنند. مسترکارت گفت که شرکت‌های تازه انتخاب شده دسترسی به دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کنند و جوامعی را برای تولیدکنندگان محتوا ایجاد می‌کنند و توسعه‌دهندگان را با منابع کافی برای توسعه محصولات نوآورانه برای جامعه Web3 مجهز می‌کنند.

مستر کارت همچنان به ورود به بخش کریپتو ادامه می دهد

برنامه پرداخت این برنامه را در سال 2014 ایجاد کرد تا شرکت های آینده را قادر سازد خدمات خود را برای مخاطبان تجاری به نمایش بگذارند. مسترکارت به حدود 300 شرکت کمک کرده است تا استقلال مالی کسب کنند که اکثریت آنها اکنون به تنهایی ایستاده اند. برخی از شرکت‌ها شامل Thought Machine، یک شرکت بانکی، و شرکت هندی Razorpay هستند. این شرکت سال گذشته یک نسخه رمزنگاری از همان برنامه را راه اندازی کرد. این برنامه جدید برای حمایت از شرکت های رمزنگاری ایجاد شده است که بیشتر آنها در سه ماه اول ارائه می شوند.

پس از شروع بازوی جدید برنامه، شرکت پرداخت با موفقیت به بیش از 25 برنامه رمزنگاری کمک کرده است. برخی از شرکت‌های برجسته عبارتند از ارائه‌دهنده کیف پول Uphold و GK8، یک شرکت در زمینه ذخیره‌سازی داخلی. این خبر پس از چندین حمله که برنامه پرداخت در بازار ارز دیجیتال انجام داده است، منتشر می شود. ماه گذشته، این شرکت اعلام کرد که در حال راه اندازی یک سرویس جدید است که به موسسات مالی اجازه می دهد تجارت رمزنگاری را در پلتفرم های خود فعال کنند. بازوی ارائه کارت این شرکت همچنین قراردادی با Coinbase امضا کرد تا به کاربران اجازه دهد خریدهای NFT خود را با استفاده از کارت این شرکت انجام دهند.