منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صعودی: توییتر در حال کار بر روی نمونه اولیه کیف پول کریپتو خود است

صعودی: توییتر در حال کار بر روی نمونه اولیه کیف پول کریپتو خود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کیف پول های دیجیتال اخیراً به یک سرمایه گذاری داغ در فضای رمزنگاری تبدیل شده اند و توجه حتی غول های رسانه های اجتماعی محبوب را به خود جلب کرده اند. در حال حاضر گزارش هایی وجود دارد که توییتر در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک کیف پول رمزنگاری برای ادغام در پلت فرم اجتماعی خود است. با توجه به اینکه چنین نهادهایی رمزارزها را به پایگاه کاربران گسترده خود معرفی می کنند، منصفانه است که فکر کنیم دارایی های دیجیتال برای یک فشار سخت دیگر برای پذیرش جهانی آماده هستند.

خبر شکسته شدن کیف پول رمزنگاری توییتر توسط یک توسعه دهنده

یک غول رسانه‌های اجتماعی که به دنیای رمزنگاری سرمایه‌گذاری می‌کند و با ساخت کیف پول رمزنگاری خود شروع می‌کند، خبر خوبی برای این صنعت است، و چنین اخباری قطعاً همه را غافل می‌کند. خوشبختانه، یک نفر به اندازه کافی سریع بود که متوجه آن شد و خبر خوب را با جامعه به اشتراک گذاشت.

در یک توییت اخیریکی از جین مانچون وانگ، گربه را از کیف بیرون آورد و اعلام کرد که توییتر در حال ساخت کیف پول دیجیتال است. جین یک توسعه دهنده نرم افزار فرانت اند است و این به ادعاهای او اعتبار می دهد.

به گفته وی، کیف پول رمزنگاری شده توییتر به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتال را از طریق این پلتفرم واریز و برداشت کنند. این همچنین به این معنی است که آنها می توانند سکه های کریپتو را ارسال و دریافت کنند.

توییتر مامان را نگه داشته است

جالب اینجاست که غول رسانه های اجتماعی مورد نظر تصمیم گرفته است در مورد این موضوع اظهار نظر نکند. در زمان نگارش این مقاله، توییتر هنوز هیچ بیانیه ای مبنی بر تایید یا رد این ادعاها صادر نکرده است. این ممکن است به این معنا باشد که این خبر می تواند درست باشد و این شرکت وقت خود را صرف توجه به اخبار قبل از بیانیه رسمی می کند.

این خبر با چند نشانه دیگر تأیید می شود که ممکن است اخیراً در معرض دید عموم قرار گرفته باشد. چند هفته پیش، امیر شوات، مدیر محصولات توییتر، اعلام کرد این پلتفرم آزمایش Tweet Tiles را با رسانه های خبری معروفی مانند گاردین، نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال آغاز کرده است. این به دنبال اقدام قبلی توییتر برای وارد شدن به مشارکت با پلتفرم‌ها و بازارهای NFT، یعنی Rarible، Open Sea، Magic Eden، Jump.trade و Dapper Labs بود.

توییتر همیشه طرفدار بلاک چین و رمزارز بوده است

شایان ذکر است که توییتر مدت هاست که یک شرکت طرفدار رمزارزها بوده است. این حتی قبل از اینکه جک دورسی، مدیرعامل و بنیانگذار سابق شرکت را ترک کند، بود. جک قبل از رفتن، برنامه‌هایی را برای هدایت توییتر به فضای ارزهای دیجیتال اجرا می‌کرد. به نظر می رسد که مدیر عامل فعلی پاراگ آگراوال این مسیر را ادامه دهد و این اتفاق خوبی است.

این شرکت در حال حاضر موضوع خریدی است که توسط ایلان ماسک، مدیرعامل و موسس تسلا آغاز شده است. ایلان متعهد شده است که این پلتفرم را متحول کند. اخبار فعلی ممکن است گامی اولیه برای رسیدن به آن هدف باشد. زمان نشان خواهد داد که آیا ساخت کیف پول رمزنگاری شده ایده ماسک است یا خیر.

اولین غول رسانه ای نیست که وارد رمزنگاری شده است

توییتر اولین پلتفرم رسانه اجتماعی نیست که وارد حوزه رمزنگاری شده است. دیگران مانند فیس بوک و ردیت نیز همین کار را کرده اند. با این حال، پروژه فیسبوک (اکنون متا) لیبرا کنار گذاشته شد. اخیرا، Reddit یک ویژگی آواتار متمرکز بر NFT را راه‌اندازی کرده است که از آن زمان موفقیت چشمگیری را به ثبت رسانده است. در همین تلاش، مرورگر اینترنت Brave با کیف پول Metamask یکپارچه شده است.