منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صعودی: تراز اتریوم در مبادلات به پایین ترین سطح 2 سال اخیر رسید

صعودی: تراز اتریوم در مبادلات به پایین ترین سطح 2 سال اخیر رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • موجودی اتریوم در مبادلات به پایین ترین سطح 2 سال اخیر یعنی 15.3 میلیون ETH کاهش یافته است.
  • هر دو آدرس کوچک و بزرگ ETH در حال جمع آوری و انتقال سکه از صرافی ها هستند.

پس از سقوط اواسط آوریل ، بازار ارزهای رمزپایه تحت هدایت آلتکوین به ارزش 2 تریلیون دلار بازگشت.

این بازیابی احتمالاً با موج جدید انباشت که با سکه های اصلی ، از جمله اتریوم (ETH) مشاهده می شود ، ایجاد می شود. داده های زنجیره ای Glassnode تأیید می کند که سرمایه گذاران اتریوم به طور فزاینده ای در حال جمع آوری و افزایش دارایی های خود هستند. علاوه بر آن ، سکه های بیشتری از مبادلات ارزهای رمزپایه منتقل شده اند.

خروجی ها تا حدی قابل توجه است که موجودی اتریوم در مبادلات از ماه گذشته همچنان در حال کاهش است.

تراز اتریوم به پایین ترین سطح خود در 2 سال اخیر رسید

مطابق با Glassnode، کل موجودی اتریوم در مبادلات به 15،302،112.346 ETH کاهش یافته است که پایین ترین سطحی است که آخرین بار از دو سال پیش دیده شده است. این سطح فقط حدود 13 درصد از کل اتر (یعنی 117،128،549 ETH در هر CoinMarketCap) را که در حال حاضر در گردش است به خود اختصاص می دهد.

کاهش تراز اتریوم در مبادلات همزمان با افزایش ارزش خروجی ETH است ، که به عنوان یک شاخص صعودی برای سرمایه گذاران HODLing تلقی می شود. همچنین شایان ذکر است که برخی از سکه ها نیز به پروتکل های مالی غیر متمرکز منتقل می شوند.

چه کسی ETH را خریداری می کند

اخیراً آدرس های ETH کوچک و جیب دار موقعیت خود را افزایش داده اند ، که نشان می دهد سرمایه گذاران خرده فروشی و بزرگ در مرحله انباشت فعلی نقش دارند.

آدرس های جدید اتریوم (7d MA) اخیراً به بالاترین سطح یک ماهه خود یعنی 3،804.679 واحد در هر Glassnode رسیده است. همچنین ، در حال حاضر 1،296،263 آدرس وجود دارد که حداقل 1 ETH دارند. افزایش تعداد آدرس ها با 1+ ETH با افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده مطابقت دارد.

صعودی: تراز اتریوم در مبادلات به کمترین میزان در 2 سال گذشته کاهش می یابد 1
نمودار Glassnode در آدرس های اتریوم دارای 1+ سکه

آدرس های دارای سکه 10+ و 32+ نیز به بالاترین سطح 4 ماه (273،302) و حداکثر 1 ماه (107،923) رسیده است. در زمان مطبوعات ، ETH با 3224 دلار معامله می شد که 1.09 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته بود.