منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی Ripio توسعه یک بلاک چین مبتنی بر اتریوم را اعلام کرد

صرافی Ripio توسعه یک بلاک چین مبتنی بر اتریوم را اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً، پلتفرم ارز دیجیتال آرژانتینی Ripio راه‌اندازی زنجیره جانبی اتریوم را اعلام کرد که مربوط به یک بلاک چین منفرد مرتبط با شبکه ETH است. اگرچه تجارت مجازی دوران نامطلوبی را سپری می‌کند که توکن اتر بیش از 40 درصد از ارزش خود را از دست داده است، شرکت‌های اصلی رمزارز در آمریکای لاتین همچنان به سمت فناوری غیرمتمرکز حرکت می‌کنند. صرافی کریپتو پیشنهاد می کند سطح کسب و کار خود را با توکن های بیشتر افزایش دهد.

ریپیو همچنین کتاب‌ها و کیف پول‌های جدیدی را بر اساس شبکه Web3 منتشر کرده است و حتی دیده شده است که در Metaverse شرکت کرده است. این شرکت از سال 2013 خدمات تجاری ارائه کرده است، حدود 3،000،000 مشتری در آرژانتین و چندین کشور لاتین جمع آوری کرده است، و قصد دارد به اسپانیا برسد.

مدیر ریپیو پیشرفت خود را در متاورس نشان می دهد

nenad novakovic L2QB rG5NM0 unsplash

سال 2022 به عنوان سال پیشرفت به سمت Metaverse در نظر گرفته شد که در آن چندین شرکت از جمله Ripio نشان می‌دهند که چقدر به این فناوری علاقه دارند. به گفته مدیر این شرکت، مندز خوزه، پلتفرم وب با Metaverse، از جمله توکن‌های جدید و شبکه‌های Web3 سازگار خواهد بود.

به همین ترتیب، مندز نشان می دهد که یک شبکه نوآورانه Web3 راه اندازی خواهد شد تا دسترسی به Metaverse را تسهیل کند. هدف بورس تسریع ورود به فناوری است که نوید تجدید طرح مالی سنتی را می دهد. همچنین شامل هجوم به بازار NFT، بازی‌های ویدیویی PET، و امور مالی غیرمتمرکز، از جمله موارد دیگر است.

Ripio به عنوان یک صرافی چندمنظوره به تنهایی می ایستد که امکان دسترسی به بلاک چین های مختلف را فراهم می کند. از سوی دیگر، این نوید را می دهد که بهترین تجربه معاملاتی را از طریق یک شبکه اختصاصی به کاربران خود ارائه دهد.

صرافی لاتین در انجمن اسپانیا اولویت دارد

angelica reyes cs9v06TuiT8 unsplash

ریپیو نه تنها در آرژانتین قدرت گرفت، بلکه به دنبال گسترش فعالیت های خود در اروپا، به ویژه در اسپانیا بود. این شرکت اخیراً در انجمن ETH که در بارسلونا برگزار شد، ظاهر شد، جایی که مدیر آن اعتراف کرد که به دنبال ترویج طرح اختصاصی آنها بوده است. با این اعلام، صرافی توسعه زنجیره جانبی مبتنی بر اتریوم را نشان داد.

این شرکت رمزنگاری لاتین نشان داد که در حال حاضر شواهدی از بلاک چین جانبی وجود دارد که Polygon و کل شبکه غیرمتمرکز آن از آن پشتیبانی می‌کنند. با این حال، جزئیات بیشتری در مورد این پروژه ارائه نشده است، اما انتظار می رود این پروژه بزرگ باشد و به تجارت مجازی مرتبط باشد.