منو سایت

صرافی OKEx بازار NFT را راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • صرافی OKEx بازار NFT را راه اندازی می کند.
  • OkEx بازار NFT را برای ارائه سیستم جامع برای مدیریت NFT ایجاد می کند.

شرکت رمزنگاری OKEx Exchange از راه اندازی اکوسیستم دارایی دیجیتال غیرمتمرکز خود ، DeFi Hub خبر داد. این پلتفرم دارای دو محصول اصلی است: NFT Marketplace و DeFi Dashboard.

در بیانیه مطبوعاتی روز پنجشنبه ، صرافی OKEx فاش کرد که بازار صرافی NFT یک پلتفرم NFT تمام عیار است که برای تقویت سازندگان و الهام بخشیدن به مجموعه داران ساخته شده است.

با توجه به صرافی OKEx ، از طریق این پلت فرم ، هرکسی می تواند مستقیماً NFT خرید ، فروش و تجارت کند ، بدون اینکه هزینه ای به OKEx پرداخت شود. چیزی که OKEx NFT Marketplace را منحصر به فرد می کند این است که هرکسی می تواند از این پلتفرم برای ضبط NFT های خود از هر نوع با استفاده از بلاک چین OEC یا Ethereum استفاده کند.

این صرافی اظهار داشت که NFT های تازه ساخته شده برای فروش در NFT Marketplace در دسترس خواهند بود و سازندگان از انعطاف پذیری برای تعیین هزینه های حق امتیاز خود برخوردار هستند.

OKEx ، برای اثبات بیشتر تعهد خود به حفاظت از منافع خالقان ، اظهار می کند که حق امتیاز برای سازندگان در هر معامله در بازار ثانویه NFT به آنها پرداخت می شود. NFT Marketplace همچنین به کاربران امکان می دهد NFT هایی را که در سایر سیستم عامل های پشتیبانی شده ایجاد شده اند وارد کنند.

چرا صرافی OKEx بازار NFT خود را راه اندازی کرد

لنیکس لای ، مدیر مبادله ، گفت که این شرکت باید به فضای NFT نفوذ کند تا یک سیستم جامع برای مدیریت NFT ایجاد کند.

او در بیانیه ای گفت: “بازار NFT به سرعت در حال افزایش است و نیاز به یک سیستم جامع برای مدیریت NFT ها ایجاد می شود.”

او خاطرنشان می کند که DeFi Hub ایجاد شده توسط شرکت صرافی در حال حاضر استفاده از NFT را تسریع می کند و ایجاد ، مبادله و فروش NFT را برای همه آسان می کند.

وی در مورد DeFi Dashboard گفت که این محصول پیشرفت های بسیار مورد نیاز را در تجسم کاربران از سبد ارزهای رمزنگاری شده خود به ارمغان می آورد.

داشبورد هاب DeFi راهی برای مشاهده و مدیریت دارایی های غیر متمرکز در شبکه های اصلی بلاک چین و پروتکل های DeFi ارائه می دهد. دافورد DeFi نمای کلی نمونه کارها و نمای جداگانه ای برای مجموعه های دیجیتال را نمایش می دهد.