منو سایت

صرافی Coinbase سود تاریخی Q2 را ثبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Coinbase در سه ماهه دوم سود قابل توجهی را ثبت کرد
  • Coinbase بیشتر مشتریان موسسه می بیند
  • Exchange Zabo ، یکی دیگر از استارتاپ های رمزنگاری را خریداری می کند

صرافی Coinbase ، برترین شرکت رمزنگاری آمریکایی ، درآمد قابل توجهی را ثبت کرده است ، در سه ماهه دوم به ازای نامه سهامداران 21-22 ماهه دوم که این شرکت روز چهارشنبه منتشر کرد.

صرافی Coinbase همچنین در نامه اذعان کرد که در سه ماهه دوم سال جاری سودهای ضعیفی را ثبت کرده است و آن را به عنوان یک رشد قوی در پشت روند صعودی بازار ارزهای رمزنگاری شده توصیف کرد. این صرافی درآمد خالص 2 میلیارد دلاری Q2 را در سه ماهه دوم سال به ثبت رساند که بالاترین میزان در سه ماه گذشته است.

سود مبادله Coinbase بیش از دو برابر سه ماهه قبل ثبت شد که خالص آن 771 میلیون دلار بود. سود هر سهم Coinbase 3.45 دلار بود که بسیار بیشتر از پیش بینی تحلیلگران 2.33 دلار بود.

با این حال ، ارقام مورد انتظار است زیرا این بورس تقریباً تمام سود خود را از کارمزد معاملات که بالاترین در صنعت است ، به دست می آورد. این گزارش 1.9 میلیارد دلار درآمد معاملاتی و بیش از 100 میلیون دلار درآمد اشتراک و خدمات را گزارش کرده است.

صرافی Coinbase بیشتر معامله گران خرده فروشی را می بیند

در نامه ، صرافی Coinbase اعلام کرد که کاربران ماهانه معامله در این پلت فرم به 8.8 میلیون نفر افزایش یافته است که نسبت به سه ماهه اول سال 2021 44 درصد افزایش یافته است و تعداد کاربران تأیید شده در پایان دوره 68 میلیون نفر بوده است.

به طور مشابه ، مشتریان موسسه coinbase افزایش یافت. این مبادله نشان می دهد که آنها در حال حاضر بیش از 9000 موسسه دارند که به عمق و گسترش فعالیت های خود در اقتصاد رمزنگاری ادامه می دهند.

در 30 ژوئن ، دارایی های مبادله Coinbase بالغ بر 180 میلیارد دلار بود که 11.2 درصد از کل سرمایه بازار دارایی های رمزنگاری شده بود.

Coinbase به گسترش شاخک های رمزنگاری شده خود ادامه می دهد

اخیراً ، Coinbase با خرید یک استارتاپ جدید ارزهای رمزنگاری شده ، خرید دیگری را به لیست خود اضافه کرد.

این صرافی Zabo ، یک استارتاپ ارزهای دیجیتال مستقر در دالاس که بر اتصال کاربران به هرگونه مبادله رمزنگاری ، کیف پول ، پروتکل یا حساب از طریق یک پست وبلاگ رسمی تمرکز دارد ، خریداری کرد که توسط Coinbase اعلام شد.

این خرید به مشتریان Coinbase دید بیشتری از سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود می دهد و ماموریت Coinbase را برای افزایش پذیرش ارز دیجیتال بیشتر تقویت می کند.