منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی پینتو در اندونزی 35 میلیون دلار در سری A افزایش می دهد

صرافی پینتو در اندونزی 35 میلیون دلار در سری A افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • راه اندازی استارتاپ رمزنگاری اندونزیایی 35 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند.
  • مبادله Pintu برای ارائه محصولات بیشتر و استخدام استعدادهای بیشتر پس از تامین مالی.

مبادله Pintu ، یکی از نوپا ترین استارتاپ های رمزنگاری در اندونزی و آسیای جنوب شرقی ، در تأمین منابع مالی سری A موفقیت چشمگیری را به ثبت رسانده است.

کیف پول و پلتفرم معاملاتی ارزهای رمزپایه بومی 35 میلیون دلار از سرمایه گذاران بلاک چین جمع آوری کرد و باعث شد تا این شرکت نوپا بتواند محصولات و خدمات بیشتری را ارائه دهد.

دور سرمایه گذاری مبادله Pintu توسط Lightspeed Venture Partners و سایر صندوق های سرمایه گذاری برجسته انجام شد. Alameda Ventures ، Blockchain.com ، Pantera Capital ، Coinbase Ventures همچنین در شرکت رمزنگاری اندونزی سرمایه گذاری کردند.

پس از تأمین بودجه ، تبادل Pintu چه می شود؟

به گفته Jeth Soetoyo ، بنیانگذار و مدیرعامل Pintu ، این شرکت قصد دارد استعدادهای بیشتری را استخدام کند ، محصولات جدید خود را عرضه کند و به تصویب آینده ارزهای رمزنگاری شده در اندونزی دامن بزند.

وی گفت که هدف این پلت فرم کمک به اندونزیایی ها برای غلبه بر موانع مشارکت مالی است.

این در حالی است که صنعت رمزنگاری هنوز در کشور در حال رشد است و شرکت ها در چارچوب های نظارتی پیچیده برای خرید و فروش دارایی های دیجیتالی مشکل دارند.
تنظیم کننده کشور ، آژانس تنظیم کننده معاملات آتی کالا ، که به BAPPEBTI نیز معروف است ، آماده حمایت از صنعت رمزنگاری بود. با این حال ، بانک اندونزی ، بانک مرکزی این کشور ، ممنوعیت شدیدی برای پرداخت ارزهای رمزنگاری شده اعمال می کند.

با این حال ، صرافی پینتو یک صرافی رمزنگاری شده مجاز است و مجاز به ارائه خدمات به سرمایه گذاران خرده فروشی است.

رمزنگاری در اندونزی

دولت در این کشور یک طرف بی طرف برای رمزنگاری را حفظ می کند. با این حال ، مقامات در ماه مه گفتند که در حال بررسی طرح مالیاتی برای سود سرمایه ناشی از معاملات ارزهای رمزنگاری شده هستند.

اداره کل مالیات اندونزی با اعلام این خبر اظهار داشت که مودیان مالیاتی که از معاملات ارزهای دیجیتال سود دریافت می کنند باید مالیات را بپردازند و آن را به دولت گزارش دهند. با این حال ، این روند هنوز مورد بحث است.

پیشنهادات مالیاتی رمزنگاری پس از سالها ممنوعیت کامل پرداختهای انجام شده با ارزهای رمزنگاری شده ارائه می شود. بانک مرکزی این کشور در سال 2017 مقرراتی را مبنی بر ممنوعیت استفاده از رمزنگاری در سیستم های پرداخت صادر کرد.