منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی های کریپتو شاهد ورود عظیم بیت کوین هستند

صرافی های کریپتو شاهد ورود عظیم بیت کوین هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • صرافی های کریپتو شاهد ورود عظیم بیت کوین هستند.
  • نهنگ ها 90 درصد از سپرده های بیت کوین را تشکیل می دهند.
  • بیت کوین در ذخایر صرافی ارز دیجیتال به کاهش ادامه می دهد.

معامله گران کریپتو در بازار طی چند ماه گذشته شاهد سودهای کلان مبادله دارایی های متعدد بوده اند. یکی از چنین دارایی هایی که در چند ماه اخیر به شدت افزایش یافته است، پادشاه بخش کریپتو، بیت کوین است. اگرچه دارایی دیجیتال به آرامی حرکت خود را تثبیت کرده است، معامله گران همچنان به صرافی های رمزنگاری برای تجارت دارایی هجوم می آورند. طبق داده‌های جدید، نهنگ‌های بیت‌کوین در حال انتقال مقادیر زیادی بیت‌کوین به صرافی‌های ارز دیجیتال هستند، زیرا معامله‌گران بیشتری به پول نقد بیت‌کوین خود ادامه می‌دهند.

نهنگ ها مسئول 90 درصد سپرده های بیت کوین در صرافی های کریپتو هستند

بر اساس معیاری که توسط CryptoQuant، یک پلتفرم تحلیلی که با فعالیت‌های زنجیره‌ای سروکار دارد، بررسی شده است، بیش از ۹۰ درصد بیت‌کوین سپرده‌گذاری شده در صرافی‌های رمزنگاری شده از Whales بوده است. در یک تغییر از حالت عادی که در صرافی‌های مختلف وجود داشته است، نهنگ‌های کریپتو اکنون آماده فروش بیت‌کوین خود در صرافی‌های کریپتو هستند.

نسبت نهنگ مبادله‌ای، معیاری که برای اندازه‌گیری میزان عظیمی ده سپرده اولیه در یک صرافی ارز دیجیتال استفاده می‌شود، در حال چرخش به نقطه هشدار است. به گفته مدیر عامل این شرکت، کی یونگ جو، نهنگ های کریپتو در حال حاضر بالاترین مبالغی را که تا به حال در صرافی های کریپتو ثبت شده است، واریز می کنند.

نهنگ های کریپتو به فروش بیت کوین ادامه می دهند

این داده‌های اخیر بسیار متفاوت است و برای مقابله با معیارهای اخیر که در چند روز اخیر ادامه داشته است، نکته‌ای را در اختیار تحلیلگران قرار می‌دهد. گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که نهنگ‌های کریپتو بیت کوین خود را جمع‌آوری می‌کنند و دارایی دیجیتال پیشرو در چند روز گذشته شاهد رکود ثروت خود بوده‌اند.

این معیار مجدداً در Bitfinex تأیید شد زیرا صرافی شاهد یک سطح پیشنهادی گسترده در مورد نهنگ‌های کریپتو بود که از 50000 دلار اولیه به 54000 دلار افزایش یافت. کی همچنین خاطرنشان کرد که سطح ذخایر همچنان پایین است زیرا برخی از نهنگ ها بیت کوین خود را از مبادلات ارزهای دیجیتال خارج می کنند.

در یک داده بلاک چین که اخیراً بررسی شد، کیف پولی که دارای سومین بیت کوین بالاتر بود با خرید دارایی های بیشتر در هفته گذشته به ولگردی خرید در میان نهنگ ها کمک کرد. قبل از آن، موجودی او 207 بیت کوین بود، و کیف پول اخیراً شاهد ورودی 1647، 700 و 484 بیت کوین بود.

این گزارش همچنین ادعا کرد که اکثر دارندگان بیت‌کوین که در سال گذشته دارایی‌های خود را خریداری کرده‌اند، همچنان آن‌ها را حفظ می‌کنند. بیت کوین شاهد یک جهش کوچک به سمت بالا بود که با قضاوت در مورد فعالیت های پیرامون نهنگ های کریپتو قابل درک است. این اقدام در رابطه با قیمت دارایی در چند هفته اخیر بوده است که در آن به سمت بالا صعود می کند و توسط مقاومت به سمت پایین می رود.